Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Sta je ovo u Vegasu, majko mila Kakvo otvaranje kao da pocinje WWE ili sirkus jbt.
    Klasicna Wrestlemania [emoji16]

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

    Comment


    • Sta se gleda veceras?

      Ja sam planirao Boston i od ostalih sta pohvatam(vjerovatno cijelu poslednju tecinu NSH-COL) pa posle SJS-ANA.

      Comment


      • Lako je tebi sve da ispratis ovde patnja sa strimovima, ko uz inat ukinuli mi sve Arene bas sad pred PO.

        Comment


        • Prolecela prva trecina Brz je Toronto a vidjeli smo i da nisu propustali sanse da se pokrljaju sa Bruinsima. Ovaj gol koji su primili je na dusu kapitena.

          Comment


          • Ja se mucim negde do januara, onda, jbg, odvojim dolare i uplatim NHL.TV. I milina gledati.

            Tacno se desilo ono sto im jedina prednost, brzina...ne moze on onako visoko da izadje, a Hyman je vrhunski sacuvao pak...evo sad ponovo gledam, mislim da smo mi iz ofsajda dali gol...

            Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

            Comment


            • WSH dade dva gola u par minuta.

              Kakav je ovo ludacki tempo u Bostonu. Jesu brzi ovi iz Toronta, ali ne ostavlja im Boston mnogo prostora da se razlete.. samo sto ne smiju da prave penale jer ovi melju u PP-u.

              Comment


              • Bravo matori!

                Comment


                • Al' smo ih unervozili, pogotovo Khadri-ja...a Marchand i njegovo saputanje, ljubljenje, sta god sa Komarovim...priceless[emoji16]

                  Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                  Comment


                  • Ja sam njega prestao da mrzim kad je izdominirao svojim ponasanjem u toku All-Star vikenda

                    Ne bi isao toliko daleko da mi je sad faca, ali spriznajem da mi je simpatican

                    A ono lizanje nocas je fenomenalno

                    Comment


                    • Bicu iznenadjen ako WSH pobijedi u OT. CBJ ih sabise poslednjih 20 minuta.

                      Comment


                      • Ovo je nemoguce kako se raspadose Patke u zadnjih 10 minuta. Uzasna, uzasna odbrana... a na gol upute udarac svake prestupne godine.

                        U prvoj su bili egal. Nisam ocekivao da ce ovako da duva pozadi jbt.

                        Comment


                        • Igrao sinoc manje od 5 golova i pobjeda LA u regularnom sa 50$... Reko, prva utakmica samo jedan gol i sad u drugoj ce da se pokomate + Doughty suspendovan(sto je veliki hendikep za LA s obzirom da ima vise PO utakmica od svih ostalih defanzivaca zajedno i sto uvijek ima makar 25 minuta na ledu)... Kurac.. Fleury i Quick izdominirali veceras, pogotovo Quick i tako ga ja ispusih. Bjese fina kvota, ali sta da se radi.

                          I dalje vjerujem da ce LA proci i ako su sad dvije u zaostatku. Samo da proradi napad.

                          Comment


                          • Cek, zar kladjenje nije tamo zabranjeno, osim u nekim drzavama tipa Nevada i Oregon?

                            Dobro su se Flajersi povratili posle one bruke u prvoj utakmici, opet su probudili nadu vecini NHL fanova da mogu da izbace ove. A za Vegas i dalje mislim da je namestaljka hoce skroz da ih popularizuju, sad me ne bi cudilo i Stenlija da osvoje

                            Comment


                            • Jeste zabranjeno nego sam ja, kao i svi Balkanci, obolio od kladionice, pa lijepo posaljem bratu pare preko Wester Union-a i onda odem na sajt Meridian-a i diktiram sta da mi odigra Tako ti se ja kladim od kako sam se preselio Lijepo vidim na sajtu Meridiana sta ima pa posaljem burazu pare da uplati
                              Last edited by powerslave; 14-04-18, 10:56.

                              Comment


                              • Sta ti je bolest, tako bi i ja verovatno, kako ti Ameri tamo izdrzavaju majku im

                                Comment

                                Working...
                                X