Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod nas je Tukka bukvalno ukrao utakmicu, mada je bio blesav, lose je dodavao, oklizne se...ali jenima 3 odbrane u prvoj, neverovatne...Bergi se vratio, i tacno je covek ubica...svka cast i Kopitaru, pa i Barkovu, ali za mene je Bergi najbolji 2way centar..ne znam za WPG, mozda bolje da tamo izgubimo, a da oderemo Tampu u cet

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

    Comment


    • Nema tu price, on je najbolji 2way centar u ligi. Ove godine ga mozda preskoce za Selke samo zbog odigranog broja utakmica.

      Comment


      • Kako je Kane-u legao transfer u SJS, kao budali samar. A vidi sto se sampioni muce veceras

        Comment


        • Jbm ti zivot, 2018. godina a Eric Staal zabija gol br 40

          Kad sam vec kod tog broja i William "Wild Bill" Karlsson je juce cini mi se zabio 40.

          I McDavid veceras dosao do te brojke. Ne daj boze da igra u nekom boljem timu dje bi imao makar jednog vrhunskog iz odbrane da ga hrani pakovima.

          Comment


          • Da l' je moguce da su Patke ovako pukle veceras Kako ce sve da prsti u petak vece. Krivo mi je sto cu biti na poslu... nadam se da nece biti nidje nikoga pa mozda i uspijem na poslu ispraiti tu utakmicu

            Comment


            • Da li je moguce da je 36-to godisnji racunovodja sinoc imao 7/7 uspjesnih odbrana protiv Jets-a hahahahahaha kakav brat

              Comment


              • Kakva utakmica sinoć, odrali smo ih...u svakom smislu, istukli, nadigrali. Pastrnak imao Gordie hattrick.

                LA grabi ka PO, voleo bih da se oni i COL ušunjaju. Iako mislim da COL neće ništa uraditi u PO, voleo bih da uđu, da malo Duchene gleda PO hokej iz Ottawe Večeras LA rešava sa patkama, goreće

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Da li je moguce da je 36-to godisnji racunovodja sinoc imao 7/7 uspjesnih odbrana protiv Jets-a hahahahahaha kakav brat
                  Legendarno, i to je imao dve vrhunske, a masa je odusevljena..inace, Forsberg im se povredio na fudbalu

                  Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                  Comment


                  • I jos lik izjavio posle utalmice: "I think I'm just hitting my prime."

                    A ovim tvojima svaka cast Prosto nevjerovatno kako igraju i da su prvi na Istoku jer veci dio sezone nisu mogli da sastave kompletan prvi tim

                    Comment


                    • Kojoti sledece sezone osvajaju Stenlija 100 %

                      Comment


                      • Originally posted by trigger View Post
                        Kojoti sledece sezone osvajaju Stenlija 100 % [emoji3]
                        U finalu sa Buffalom [emoji23]

                        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                        Comment


                        • Svaka cast PHI, ali imamo karakter i stav, nisam to odavno video...kako god se zavrsi sezona, skidam kapu ekipi

                          Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                          Comment


                          • Dobar gol Giroux-a. Majstor je to veliki. Drago mi je da ima dobru sezonu.

                            A bogami ga fino zabi i Karlsson sinoc

                            Comment


                            • Braca Sedin idu u penziju na kraju sezone.

                              Comment


                              • Nekako ne zalim, nikad ih nisam voleo

                                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X