Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg, gledao se hokej nocas, sad ne vidim nista [emoji3][emoji3][emoji3]

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by petar84 View Post
      Jbg, gledao se hokej nocas, sad ne vidim nista [emoji3][emoji3][emoji3]

      Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
      Malo su vas pokrali sinoc,bar ono sto sam ja video ,a malo i njih usralo da kazem...onaj drugi gol CBJ sto je dao bio je ajsing,bas su izmedju trecina analizirali al niko nije sa klupe Bostona trazio Celencdz...a onaj 4 ste bas primili jeftino na foru,posle fejsa,a ono obaranje March u OT je bar za PP,a po meni i penal...mada i dalje mozete do Tampe,mada sve od njih zavisi

      Mi lagano jezdimo zavrsnicom i cekamo PO

      Mineseto-LA bio dobar mec prvo ovi prosuli prednost posle se MIN izglupirala dala treci na 2 min do kraja i prime ga na EN,kasnije u produzecima bolji LA,(opasno drze posed uopste, a pogotovo 3 na 3) ali trebalo je da ode u SO...ali ovi ko omamljeni svi na Kempea u jednoj kontri i Karter ga zakucao sam,ludilo zapada se nastavlja
      Last edited by 61563; 20-03-18, 12:37.

      Comment


      • Ma znam sve, ali ne mogu vise da komentrisem sudjenje...na nama se uvek ostri ona stvar kad je sudjenje u pitanju...klasican primer holdinga, ako ono nije holding, ja ne znam sta je. Valjda treba CBJ da se pogura do PO, ne znam... I slazem se, imali smo sve u nasim rukama

        Davno nije bila ovakva zavrsnica, da svako vece ima utakmica gde ce da gori, veceras ima 4 takve.. Dallasu gori, LA takodje, Sharksi sa Devilsima, Tampa- Toronto

        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

        Comment


        • Guverner drzave Washington se izlanuo za ime Seattle-a. Seattle Totems, malo je bzv...

          Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

          Comment


          • Vidi sto se JVR pomamio u poslednje vrijeme.

            Comment


            • Ovaj Donato se ocigledno ne zajebava

              Kakav je gol dao Crosby

              Comment


              • Crosby se popis'o po sirotinji

                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                Comment


                • Vidim ovi tvoji 22. put dosli do 100 bodova sto je i najvise puta u istoriji NHL-a. Mislim da Detroit i Montreal imaju po 19 sezona sa 100 i vise bodova.

                  Comment


                  • Eeee jbt kad je CBJ-FLA bitnija utakmica od CHI-VAN

                    Jaooooo sad vidjeh autogol Warda hahahahahahahaha pa grevote o bozeeee
                    Last edited by powerslave; 23-03-18, 00:10.

                    Comment


                    • Rantanen ponovo zabija... ali evo ga Anze, tata!

                      Comment


                      • PO atmosfera u Pepsi Centru.

                        JVR ponovo zabio veceras. Koliko stizem da pogledam sta se tamo desava, vidim da sudije jasu Toronto samo tako

                        I ponovo Anze Kopitar!

                        Edit: a jaoooo vidi McDavida kako pravi budalu od Hoffmana. Hoffman pored njega djeluje kao da igra u nekoj beer ligi

                        Edit: Tri komada za Kopitara! Kakav je to majstor...

                        Zasto Kopi nema sanse u trci za Hart? Kaze jedan sa drugog foruma: "They can’t see his name or number because he is carrying the whole team on his back!" hahahahahaha znaci placem
                        Last edited by powerslave; 23-03-18, 02:51.

                        Comment


                        • Sta radi Kopitar veceras Cetiri gola na cetiri nacina. 3.000 za gospodina...

                          Comment


                          • E a koja je fora sto vecina timova, ako ne i svi, ovako cesto iz utakmice u utakmicu menjaju golmane? Mislim kad imaju odlicne golmane a stave neke zamene koje blage veze nemaju. Sinoc NYI sa nekim Gibsonom 6 komada za 2 trecine, posle kad ga je zamenio Halak primili samo 1 gol i to iz pp. I to je tako bilo na dosta utakmica, verovatno ima jos primera samo sto ne pratim bas toliko

                            Comment


                            • Sta znam valjda ih odmrajau...neki za PO koji su vec sigurni pa se igra recimo back-to-back,znam da je nama branio sad protiv MTL ,ne drugi nego treci golman iako se Marej vratio...a konkretno za te NYI,mislim oni su vec ispali iz trke pa ono da isporbaju dal valja,sta znam.

                              Inace nadam se da se PIT i dalje sprda i igra sa pola gasa ,poslednja 2 meca su bar na to licila,NYI nas ubili i grizu ko da im je za zivot,a ovi ladjenje muda(mali Barzal ce biti igracina)...protiv MTL isto dali im 2 i onda zajebancija i da ne bese Crosbyjevog poteza ,ko zna sta bi bilo.....al ajde cekamo da pocne PO

                              Zato na zapadu sve prsti nocas/jutros SJ-Vegas ..PO mec i pobeda SJ posle OT,Kopitar nisam gledao videh golove...

                              Al CBJ koja serija, a i drago mi je sto odvalise Floridu,e da ga jebem ako oni udju na kraju u PO..par pta sam zakacio meceve kad su bili domacini oni bre ni publiku nemaju....dok se kod CBJ oseti da zive za svaki gol,a imaju i bolji tim mnogo i oni i NJD i FIL....E recimo bas zbog atmosfere jer se bas loze opasno ovo sto gledam u poslednje vreme voleo bih da STL nekako udje u PO,bas je ludo vec tri dobijaju na OT...mada tamo na zapadu svi zasluszuju,ja da se pitam izbacio bih Vegas al oni su prosli ,a od ostalih nek ispadne Colorado,iako mi sve svidjaju ima tu potencijala,ili Dalas ,koji mi isto ima ok ekipu al ne mogu svida prodju,Segin bas volim...oni vcr biju bitku sa Petrovim...mada je derbi veceri iako igraju Pens...WIN-Patke,bice svega
                              Last edited by 61563; 23-03-18, 13:09.

                              Comment


                              • NYI menjaju golmane jer ne znaju vise sta ce od muke, ljudi primaju golove kao na traci, njima ne moze ni zid pomoci

                                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X