Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tampa protiv Rendzersa odnos u sutevima 20 prema 1, mislim da ovo nikad nisam video, ubise ih.

    Comment


    • Pffff kako leti NSH...

      Edit: Evo ga tata Jeff Carter.
      Last edited by powerslave; 09-03-18, 04:09.

      Comment


      • Koje je McDavid cudoviste jbt... Steta sto je u onoj rupi od tima. Dobro je sto ima jos 15 godina ispred sebe, ali zali boze svake sezone koju provede okruzen idiotima.

        Comment


        • E to jeste tuga,bas mi se zadesilo,da gledam u poslednje vreme EDM...covek sam igra napad i to odlicno..Nesvil bas ozbiljan,ali recimo ja bi pre njih ili WIN u eventualnom finalu nego Patke,a kako je krenulo u prvoj rundi istoka,zapasce nam Devilsi,a njih bi najmanje zeleo od svih mogucih...inace SHJ -STL 0-0 posle dve ali dosta dobar mec bolje Ajkule

          Comment


          • Ima jos mjesec dana do PO, pa ce Nesvil da se ohladi do tad(valjda) jer ovo nikad nije dobro kad tim ovako gazi krajem februara/pocetkom marta. Evo veceras upisali 10 u nizu.

            Mislim da PIT ne bi trebali da imaju problema u prve dvije runde. Realno, uzece diviziju a ovi ostali timovi iz njihove divizije im ne mogu nista u sedam utakmica.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Ima jos mjesec dana do PO, pa ce Nesvil da se ohladi do tad(valjda) jer ovo nikad nije dobro kad tim ovako gazi krajem februara/pocetkom marta. Evo veceras upisali 10 u nizu.

              Mislim da PIT ne bi trebali da imaju problema u prve dvije runde. Realno, uzece diviziju a ovi ostali timovi iz njihove divizije im ne mogu nista u sedam utakmica.
              Ima i toga... gledao sam Nesvil,poslednje dve proslu Dalas ,bez zprimljenog gola,deluju mi bolje nego prosle sezone u finalu...danas nisam al vidim 4-2 sa ANA...a ne sumnjam ja da ce PIT proci,al nekako nek bude sto lakse ako moze,sinoc sam gledao ona FIL ,bi bila pociscena bas nam lezi...pa jos ako se uzme samo PP..mi prvi u ligi oni 29 u PK...ma samo BOS i Tampa...mada i sa Torontom bi bilo zanimljivo,ali neko ce tu ispasti ili oni ili BOS,licno mislim da ispada TOR u toj vrv odlicnoj seriji ,prve runde

              Comment


              • Ovaj tim Filadelfije je najcudniji tim koji sam gledao. Oni izgube 10 zaredom, pa dobiju7 od 8, pa opet izgube 4 od 5, pa dobiju 9 od 10, pa izgube 4, pa dobiju 10 od 11... to je od pocetka novembra na ovamo. I evo trenutno "jasu" jos jedan gubitnicki niz... 5 komada. Da imaju normalnog trenera, bili bi ne bolji, nego konstantniji. Mada nije ni on za sve kriv... nisu oni kvalitetan tim nego imaju nekoliko vrhunskih igraca koji kad igraju onda bas gaze, a kad njima ne ide i ostatak tima se pogubi potpuno jer ne umiju. Ako udju u PO, bice zajebani jer ne znas koji ce tim izaci na led Ali ne vjerujem da mogu oni ista napraviti... eto, neka me demantuju

                A Devils-i isto tako mogu da ga ispuse za PO. Koliko god Hall sad igrao vrhunski, narednih 6 gostuju i to Nesvil, pa tri tima Kalifornije, pa Vegas, pa PIT... pa onda Tampa kuci. E u narednih 6 cemo vidjeti ima li taj tim muda i jesu li spremni za PO.

                Samo da LA i Patke udju u PO... da bude lom na Zapadu
                Cini mi se da je 30. marta Kings@Ducks... e to ce biti epska utakmica. Sto se mene tice, ta dva tima redovno igraju najbolje derbije. Uvijek kao da je game 7

                Comment


                • Slazem se za McDavida, imati njega u timu, a biti poslednji u PP je horor...mene je isto zabrinilo da ne izgubimo formu, jer smo bili jako dobri...a trenutno sa svim povredama nalazimo nacin da pobedimo, sto me raduje..evo gledam WAS, odnosno LAK [emoji846] Was je bio bas pasivan u trade-u i to ce ih kostati, prva runda je za njih maksimum...kako stvari stoje, nama ne gine TOR, a to ce biti ludnica, strasno brza ekipa, i njih se najvise bojim


                  Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                  Comment


                  • Bravo!!! Svaki bod je kao kuca sad. Kakav WSH i bakraci...

                    Comment


                    • LAK-STL ili SJS-WAS? Fino smo preslisali CHi...Tampa se opet izvukla, ne mozes ih stici nikako

                      Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                      Comment


                      • Ja ne mogu nista da ispratim danas. Vidim Laine upisao gol br. 40. Bice interesantna ta trka za najboljeg strijelca.

                        Comment


                        • A to sto je Colorado metnuo iz prva 4 suta na gol 3 komada,posle 4 minuta bilo 3-1...ima potencijal veliki Colorado za neku sledecu sezonu

                          Comment


                          • Ovechkin juce ili prekjuce zabio 600. gol. Tek cetvrti kojem je to poslo za rukom u manje od 1000 utakmica.

                            Fleury 400 pobjeda.

                            Comment


                            • A koje ludilo u Pacifiku...ko prezivi...a svi smo Vegas smetnuli sa uma ,a oni eto na kraju lagano ce u PO,mada ja i dalje mislim i ne bih bio iznenadjen da ispadnu u prvoj rundi,Boston ne staje

                              Comment


                              • Vidi kako lijepo tonemo ka dnu sad pred kraj Tako se to radi... koliko smo vezali poraza 8 ili 9? Samo trpaj!!!

                                Comment

                                Working...
                                X