Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Laine mora da se obrije... ja ne znam zajebavaju li ga saigraci i ima li kakvu djevojku da mu kaze Mozda i najgora brada lige

    Sto je pustas kad vidis da ni na sta ne lici...

    Edit: Bravo Henrique.. opljackao ovoga "bradonju" i ubio pauka u cosku Devet golova od kako je postao Patak.

    Edit: McDavid je ladno odigrao 3-4 minuta smjenu u 3 na 3 I opet je klizao bolje nego svi ostali na ledu.
    Last edited by powerslave; 26-01-18, 05:06.

    Comment


    • PIT 9-2 u poslednjih 11 tj od kako je pocela 2018.
      Najbolji PP u ligi, dok je njihov PK sedmi.

      Crosby 20pts u poslednjih 9 utakmica, Malkin 14 a Kessel 13.

      Ovaj mladi golman DeSmith je primio osam golova na svojih poslednjih pet nastupa.. 1.86 GAA.

      U medjuvremenu, NJ, CBJ i NYR su samleveni povredama krenuli nizbrdo. Reklo bi se da se PIT polako vratio. Ima jos dosta da se igra... a takodje ima jos mjesec dana da se dovede taj 3C da se osiguraju za PO.

      Meni licno bi bio praznik kad bi ga oni izduvali za PO, ali trenutno su na dobroj poziciji.

      Ja i dalje ostajem pri mojoj prognozi sa pocetka sezone.. TBL-Ducks finale, tj. ako Patke udju u PO. Ako ne, onda TBL-NSH.

      Ovi trinaest uzastopnih sezona sa 30+ golova. Mozda i najbolji golgeter u istoriji kad se uzme u obzir u kakvoj eri igra. Jedan od najboljih svakako. Samo mu fali taj Kup.

      Comment


      • McDavid ponovo najbrzi Kako leti momak sve mu jbm

        Edit: Hahahahahaha PK gadjao Henrika rukavicom, da ga zbuni
        Last edited by powerslave; 28-01-18, 01:28.

        Comment


        • I evo Ovi uzima titulu za najjaci sut. 101.3mph Prvi napadac da to uradi jos od 2002. kada je to bio Fedorov.

          Weber nije bio tu, a ni Chara tako da je svima bilo lakse Chara i dalje drzi rekord

          Edit: Strasna je faca Ovechkin.. i kad prica o ozbiljnim temama mislis da se zajebava


          Edit: Znaci placem ahahahahahahahahaha kakav brat hahahahahaha

          Last edited by powerslave; 28-01-18, 06:11.

          Comment


          • Hahahaha...sprda se covek na svoj racun..ajmo Pacific, pa u finalu sa Atlantic

            Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

            Comment


            • Ja se malo prije probudio.. propustih ovu prvu, ali mi je milo sto je Pacific pobijedio. Navija se za Atlantic, normalno

              Comment


              • Prati ko ovaj allstar?
                Ne znam nista od igrace, ali vrhunska zabava, golova kolko hoces

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Ali pazi kako svaki put kad Marchand ima pak cijela arena krene da mu zvizdi, a on salje poljupce hahahahahahah kakav car hahahahahaha slao im poljupce i kad je izlazio iz tunela

                  Comment


                  • Jaooo sta rade Eichel i Kuch

                    Momci iz Atlantic-a igraju kao da je PlayStation u pitanju


                    Edit: Hahahahahaha pa je li realno da je Trotz ovo napravio hahahahahaha Karlsson izneverovao
                    Last edited by powerslave; 28-01-18, 22:38.

                    Comment


                    • Ovi iz Atlantica su bas, bas bezobrazno dobro odigrali drugo poluvrijeme Kucherov je lud potpuno.

                      Karlsson, Stamkos i Kucherov... pa kakav je to wet dream lineup

                      Comment


                      • Jaaoooo, sudije debili, pa pustite da Z ispegla Getzlafa...kakva bi to tuca bila, i prekinuse...poraz je tu, ali idemo dalje.

                        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                        Comment


                        • Ah te sudije

                          I ja kazem idemo dalje ,dize se forma,onako lagano 5 komada Ajkulicama...

                          Comment


                          • Ja ne pmtim kad je Chara poslednji put usao ozbiljno u neku frku tj. kad je poslednji put ponizio nekoga Getzlaf je konjina i zna da se pobije, ali znao je i on da nema sta da trazi

                            Nije Chara vise ni zainteresovan kao prije 10 godina recimo Realno, bas niko od aktivnih ne bi mogao da ga izbije

                            Comment


                            • Ma tako je mastori,a vazda su ovi mecevi sa musterijama,lepi i uspesni

                              Comment


                              • Gori utakmica u Bostonu, kakav tempo, kao da je PlayOff vec poceo

                                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X