Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I jednima i drugima je dolazak Karlsson-a u domenu naucne fantastike posto ne mogu da ga priuste

    A i vama i ne treba kad imate Letang-a

    Comment


    • Kakva uspavanka u Detroitu. Fila ni na sta ne lici... Taman cu malo da odspavam, mozda se probudim trecu da ispratim.

      Comment


      • Tacno ce NYR kvalitetno da se raspadnu u narednih mjesec dana.

        Gle sta Eichel radi Oliers-ima... Zao mi momka sto tavori u Bafalu, ali jbg...

        Edit:

        Muka mi je sad da trazim podatke ali cini mi se da je Eichel sad ponovo na 1.00 ppg... eeej u ovom sranju od tima. Vidi se da ima problema sa motivacijom jer po dvije nedelje zna da nestane. Ali mnogo je mocan kad oce.

        Oliers-i samo neka su zdravo. Ne vjerujem da cu ih ponovo gledati ove sezone. Bice McDavid u ligi jos 15 godina, necu mnogo propustiti u ostatku ove sezone

        Boeser dva komada(za sad). Fantastican igrac... kako je usao u sezonu ispod radara a ima da zabije 30+ u ruki sezoni.

        Avs-i napokon izgubise. Zdravo je to. Koliko god bi bilo dobro vidjeti nekoga kao MacKinnon na kraju sa Hart i Art Ross trofejima, ipak su to Avs-i.. pa jos sa Sakicem na celu. Ne, ne... dosta im je sto su u prici za PO.

        Na Zapadu nikad jaca konkurencija. Steta sto ce neki timovi izvisiti na kraju.

        Edit:

        Kakva utakmica u Kaliforniji. Ne volim timove iz Kalifornije nista posebno, ali obozavam taj termin koji SJ cesto igraju.. 22:30, pa traje do 01:00 i kusur. Mislim da je to idealan termin za hokej... za gledaoce na istocnoj obali
        Last edited by powerslave; 24-01-18, 05:59.

        Comment


        • I ja mislim da NYR da krene silazno, dosta im je zeznut raspored...i Bos je takodje raspored pakao, ali izgleda da to ne znaci nista...sinoc jedna od najslabijih partija u ovom nizu 13-0-4... I meni je super termin iz californie, taman se naspavam do 4am pa onda hokej do polaska na posao [emoji3] ubijaju me ovi termini Dal, Nash,Chi, to je ovde 2am

          Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

          Comment


          • Ala je u Metropolitan diviziji sve neizvesno, tu navijam samo da Pitsburg izvisi za PO ostali nek se poredjaju kako im je volja

            Comment


            • Isto to za PIT

              Nego, meni je Zapad dosta interesantniji. Central pogotovo.

              Comment


              • Jedino je izvesno u onoj najtuznijoj diviziji Atlantic,a PIT dzabe se nadate ide to lagano,tempiranje,forme da dostigne vrhunac za PO

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Isto to za PIT

                  Nego, meni je Zapad dosta interesantniji. Central pogotovo.
                  A CHI i MTL si uspeo da izmalerises,necu reci da mi nije drago,ali PIT jok

                  Comment


                  • U jbt, kakava odbrana Smith-a. Bolje LA iznosi pak kroz sredinu veceras... Poslednjih nekoliko utakmica od kako su u slump-u, jedino si mogao vidjeti Kopitara ili Doughty-a kako probijaju.. veceras mnogo bolja tranzicija.

                    Edit: ufff, drzi Kuemper LA u utakmici ovim odbranama.

                    Edit: bravo LA!
                    Last edited by powerslave; 25-01-18, 05:47.

                    Comment


                    • Pero, dobar vam je onaj Heinen. Moram priznati da vas dosta gledam u poslednjih dva mjeseca i on mi je nekako zapao za oko. Cini mi se da uglavnom igra u trecoj linji i da dobija solidnu minutazu. Momak je za mene pozitivno iznenadjenje jer bas nisam imao pojma ko je decko i ocekuje li se nesto od njega.

                      A Marchand po starom Sledeci put kad napravi nesto ima jos jace da ga kazne. Ne igra se Parros od kako je preuzeo funkciju


                      btw

                      The Edmonton Oilers have the NHL’s worst home penalty kill percentage in history
                      Oilers currently own a 54.2% Penalty Kill at home.

                      The NHL record for single-season home futility on the PK is the 1977-78 capitals at 66.7%
                      The league’s worst home PK was recorded 40 years earlier and was over 10 percent higher than the Oilers’ current rate.

                      Treba im zakonom zabraniti da ikad vise dobiju prvi pik. Koliko su prvih pikova imali u poslednjih deset godina? I pogledaj na sta lice i kako igraju...
                      Last edited by powerslave; 25-01-18, 10:54.

                      Comment


                      • E jeste, kod njega mi se najvise svidja neka ozbiljnost u igri koju ima kao da igra 10 sezona, bas se uklopio...bio je i u prvoj liniji, sad je u trecoj sa Backes-om i Nash-om i oni su imali par utakmica gde su pokidali...jedno vreme je bio i u PP-u, second unit...

                        A Marchie k'o Marchie, jednom godisnje mora ovako...ja sam vec naviknut na to, prljav je igrac od kad znam za njega, u drugim ekipama mi se gade takvi igraci, a njemu, naravno, gledam kroz prste..teski povratnik u delu [emoji16]

                        Veceras mali Bjork u prvoj..a meni je prvi utisak u dobroj igri mali Charlie, koliko je Zdeno bolji uz njega, i koliko je Carlo bolji sa Krugom nego prosle sezone sa Zdenom

                        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                        Comment


                        • Marchand, Perry, Kesler, Brown, od prosle sezone i Tkachuk.. to su one napasti koje te kljucaju i pricaju svasta u toku cijele utakmice. Mada, moras priznati da Marchanda od svih njih izdvaja njegova faca i pojava

                          Otisao nesto da kupim na brzaka, reko bice mrtva utakmica. Vratio se posle deset minuta, ovi gube 3:0. Fala bogu ima utakmica koliko oces, ne pada mi na pamet da gledam ovo sranje veceras.

                          Edit: Sta radi Gourde u zadnje vrijeme..
                          Last edited by powerslave; 26-01-18, 01:22.

                          Comment


                          • Trenutno zaista lepi rezultati klubova iz Metropolitena ko treba da dobije gazi,ko treba da gubi,gubi

                            Comment


                            • Gle sta radi Ryan Callahan

                              Comment


                              • E jbt kakav smo mi raspad od tima. Ja ne znam ni zasto i dalje gledam.

                                Edit: poceli klinci protiv nas statistiku da jacaju
                                Last edited by powerslave; 26-01-18, 03:01.

                                Comment

                                Working...
                                X