Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crta mi se jos jedan poraz u OT.

    Comment


    • Au kako glupavo ispusteno vodjstvo
      A Quick macka

      Comment


      • Tone brod

        Comment


        • Ma mozete da se bijete do kraja za trece mesto u Atlantiku

          Comment


          • Pa jedino tako i mogu da izbore PO. Ja ne vjerujem da ce oni biti bolji od Bostona i Otave na kraju.

            Comment


            • Ma i Montreal se dize a Boston nekad bas lepo deluje nekad lose sta znam ,Otava posle onog trejda u kanalu

              Al ne mislim da ce iko odskociti i da ce do kraja biti klanje za to 3 mesto i PO

              Comment


              • Boston propisno ponistava Tampu u prvoj,jedva stizu do neutralne trecine,lepo,lepo

                Comment


                • Svaka cast Bruins-i. Iskreno, ne bi mogao da prihvatim da je ovakav Detroit treci u diviziji u ovo doba godine

                  Comment


                  • Dobar Boston i ovaj mali Mcovay ili kako god bice igracina

                    Inace imas i trecu grupu ne znam jel si videoc ,eno tamo ti ona Vanegelova o kojoj si pricao isto

                    Comment


                    • Patke melju Blues-e. Nema sta, i Gibson i Miller bas kidaju ove sezone. Samo da uhvate prikljucak za PO. Sa svakim mogu na sedam utakmica.

                      A vidio sam Odlicna je treca grupa

                      Comment


                      • Ma odlicna je grupa,al nesto sa mojim ukusom onda ne valja

                        Daj jos onakvih dogodovstina ,opleti jos neki tekst,vidis kako se cita svima

                        Treba da se skupe na gomilu ovi tvoji spisi pa u posebnu temu

                        Comment


                        • Fiksni daj neki fiks za veceras

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Fiksni daj neki fiks za veceras
                            E jbg tek sad vidim zaokupljne sam bio devojkom sa mog avatara

                            Ako moram da biram jedan kec za veceras Nesvil,a probao bih i Chicago
                            Last edited by 61563; 30-11-17, 21:38.

                            Comment


                            • Adam Henrique, Joseph Blandisi i pik trece runde za Sami Vatanen-a.

                              Nisam ocekivao da Devils-i prodaju Henrique-a, ali ovako su oba tima dobro prosla.

                              Comment


                              • Aj da vidimo kako stojimo veceras prvi od 2 meca zaredom sa Bafalom

                                Lets Go Pens !

                                Comment

                                Working...
                                X