Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga sa plave linije direktno ako niko nije dokacio,a mislim da nije a vidi poveli NYR,e sto volim kad gubi Otava

    Comment


    • Kakav je Ericsson brav...

      Comment


      • E majku li ti jebem...

        Comment


        • E ovako izgubiti treba umeti...

          Realno napunili kofu sa mlekom i onda se krava ritnula

          Comment


          • Druga najgora utakmica koju su odigrali ove sezone. Iz ove su makar izvukli bod. Poslednjih 10 minuta nisu mogli do daha da dodju... sto je sramota s obzirom da su ovi igrali u Nesvilu noc prije. Jos jedna lekcija za Blashill-a. Idemo dalje.

            Comment


            • Bravo Devilsi,tvrda prva ,bez sansi i na kraju ipak 0-1,opasna ekipa

              A Capsi po starom gledao prvu 1-1 sad vidim gube,kako smo mi od njih izgubili meni nije jasno

              E kako se raspadaju WAS,da oce ni PO da ne udju bilo bi lepo
              Last edited by 61563; 21-11-17, 02:35.

              Comment


              • Bravo mladi junaci iz Dzerzija,niste dozvolili ono sto su sinoc doziveli RW

                Comment


                • Opa bato, Kojoti tri za redom

                  Comment


                  • E jebo ih u raspored,danas 3 NHL i jedan NBA mec,a sutra neces znati sta da pratis.

                    Filadelfija suplja u odbrani, igraci Canuksa sami ko duhovi,vcr,a vala bilo bi lepo da izgubi taman sutra da Vankuver skine lagano gace

                    1-2 posle prve

                    tako tako samo se vcr ispucajte,a jos Fila nije da mi je zao
                    Last edited by 61563; 22-11-17, 01:19.

                    Comment


                    • Da je Voracek mogao da ode do kraja i zabije gol, bila bi treca interesantna.

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Da je Voracek mogao da ode do kraja i zabije gol, bila bi treca interesantna.
                        e da je baba deda,i da ona precka/stativa usla bilo i vise,vise mi se cini da je Fila vcr ocajna nego sto je vankuver dobar,samo koristi sanse koje mu daju,neka sutra ce druga prica biti

                        Comment


                        • I STL lagano protiv raspada,skoro nije bilo dosadnije vece u USA u vreme sezone DAl/MTL ne mogu da gledam,cak je ovaj MLS mrtav,al tamo sam i ocekivao ovo opet ce igrati Toronto i Sijetl u finalu

                          Comment


                          • Pa vidi kakve golove Fila prima veceras. I treba da izgube.

                            A i ovo je vala bezveze kako veceras nema nista da se gleda... a zato sjutra vece koliko volis.

                            Comment


                            • Smesne,prva dva sami igraci proiv golmana

                              A ovo oko rasporeda napisah nista mi nije jasno 3 NHL i 1 NBA a sutra 56789900 meceva a u cetvrtak da ne pricam,al dobro to zbog praznika,al danas i sutra pa mogli su nesto da raspodele

                              I nije mi jasno da vcr kad nema cak ni NFL nisu mogli da stave jos nesto

                              Comment


                              • Zato ce da bude overload sa sportom cervrtak, petak, subotu i nedelju

                                Comment

                                Working...
                                X