Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brani Marej al ne moze sve,mada ok mec 0-1 posle prve,videcemo dalje sta ce biti

    Powere (farmaceute nas),veceras jedinstvena prilika da navijas za CHI

    O vidi Tampice 0-2 gubi fino, fino
    Last edited by 61563; 19-11-17, 00:52.

    Comment


    • E jbt taman ga damo i to priznajem bzvz iz sh,ne mogu 30 sekundi da izdrze,ali moze ovo biti i veliko finale,uopste me ne bi zacudilo,bice CHI sve bolji ,a bicemo i mi

      Comment


      • Ja sam ovo vec vidio u mrezi

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ja sam ovo vec vidio u mrezi
          A brate ovo nije realno,sta promasi Kesel pa ni komentatorima nije jasno,a i ponistise nam onaj gol jebo ih celnendz krivo mi za ovaj mec ,nista bolji nisu bili,lakse mi ono kad nam Tampa spakuje 7 nego ovo,ali ajde bice to sve kako treba

          Comment


          • Ajmo fiksni malo pomoci Tipuj, Carolina - New York Islanders, sve me vuce na dvicu...

            Comment


            • Iskreno meni je to 1x,i verujem 5 plus,sinoc su igrali i jedni i drugi u gostima i pobedili,ali Carolina raspali Bafalo,a Ajlandersi zveknuli Tampu,sto je retko ko ocekivao i sad opet gostuju

              Obe ekipe btb,ali ovi opet gostuju nisam siguran da mogu opet da pobede,a i nije Carolina bas losa,jbg ne mogu 2

              Teski parovi vcr, ako moram stavio bih keca na Anahajm

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Iskreno meni je to 1x,i verujem 5 plus,sinoc su igrali i jedni i drugi u gostima i pobedili,ali Carolina raspali Bafalo,a Ajlandersi zveknuli Tampu,sto je retko ko ocekivao i sad opet gostuju

                Obe ekipe btb,ali ovi opet gostuju nisam siguran da mogu opet da pobede,a i nije Carolina bas losa,jbg ne mogu 2

                Teski parovi vcr, ako moram stavio bih keca na Anahajm
                Bas to, vidim zveknuli Tampu i to lepo, idem opet na iznenadjenje, mozda odigraju u nekom zaletu kao juce ko zna, lepa kvota, 2 & 5+ 3,50

                Comment


                • Ma zgazili ih, ovi posle samo ublazili poraz,tebi srecno mislim da ce golova biti al 2 ne smem jbg,to su meni dve slicne ekipe,pa onda gledam pre na domacina pogotovo sto su ovi sinoc isto gostovali

                  Comment


                  • Raspadamo se jbt. Nista ne igraju veceras...

                    Comment


                    • Dobicete

                      Sto je cini mi se Nilsen bio sebican,mogao je biti SH
                      Last edited by 61563; 20-11-17, 00:28.

                      Comment


                      • Jimmy Howard i dobar PK nas drze u ovoj utakmici. Fenomenalan gol AA! Kako je brz momak.. jedan od igraca koji redovno ima highlight reel poteze i golove. Steta sto je prazne glave... mada ce biti od njega dobar igrac jednog dana.

                        Comment


                        • Tako se zavrsava jedan na jedan,ma pada Colorado polako tj dolazi na mesto koje mu pripada imate jos min i nesto pp pa cak iako ne date dobice te,znam sta ti mislis,al mogli bi vi da napdnete Otavu na 3 mestu u diviziji,dalje ne mozete

                          Sta mislis o ovim Ajlandersima ,jel mogu do PO,ja licno mislim ne
                          A sugavo pravilo vi ako budete 3 idete na 2 iz vase divizije,mada sa Torontom moze da se igra

                          Comment


                          • Ne znam za PO, jos je rano za bilo kakve prognoze. Odavno nije bilo ovako tijesno na u prva dva mjeseca iz razloga sto dosta timova igra toplo-hladno pa vise ni ne znas ko je "for real". Ja sam prije pocetka sezone vidio Hurricanes-e u prici za PO, Islanders-e iskreno nisam... i dalje mislim da nece ugrabiti WC mjesto.

                            Znas sta, ovi moji kakvi god da su ove godine, definitivno im nisu dosadne utakmice iz ugla navijaca Zadnji put smo bili konkurenti za kup u sezoni 12/13. Od tad smo samo u prici za PO tako da su i splasnula ocekivanja u medjuvremenu

                            Jbt, takav je period da su mi svi omiljeni timovi u nekoj fazi raspada

                            Comment


                            • Videcemo ,samo da ova Tampa nastavi ko juce

                              Trebali ste da zatvoriti mec u prva 3min trece moglo 4-1 da bude,umesto toga onaj se nabo na stap i pk ali nista losi su u pp

                              Comment


                              • Kronwall

                                Comment

                                Working...
                                X