Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao vas sem prve,bilo veselo,a kako i ne kad je otislo u penale

    Ovde imaju jos minutu pp.ali ne deluje obecavajuce...

    Comment


    • Bravo idemo

      Comment


      • E ma nego kako nego Letangovim promasajem da se zavrsi,mada i ovaj mali prvi put na penalima jbg,a imali smo ih ceo produzetak Rine spasio,i 6 btb corak

        Comment


        • Zanimljiva prva trecina u CHI,koji se polako ali sigurno vraca poceli golovi,prosto mi krivo sto prebacujem ,ali moram da vidim Patke i Tampu

          Bolje da nisam prebacivao, o-o samo je cudo kako Stamkos ai Kucerov nisu dali vec gol

          A ovamo ludilo od 4-2 na 5-6

          Bravo klinci svaka cast,ekipa sa karakterom,uzece Stenlija ako ne ove ali uskoro,uopste me ne bi zacudilo da doguraju do finala istoka sa Tampom

          Mada ne bih voleo ali igraju opasno,za sad
          Last edited by 61563; 13-11-17, 02:49.

          Comment


          • Cijelu noc u nekakvu trku i sto obaveza.. nista nisam ispratio. Vidim da padose i Patke. Grevota za tu ekipu sto nisu svi na broju. Bas ce mi biti krivo ako ne udju u PO.
            Last edited by powerslave; 13-11-17, 04:52.

            Comment


            • Nema nista jace nego kad ovako napune Kroforda, aj dobro ustvari ima jace, kad napune Prajsa Stamkos i Kucerov usporili, samo po asistencija

              Comment


              • Jes vala lijepo sto je primio sest komada Mogao ga je i ostaviti da primi i taj sedmi...

                A meni je dosta sto se Price raspada ove sezone i sto su ga makli iz tima i izmislili mu povredu dok se malo ne pribere Ne moze bolje!

                Comment


                • Jos kad bi i Raska neko maknuo da malo odmori, pa da i mi nekog pobedimo

                  Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                  Comment


                  • Ma Tampa nije normalna,u prvoj trebalo 0-2 da bude vec,ali Stamkos i Nikita nisu iskoristili sanse,a Devilsi me sve vise odusevljvaju,pogotovo klinci,vec koji put krenu da gube i vracaju se a kad povedu drze prednost ko matori imaju trenuto 8 1 skor kad udju u 3 a da vode

                    Gledam sad ko bi i kako u PO Detroitu a i Bostonu je bas pakao jer iz Atlantica je realno da odu Otava,Tampa i Toronto a licno mislim da ce oba WC otici iz Metropolitena,ali ima jos dosta

                    Na zapadu ce biti zanimljivije,i mislim da ce patke ako nista preko WC da prodju tesko da nece ni PO isto mislim i za CHI
                    Veceras samo 2 meca i to bar meni ne previse interesantna
                    Last edited by 61563; 13-11-17, 14:16.

                    Comment


                    • Da vidimo sta se desavalo u NHL-u prije 25 godina, na 13.11.1992.



                      Svim fanovima Pitsburga se preporucuje da popiju nesto za smirenje u toku snimka

                      Interesantno da je u tu sesezonu(92/93) PIT usao sa dva uzastopna kupa za pojasom A te sezone je i Selanne postavio rekord u postignutim golovima u ruki sezoni(76) Selanne je upravo juce, 13.11.2017. postao clan HHOF-a.
                      Last edited by powerslave; 14-11-17, 07:02.

                      Comment


                      • Fini, lepi, istoijski snimci uvek ih je lepo pogledati,meni su drazi recimo iz 2009 i duela istih rivala

                        Veceras protiv Bafala,moralo bi se dobiti vrv posle OT

                        Comment


                        • Trenutno prvi favotit po bukijima za uzimanje Stenlija Tampa kv.7.5 da uzimaju Istok 4.25

                          Drugi na listi Toronto 10,treci STL 11,a Pensi 4 sa kvotom 14 ,LA peti favorit kv 15 da uzimaju zapad 6.5

                          Da ne navijam za Pense mozda bi i stavio neku paru na Tampu i LA, za finalni par Tampa-LA kvota 28 nije nelogicno a dosta donosi mozda i stavim, ali onda moram neki euro i na Pense cisto da mi ne bude krivo
                          Last edited by 61563; 14-11-17, 23:30.

                          Comment


                          • Koliko vidim opet prosarao Saliven sve linije,aj da vidimo na sta ce da lici,mada vcr sve sem pobede je sok,isto ocekujem da LA dobije Vankuver

                            Comment


                            • The Edmonton Oilers have acquired forward Mike Cammalleri from the Los Angeles Kings in exchange for forward Jussi Jokinen, the team announced on Tuesday.
                              Vidi, vidi...

                              Comment


                              • Al ih je izmesao 1-2 posle prve ocajno trebalo vise za Bafalo da bude, i taj gol ,tuga kako smo ga dali,ako dovucemo do 45 pobeda pesma

                                Tu po meni gube Kingsi,onako laicki
                                Last edited by 61563; 15-11-17, 00:57.

                                Comment

                                Working...
                                X