Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Flajersi razbise ovaj mrtvi Cikago, nece oni ni u PO a ne da ugroze Pitsburg.

    Comment


    • Ma lagano ce oni u PO. Vegas, Vankuver i Kolorado ce da se srozaju i ispadnu iz PO price kad tad, a Cikago ima dosta jaci i iskusniji tim od navedenih ekipa tako da bi bilo bas veliko iznenadjenje da ga ispuse za PO sa ovakvim core igracima i vrhunskim trenerom.

      A Flyers-i su "up and coming" ekipa sa velikim potencijalom tako da s obzirom kako trenutno stoji Cikago i da su ovi iz File dobro odmorili, ne cudi ovaj rezultat i igra Flyers-a.
      Last edited by powerslave; 10-11-17, 01:25.

      Comment


      • A to ja onako laicki, ne volim ih ni ja inace zanimljivo je da im je trenutno prva linija ista kao u NHL 09

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Flajersi razbise ovaj mrtvi Cikago, nece oni ni u PO a ne da ugroze Pitsburg.
          Gledao sam ih dosta ove godine (CHI),tesko mucenje da daju gol neki 5 on3 ili dupli pp pa nekako,mada i nije ih ovako rano trpao neko ko Fila vcr,ali prosle godine su bili dobri do PO i metle od Nesvila

          Izvukose ovi Oilersi ,nekako iz ovog pp,ali primice ga pitanje vreemena ,evo novog pp

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            A to ja onako laicki, ne volim ih ni ja inace zanimljivo je da im je trenutno prva linija ista kao u NHL 09
            Fino si ti to zapazio s ozbirom da si "laik" To je morao od muke da stavi bas premijerno za vecerasnju tekmu i vidi kako igraju. Apsolutno nevidljiva linija do sad. Ugazise ih ovi iz Filadelfije.

            Comment


            • op op what a move ..puni Staforde

              Comment


              • Sta nam je Trashill to pripremio za veceras

                #RedWings in practice:
                Mantha-Zetterberg-Nyquist
                Tatar-Larkin-Abdelkader
                Helm-Nielsen-Glendening
                Frk-Athanasiou-Booth

                #RedWings PP units same:
                Tatar-Zetterberg-Nyquist-Abdelkader-Kronwall; Frk-Larkin-Athanasiou-Mantha-Green

                samo kod njega bolji PP unit moze da bude drugi Odoh da spremim nesto da jedem... ne moze se ovo gledati na prazan stomak

                Comment


                • Bas me zanima dal ce te opet dobiti prvu trecinu 811 je skor ako se nisam zabrojao,mada kao sto rekoh vcr najvise nereseno mada me Flejmsi nesto nisu odusevili do sad

                  Ukljucujem se u Det posle ,Devilsa,ne pamtim kad sam poslednji put ovoliko pratio Det ima jedno 8 godina
                  Last edited by 61563; 10-11-17, 01:59.

                  Comment


                  • Dobise sugavci posle OT 2-3 16 sek do kraja,vidi Det gube 2-0 vec,mislim da cu ipak u STL

                    Comment


                    • Bas nista pozitivno ne mogu da izvucem iz ovog perioda. Pravimo nenormalan broj ofsajda, niko ne ide na mrezu pa su sutevi sa distance beskorisni, faceoff izgleda samo Glendening moze da uzme... sakrili nam pak. Imali smo dvije dobre sanse i to je to.


                      Jagr pizdi i dva minuta nakon sto je izgubio pak... eto zasto taj covjek i dan danas igra u NHL-u.

                      Comment


                      • SO u STL al lud bio OT

                        Comment


                        • Koji raspad sistema majko mila... Turnover za turnover-om... jebem li im...

                          Mantha nastavlja sa dobrim partijama. Fenomenalne dvije asistencije veceras. Ali ne vrijedi to nista trenutno, jer cim damo gol, izgubimo pak i odma primimo gol.

                          Jagr zabio prvi gol u novom timu. Give it to the old guy!

                          A jebem ti i ovaj Smith svasta brani.

                          Comment


                          • Vidi 5-2 za Kalgari i Jaromir se upisao,aj malo da pogledam ove Nikite i Kopitare pa da odmorim

                            Comment


                            • Evo Mantha zabija!! Bravo masino!

                              Comment


                              • Ne jebe zivu silu ova Tampa op cup 0-2 Nikita regulare

                                Aj da podrzim ovaj Detroit i odgledam trecu, mozda izbegnu neizbezno

                                0-3 Hedman u majku im ludu
                                Last edited by 61563; 10-11-17, 04:06.

                                Comment

                                Working...
                                X