Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • J*bem li ja njima sve po spisku... eto tako! Sve mi se cini da je ono prosle sezone bio samo fluke i da su bili noseni McDavid-om i njegovom genijalnoscu a da su se sad vratili na staro i da ce opet da se raspadaju onako kako smo od njih navikli.

    Pozitivno je sto je Larkin-ova linija bas dobro zatvorila McDavid-a. Cak i odbrana fino djeluje... imali su turnovera ali sreca pa je protivnik uzasan

    Nyquist se sjebao... nadam se da nije nista ozbiljno.

    Comment


    • A videh Nyquist,izadje ne moze na desnu da se osloni,sad bi nekako voleo da udjete u PO ,da nam sklonite Tampu sa puta ,vi NYR ste mi prvi pikovi da iznenadite njih recimo PO

      Veceras opet slaba ponuda mada cu gledati CHI ,gde ocekujem da i oni nekog razbiju mada oni me najvise posdsecaju na Pense,cekaju PO da zapnu sta znam

      Comment


      • Gle ovo jbt, Islanders-ima sve prolazi/ulazi veceras

        Elem, izgleda je Duchene napokon trejdovan. Prije nego sto je krenula prica prikazali su ga kako napusta arenu Bas su sad objasnili trejd u detalje...

        Duchene u Otavi a Turris u Nesvilu(Turris dobija 6 godina,$36M)
        Avs-i dobijaju:
        Sam Girard-a i Vladislav Kamenev-a i pika druge runde od Predators-a
        Shane Bowers-a i Andrew Hammond-a kao i pika prve i pika trece od Senators-a

        Znaci tri B prospekta i solidan bekap golman plus pikovi prve, druge i trece runde za Duchene-a. Ja ne mogu da vjerujem Izgleda da Sakic nije ni lud ni glup kako se pricalo Fino je on ovo sredio.

        Sa druge strane, Nesvil dobija dobrog two-way 2C... jesu dali dva kvalitetna prospekta i pika ali izgleda da idu "all in" sto bi se reklo jer su sa Turris-om dobili dubinu na toj poziciji.. Sad Bonino ide dje mu je i mjesto-u trecu liniju i svi zadovoljni(mozda ne Bonino, ali ko ga jebe). Turris je i trazio da ide jer je htio 7-8 godina za velike pare. Nesvil je tu odradio dobar posao jer su mu dali 36 za 6 sezona.

        Na prvi pogled, ispada da su ovi iz Otave najgore prosli, ali ne treba zaboraviti kakav je Duchene ofanzivni talenat... jos je sad presao na Istok. Jedva cekam da ga vidim u novom okruzenju i nadam se da ce imati dobru sezonu. Jedino pitanje ostaje sta ce Otava uraditi na kraju sezone kad mu istice ugovor. Njemu ce morati da daju ono sto nisu htjeli Turris-u ako bude imao dobre brojeve na kraju sezone.

        Tako se i najuzbudljivija ovogodisnja trejd saga napokon zavrsila


        Edit: Sad vidjeh da Duchene ima jos jednu godinu u ugovoru... e sad vec ima vise smisla
        Last edited by powerslave; 06-11-17, 01:27.

        Comment


        • Ti lepo ispisao a ja citam na ESPN ,Nesvil najbolje prosao po meni,ovo ostalo videcemo kako ce se razvijati.
          CHI 0-0 kriminal,ne mogu gol dati,al vise se bore od nas,makar u odbrani

          Evo i primise ga
          Last edited by 61563; 06-11-17, 02:09.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            A videh Nyquist,izadje ne moze na desnu da se osloni,sad bi nekako voleo da udjete u PO ,da nam sklonite Tampu sa puta ,vi NYR ste mi prvi pikovi da iznenadite njih recimo PO

            Veceras opet slaba ponuda mada cu gledati CHI ,gde ocekujem da i oni nekog razbiju mada oni me najvise posdsecaju na Pense,cekaju PO da zapnu sta znam
            Ma nema leba od Detroita, vjeruj mi. Trenutno igraju .500 hokej a od svih protivnika koje su do sad imali jedino je Tampa ozbiljan konkurent za Kup plus Toronto koji ocigledno ima defanzivnih problema i slabe golmane i Otava koja se raspadala u toj utakmici protiv nas... A to su tri tima iz nase divizije koji ce definitivno biti ispred nas na kraju sezone.

            Dobili Minesotu koja je razorena povredama, Otavu na jedvite jade u SO, dobili Arizonu koja je najgori tim lige, dobili Vegas jer je Fleury zadobio potres mozga u sred utakmice i ostao na golu... Ponovo dobili Arizonu sa kojom smo se onako usput receno bas mucili, a dobili smo i Floridu kojoj svaka druga ekipa ubaci pet komada i evo danas Edmonton koji osim McDavid-ove linije nema nista... ama bas nista da trenutno funkcionise. Izgubili od Dalasa koji se i dalje navikava na Ken Hitchcock-a i njegov hokej, gubili od Tampe dva puta i oba puta je bilo ocigledno da ne igraju punim gasom, izgubili od Toronta koji je supalj na sve strane, izgubili od Vasingtona koji se raspada, Vankuver nas pregazio, jbt izgubili od davljenika iz Bafala, izgubili od Otave koja nas je poprilicno lagano dobila...

            Da nam je raspored bio tezi, ne bi bili ni na ovih .500

            Jos deset utakmica u novembru od kojih osam igramo kuci. U najboljem slucaju jos jedan .500 mjesec pred nama jer nam dolaze Bafalo, Edmonton i Kolorado.

            Ako ostanu zdravi i uz dobre partije Howard-a i Mrazek-a ovaj tim u najboljem slucaju moze samo da se priblizi wildcard poziciji. Vise od toga bi bilo suludo ocekivati. Montreal se polako budi a nece ni Price dovijeka biti u ocajnoj formi. Ma i Boston ce biti ispred nas samo da se sastave.

            Ovo je sasvim relan osvrt na Detroit. Zato kazem da bi mi sto puta milije bilo da tenkuju i da se da sto vise prostora i vidi koliko mogu Mantha, Larkin i AA kako bi znali kakvi ugovori da im se ponude... Bolje to nego da se provlace ovako i da budu .500 tim jer tako ce na kraju opet biti oko 10-15 pika i to je jos jedna bacena sezona i propustena sansa da se uzme neko od ovih vrhunskih talenata iz top5.


            Barzal 5 asistencija veceras... Kerfoot dade dva gola u poslednjih 30 sekundi


            Odoh sad da gledam dobar i brz hokej da odmorim mozak od Detroita Hall, Hischier, Bratt, Butcher i ostali.

            Comment


            • Kakva ludnica u Kalgariju Lagano najbolja utakmica veceras... a nije tesko nadmasiti one tri od ranije

              Comment




              • Znaci placem

                Comment


                • since 05-06, 46 of 52 teams 4+ pts out of playoffs on Nov. 1 went on to miss.
                  a comeback had only happened three times in the cap era. And in the years since, the ratio hasn’t improved by much. If you’re four or more back on Nov. 1, there’s a nearly 90 per cent chance that you’re done.

                  Sudeci po ovome, Carolina, Florida, Buffalo na Istoku i Minnesota, Edmonton i Arizona na Zapadu su vec otpisani.

                  Comment


                  • Pasternak je opak igrac Boston gazi trenutno MIN

                    A sad da me pitas od tih ekipa jedino MIN dajem sansu za PO
                    Last edited by 61563; 07-11-17, 01:44.

                    Comment


                    • Od navedenih ekipa jedino je MIN na -4. Ovi ostali su svi na 5+

                      jbg, bas su ih urnisale povrede u ovih prvih mjesec dana. Parise, Granlund, Coyle, Foligno, Niederreiter i Ferraro. Lise Ferraro-a, sve trenutno jako bitni igraci za tim i onda ne cude slabi rezultati kad ti u jednom momentu fali 6 napadaca. Parise i Coyle ko zna kad ce nazad na led.

                      Nego, sta mene zanima... pobise li se ponovo nocas Jamie Benn i Big Buff zaboga? Obecao je Jamie Benn drugu rundu veceras


                      Edit: Ajde, fala k*rcu vise! 2:2
                      Last edited by powerslave; 07-11-17, 02:13.

                      Comment


                      • NYR 3 PPG-a u trecoj. Bas tijesna utakmica jer su i Bob i Henrik odbranili sve i svasta do sad...

                        Nego, evo ga medicinski karton Bruins-a prije vecerasnje utakmice:

                        Krejci (upper body, just placed in IR)
                        Marchand (upper body)
                        Backes (2 month recovery after colon surgery)
                        Spooner (2 months, groin adductor tear)
                        Accari (fractured finger, started skating)
                        McQuaid (2 months, broken fibula)
                        Khudobin (minor, undisclosed)

                        Kukala ti majka Sa trenutnim stanjem su zajebali i StL i Ducks-e i Wild i NJD(od prosle nedelje samo)

                        Comment


                        • Kakav god imali karton prvu su odigrali doktorski,posle gledao malo onaj tuzni WAS bar su mi namucili Kojotoe,pa vratim na BOS na 4-2 i penal za MIN i promase,posle ga daju u SH,ali nisu uspeli a bas stisli na kraju ,i prime empty net .

                          Sad cu na miru na gledam ove tvoje

                          A NYR nisam gledao ali eto jos jedan lud njihov mec,volim CBJ,ali mi drago sto dobio NYR,a ove tuge iz WAS na OT
                          Last edited by 61563; 07-11-17, 03:12.

                          Comment


                          • Ovaj Vankuver je koliko pre 2 noci nas rutinirao...a Detroit dobija jos jednu prvu trecinu

                            Comment


                            • Izgleda je i Blashill napokon nedje cuo da treba da koristi brzinu svog tima protiv ovakvih ekipa kao sto su Canucks-i...

                              Glendening bas objasnjava veceras u faceoff-u. Dobro koristimo svaki giveaway za sad i uvijek smo prvi koji dodju do paka. E sad, druga je stvar sto je Green jedini pozadi koji umije da kontrolise pak i sto nam je tranzicija ocajna pa ne mozemo da iskoristimo tu brzinu kako valja. Covjek je svjetlosnim godinama ispred saigraca u odbrani

                              Potpuno drugaciji pristup u odnosu na prvu utakmicu i vidi se razliika. Sto ne znaci da ce izdrzati ovako do kraja jer ipak igraju back to back.

                              Comment


                              • Bice BTB,bez primljenog gola,nije njima tankovanje ni u malom mozgu ,jurice PO dokle matematika postoji i sve ste bolji sto vas gledam

                                Comment

                                Working...
                                X