Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Kunitz, pa njega da vidim na ulici morao bi da pridjem blize da ga pljunem u facu. Rijetko kojeg sportistu stavljam u istu kategoriju sa njim... Serhio Busquets kategorija.
    hahha..i dobi Tampa posle SO,a i treba kad ovi ne iskoriste ni pp u OT,samo ga Stamkos zavukao

    A sad Let'Go Pens

    Comment


    • Ma Mini ce u O-O,...dobice LA iako bi voleo da kiksnu i oni kuci ali bolji su od Nesvila plus oni sinoc dobili Patke,dosta njima jedna pobeda u Kaliforniji

      Gledaj ti sampione bolje

      Comment


      • Kako igramo sampionski ovaj PP,aaj sad jos jedan minmum u prvoj ..,IDEMO

        Opet patnja,iz prvog suta gol,odbrana nula jedan da nam udje u trecinu odmah je sansa,setaju se ko knezom

        Letang me iz mece u mec sve vise nervira,al mora ovoda se dobije kvalitetniji smo

        Vidi ti CHI kako dobio ,treba njima da igraju ceo mec pp pa da ga daju
        Last edited by 61563; 05-11-17, 02:54.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ma Mini ce u O-O,...dobice LA iako bi voleo da kiksnu i oni kuci ali bolji su od Nesvila plus oni sinoc dobili Patke,dosta njima jedna pobeda u Kaliforniji

          Gledaj ti sampione bolje
          Iskreno, boli me ona stvar ko ce da pobijedi Gledam zbog pojedinih igraca NSH-a od kojih uvijek nesto mozes da ocekujes.. PK, Josi, Johansen i Forsberg sa jedne strane(plus su sva cetvorica u PP unit-u plus Hartnell cini mi se... vjerovatno da markira golmana ) Sa druge strane, Quick odmara veceras pa me interesuje kako ce Kuemper odigrati i kako ce najbolji PK unit u ligi da odigra protiv ovih monstruma iz NSH-a koje sam naveo. Kings-i ba i nemaju igrace za highlight reel ali su bas kompaktan tim i skoro svi igraci igraju two-way pa volim da gledam taj puck-possesion first tip igre jer sam na to navikao gledajuci Detroit u srecno vrijeme Naravno, Kopitar mi je u top5 omiljenih igraca od ovih aktivnih i vazda mi ga je milo ispratit.. a i ova njegova linija sa Brown-om fino sljaka jer se Brown povampirio od kad su klempavog sutnuli


          Evo vidi, povedose Preds-i a i dobro je krenula utakmica. Bas zestoko se igra kao da je PO. Svako malo se neko pobije.

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Iskreno, boli me ona stvar ko ce da pobijedi Gledam zbog pojedinih igraca NSH-a od kojih uvijek nesto mozes da ocekujes.. PK, Josi, Johansen i Forsberg sa jedne strane(plus su sva cetvorica u PP unit-u plus Hartnell cini mi se... vjerovatno da markira golmana ) Sa druge strane, Quick odmara veceras pa me interesuje kako ce Kuemper odigrati i kako ce najbolji PK unit u ligi da odigra protiv ovih monstruma iz NSH-a koje sam naveo. Kings-i ba i nemaju igrace za highlight reel ali su bas kompaktan tim i skoro svi igraci igraju two-way pa volim da gledam taj puck-possesion first tip igre jer sam na to navikao gledajuci Detroit u srecno vrijeme Naravno, Kopitar mi je u top5 omiljenih igraca od ovih aktivnih i vazda mi ga je milo ispratit.. a i ova njegova linija sa Brown-om fino sljaka jer se Brown povampirio od kad su klempavog sutnuli


            Evo vidi, povedose Preds-i a i dobro je krenula utakmica. Bas zestoko se igra kao da je PO. Svako malo se neko pobije.
            Evo vidim sad vec 0-2,ali nastavi da gledas ,sem ako ne zelis da gledas mucenje Pensa i dosadu ,upravo primamo drugi

            Comment


            • Tom Kuhnhackl(..jebalo te ovo prezime, ne znam jesam li potrefio) je mozda i najgori igrac PIT-a. Geno Malkin treba da ubije boga u Sullivan-u sto mu je dodijelio Kuhna-a i Rust-a za krila. Od kako je promijesao linije po Sid-ovom meraku, oni jedva golove daju i on se drzi istih linija evo vec 5 utakmica

              Kako da igra Malkin kad mu je ovaj invalid na lijevom krilu? Pa isti onaj Kunitz kojeg su navijaci pljuvali i tjerali zadnje tri sezone je za ovoga Luc Robitaille licno! Sad da sprovedes anketu medju navijacima, ja ti glavu dajem da bi 99% trceci vratilo Kunitz-a u tim i ako bi ga vjerovatno i dalje pljuvali

              Brock Boeser is a stud!

              Comment


              • Da otkad je promesao linije kanal u napadu,a momcina nam zavuce hetrik...e bice ovo duga sezona

                Comment


                • Nista ovo ne valja napad patnja,a i odbrana to sto se drze ,moze ,al onda dodje ozbiljna ekipa pa pukne sedmica,valjda ce se srediti sledeca protiv Kojota cini mi se

                  1-0FT,moguci OT

                  Dont stop bel....na nana,e tugo
                  Last edited by 61563; 05-11-17, 04:35.

                  Comment


                  • Evo su Guentzel i Kessel odigrali sa Malkinom zadnje dvije smjene. Makar mu je doslo iz dupeta u glavu da mora nesto da mijenja.


                    Izvinjavam se sto sam nazvao Khun-a najgorim igracem PIT, sad me je Letang podsjetio ko je glavni.

                    Znaci i Letang i Sid su bas nonsalantno odigrali u odbrani veceras. Glavni krivci za tri gola Canucks-a. Crosby-a nikad nije krasila igra u odbrani ali ovo je uzas cak i za njega... Sad kod ovog Horvat-ovog gola kao nesto radi(zalijepio se za onoga kao krpelj, bez ikakve poente), a nema veze sto je ostavio rupu iza sebe koju ce Letang da pokrije Za promjenu, kod ovoga gola nisu oni dvojica "cuvali" istog igraca.

                    Sve u svemu, bas losa utakmica za Pingvine. 1-4 u zadnjih pet utakmica...

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Evo su Guentzel i Kessel odigrali sa Malkinom zadnje dvije smjene. Makar mu je doslo iz dupeta u glavu da mora nesto da mijenja.


                      Izvinjavam se sto sam nazvao Khun-a najgorim igracem PIT, sad me je Letang podsjetio ko je glavni.

                      Znaci i Letang i Sid su bas nonsalantno odigrali u odbrani veceras. Glavni krivci za tri gola Canucks-a. Crosby-a nikad nije krasila igra u odbrani ali ovo je uzas cak i za njega... Sad kod ovog Horvat-ovog gola kao nesto radi(zalijepio se za onoga kao krpelj, bez ikakve poente), a nema veze sto je ostavio rupu iza sebe koju ce Letang da pokrije Za promjenu, kod ovoga gola nisu oni dvojica "cuvali" istog igraca.

                      Sve u svemu, bas losa utakmica za Pingvine. 1-4 u zadnjih pet utakmica...
                      Ma Crosby ni ne igra odbranu,sutra zveknete Otavu i tu smo na pobedu ,a mec vise,sutra cu da potrazim kvotu da PIT ne ulazi u PO da vidim sta ce dati onako cisto ako se desi bar neka korist

                      Pardon Oilerse,jos lakse
                      Last edited by 61563; 05-11-17, 04:53.

                      Comment


                      • Hahahahahahaha gledaj kakav gol dade Folin ahahahaha odlicno! 3:2, ajde sad imamo utakmicu


                        Edit: Evo 3:3
                        Last edited by powerslave; 05-11-17, 05:03.

                        Comment


                        • Koliko OT i SO sinoc

                          Comment


                          • A Pitsburg nije mogao ni do produzetaka, sta je sa ovim Vankuverom pa oni su trebali biti losi nece sirotinju pare pa to ti je

                            Bar me raduje sto su Sharksi poceli da igraju dobro.

                            Comment


                            • Originally posted by trigger View Post
                              A Pitsburg nije mogao ni do produzetaka, sta je sa ovim Vankuverom pa oni su trebali biti losi nece sirotinju pare pa to ti je

                              Bar me raduje sto su Sharksi poceli da igraju dobro.
                              Ma nije Vankuver nista posebno,ni gore ni dole,nego se PIT,raspada u napdadu i nekako mada je i tu mucenje ,kako je promesao linije Saliven,a odbranu zabole ihda igraju,nasa trecina ko promenada,udje i seta se ko stigne,oni stoje gledaju,pa ako Maraj nesto odbrani to je,cim odemo ozbiljnijok ekipi popijemo 7 komada (Tampa,Chikago,Winipeg ) ne znam vljada ce se srediti ,duga je sezona meni lice na cavse iz NBA ,onako ko da znaju,doci cemo do PO pa onda da igramo,ali ovde nije bas ko na Istoku NBA,ne znam dosta nonsalantno u odnosu na druge ekipe ,koje se vide da vise grizu,vise se raduju,sledece sa Arizonom sigurno najgorom ekipom u ligi ono sto sam do sad video ,jos kuci , pa gostovanje musterijama Capsima,pa Nesvilu
                              Last edited by 61563; 05-11-17, 12:12.

                              Comment


                              • Power ima li te ,rekoh ja sad kad zveknete Oilerse stizete nas,mada ovoliku rapsodiju nisam ocekivao

                                Igrate ove prve trecine 6-1-1 skor,ako sam dobro video

                                Comment

                                Working...
                                X