Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Kupio danas karte za Fleetwood Mac(koje su u krv skupe, pizda im materina)... nego reko, ajde vjerovatno i poslednja sansa da vidim Stevie Nicks i da ubiljezim da smo bili u istoj prostoriji pa makar to bila i sportska dvorana

    Naisao slucajno na ovaj tribute band.. odlicni su.

    Comment


    • RIP

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Thanks for music and memories.



        Comment


        • Comment


          • Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              Nedavno smo pricali koja je najbolja Iron Maiden pesma e pa evo ovde mozete glasati (do 5)

              https://www.loudersound.com/features...xxFxNCjhrJ4fsc
              izasli rezultati!

              https://www.loudersound.com/features...gs-of-all-time

              fanovi su izabrali Hallowed Be Thy Name iako je ja mislim ni ne znam sad cu da je pustim.
              Last edited by Sam Hornish Jr.; 01-03-19, 22:25.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Hallowed Be Thy Name, Beast over Hammersmith sigurno najbolji njihov nastup koji je zabiljezen kamerama. Bruce na vrhuncu svojih vokalnih moci.
                Last edited by powerslave; 02-03-19, 02:25.

                Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • Comment






                        • ... i Crnogorci koji su muzikalni koliko i kanta puna kamenja koju je neko bacio niz stepenice imaju makar jedan bend za ponos

                          Comment


                          • Comment


                            • Comment




                              • Popaj poslednjih minut i kusur: channeling Peter Framton, Eric Johnson, Eric Clapton(iz ere albuma August)... ili Mike Oldfield in his prime Slusao sam ih uzivo, pa sigurno, 15 puta i Popaj vazda ispostuje ovaj solo drugacije, ali eto jedne prilike su svirali na mom fakultetu, kao pocasni gosti prilikom jednog dogadjaja koji je bio organizovan od strane fakulteta... milsim da je tom koncertu prisustvovalo oko 200 ljudi u vrh glave... elem, tu noc sam upoznao majstora Popaja u muskom wc-u koji je namijenjen profesorima na tom spratu, a koji je bio jedino mjesto dje sam ja mogao da zapalim dzoint a da me niko ne uznemirava i da pritom ne moram da se pomijecem napolju kao strazar... Nego, pusim ja i evo ga Popaj... ulazi i lagano lik svoj posa' i ako vuja smrdi, gazi.. kad je zavrsio, pere ruke covjek i ja kad sam vidio ko je, reko daj da mu ponudim dim... uze dva cima i veli ne smijem vise, treba da sviram E steta je sto nema kakav snimak od te veceri, jer je apsolutno sabio ovaj solo te noci. Kao sto rekoh, slusao sam ih uzivo dosta puta, ali te noci je solo isao 3 minuta sigurno... nevjerovatno je sabio Popaj.

                                Strasan bend.

                                Comment

                                Working...
                                X