Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • Comment


        • Comment


          • Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Moja melodija za alarm
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • A nemoj to sebi da radis Ja sam ranije stavljao neke lagane pjesme poput ove, isto tako za alarm... pa ih onda zamrzim Posle kad je nedje cujem, tikovi me hvataju

                Sad mi je onaj klasicni, odvratni alarm

                Comment


                • Meni je baš potpuno obrnut tok misli: toliko ne volim rano da se budim da stavim neku melodiju koja mi je draga (kao ova) da mi omili ustajanje
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • I ja definitivno nisam osoba koja ustaje rano Ne volim da me budi alarm... mogu ja da odspavam i 12 sati, ali ako me na kraju probudi alarm cijeli dan ima mrzovoljan da budem. Volim da spavam i uglavnom spavam 12-13 sati svakodnevno. Kad dodje taj crni dan da moram da se budim rano, obavezno ostavim telefon nedje van domasaja da bi morao da ustanem iz kreveta da prekinem taj odvratni alarm




                    Last edited by powerslave; 05-02-18, 03:57.

                    Comment


                    • Comment


                      • Comment


                        • sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Comment


                            • ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X