Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zadovoljan sam

    Comment


    • Fed super igrao, Nadal dosta losije. I dalje sam fasciniran da matori igra kao deckic.

      Comment


      • Konacno igra kao sa pocetka sezone
        sigpic

        Comment


        • Realno, unistio ga je, Nadal nije imao nikakvu sansu.

          z3 compact using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Nadal još samo može da pevuši stihove 'ća je bilo tega više ni'.
            Od njegove negdašnje psihološke prednosti u Fedal duelima kao i prednosti u CC razmenama forhend top spin vs bekend nije ostalo ama baš ništa.
            Danas bez ideje i game plana od početka, sa vrlo lošim riternom prilikom koga je menjao poziciju od bliže osnovnoj pa sve do tarabe ali bez uspeha.
            Čini se da je već pri odluci da servira prvi napravio grešku nakon koje su se iste kalemile jedna na drugu, naročito iz bekenda.
            Lagana pobeda Federera, oznojio se nije.
            Last edited by pecaros; 15-10-17, 11:31.
            sigpic

            Comment


            • јао нисам гледао, е ова моја жена кад упали усисивач, мозак ми не ради, зграбим цегер и шатро одох на пијацу и тотално заборавих да сам планирао да гледам класик, пих... шта ради овај Федерер па он доказује неверним томама ко је тата свих времена... толико једноставно игра да не делује да је савршен...
              sigpic

              Comment


              • E dobro je... setio se zlaćani i mene napkon, vec je pocela da me izjeda ljubomora -.-

                Sta je to sa muskarcima i usuvacima na ovom forumu?
                E bre her Šiko... zar ovo da propustis.... cccccc

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  E dobro je... setio se zlaćani i mene napkon, vec je pocela da me izjeda ljubomora -.-

                  Sta je to sa muskarcima i usuvacima na ovom forumu?
                  E bre her Šiko... zar ovo da propustis.... cccccc

                  tt
                  Najgora sprava koja postoji, ne podnosim taj zvuk, ima Zika pravo.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • sta fali

                    Rafi je samo danas oprema bila dobra sve ostalo je bio uzas

                    Comment


                    • Bojana jesam ti rekao?
                      Cestitke svim Fedovcima, po meni apsolutno zasluzena i ocekivana pobeda za Federera, rutinski bez ikakve patnje. Nadal ima neka blokada ove sezone protiv Rogera, ono sto je on bio za njega sad je Federer za Nadala, odnosno totalna enigma i nepremostiva prepreka. Istina je da se nisu susreli u uvjete koje vise leze Nadalu al opet, ranije i na travi Federer znao izgledat inferiorno, ali sad je skroz druga prica. Po meni problem lezi u ritern i u neagresivnost u razmenama, umrla su ta vremena kad je mnogo toga dobijao defanzivom protiv Rogera, sad ne moze tako. Roger ove godine strasno udara BH, ravnije, rano ga hvata i ne daje vremena Nadalu da se namesta na udarce. U nekom sledecem susretu Rafa mora bit ofanzivniji i mora riternirat blize osnovnoj iako to nije negovo podrucje al opet mora da menja nesto.
                      Ne moze niko da me ubedi da nije problem u dve stvare, taktika i psiha. Oko taktike sam vec napisao, jer ne moze Rafa vracati Isnerove bombe od 240 na sat i riternirat bolesno dobro a protiv Federera da ne moze do 30 doc, bez ikakvog potcenjivanja Federerovog servisa. Jedan Svarcman i jedni Gaske su brejkali FEderera ko iz shale, a Rafa ne moze poen uzeti. Nije mi jasno sto je sav isprepadan, danas kad izasao bio bled ko krpa, ko da je bio pomiren sa porazom...

                      I bilo nesto oko koljena, neki povez, nadam se samo da nije ozbiljniji problem.

                      Jos jednom, cestitke Fed fanove.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Hvala Stefane

                        Ja nisam gledala Nadala uopste, ali je ipak osvojio Peking i stigao je do finala Sangaja, a da mu je samo Cilic uzeo servis. Rekla sam posle meca sa Delpom da je Roger odigrao bas dobar mec, ali da je imao taj glupi gem u 1.setu koji ga je kostao celog seta, a posle toga mu nije pruzio nikakvu sansu za brejk.
                        Medjutim, ne mozes da poredis Iznerov i Rogerov servis, iako Izner ispaljuje bombe, Fed servira pametno, kamuflira svaki servis i mnogo ga je teze citati.
                        A Svarcman je ipak bio prvi mec na touru posle USO, logicno je da je bio usporeniji i ne moze da se poredi taj mec sa finalom

                        BH je ono sto je unelo promenu u njihovim mecevima, Nadal vise ne moze da ide na bh i da ocekuje u 80% slucajeva da ce uzeti poen, mora da menja taktiku i plan igre.Videcemo sta ce biti do kraja godine, ali ja ocekujem sigurnu reakciju tokom sledece i da ce naci neki odgovor.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Sve to stoji, zaista Fed mozda ima najbolji servis na svetu sto se tice raznovrsnosti i ucinkovitosti, ali 3 meca za redom, 6 setova za redom da ne uspes da brejknes nekoga?? Ma nema sanse, makar da se taj covek zvao Roger Federer tako da ocito sa Nadalom se desava nesto kad igra protiv Feda ove sezone.
                          Ako Rafa propusti Bazel i Pariz bit ce Roger ogromni favorit za no.1.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Kad tako napises, jeste neverovatno da mu nije uzeo servis u poslednja 3 meca, 6 setova za redom, ali ove godine su igrali uglavnom kad je to Rogeru odgovaralo, pitanje sta bi bilo da je Fed igrao sljaku. On je i sam izjavio da je to, izmedju ostalog, strasno bitno, nije imao odavno one poraze na sljaci koji su ga ubijali u pojam.

                            A sto se tice no.1, po meni ce to biti Nadal 90%, jer je i Fed izjavio da mora da vidi sa doktorima i svojim timom da li ce igrati Pariz ili Bazel ili nijedan ili oba. Njemu je sad prioritet WTF i nece previse da igra, da ne napravi ponovo glupost kao pred USO.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Sve to stoji, zaista Fed mozda ima najbolji servis na svetu sto se tice raznovrsnosti i ucinkovitosti, ali 3 meca za redom, 6 setova za redom da ne uspes da brejknes nekoga?? Ma nema sanse, makar da se taj covek zvao Roger Federer tako da ocito sa Nadalom se desava nesto kad igra protiv Feda ove sezone.
                              Ako Rafa propusti Bazel i Pariz bit ce Roger ogromni favorit za no.1.
                              Nadal ima tu mentalnu blokadu kad igra protiv tenisera koji je u seriji protiv njega pogotovu na podlozi koja njemu bas i ne odgovara. 2011 je vezao 7 uzastopnih poraza od Novaka dok ga nije pobedio u MC 2012 na njegovoj omiljenoj podlozi. Bitno je da ostvari prvu pobedu, da probije tu mentalnu blokadu mada kako stvari stoje mozda se to vise i ne desi posto mislim da ce Federer ponovo preskociti sezonu sljake iduce godine tako da svoju sansu treba da trazi na AO.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X