Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoguce je to provaliti, to je subjektivno. Evo zloupotreba MTO ce se ukinuti cim neko nadje formulu, da dokaze bez greske da li neko folira ili ne. Do tada nece. Kada bude uspelo da se udje u mozak igracima da se vidi da li foliraju, tada ce to moci da se kontrolise.

    Comment


    • Kad te možemo početi pratiti, da vidimo kako se nosiš s ovim stvarima

      Comment


      • Ali ces ovim da minimiziras zloupotrebu, trazice MTO oni koji zaista trebaju neku pomoc, a ne oni koji zele da prekinu momentum ili da naprave pauzu od 5 minuta da dodju do daha.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by NEMANJA97 View Post
          Nema nikakve potrebe za tih 5 poena. Vrlo je jednostavno onaj kome treba pomoć u toku gema onda se taj gem pripiše protivniku. Tako bi bila pauza i njemu se ukaže pomoć i ako može da nastavi onda se lepo kreće od starta gema. Onaj kome je bila potrebna pomoć on će pokušati da se vrati u meč , a onaj ko je namerno tražio taj bi bio kažnjen i samim tim bi razmislio za sledeći put.
          Ovo je ok. Umesto toga je malo bolje dozvoliti da se MTO trazi samo izmedju gemova. (ako nije neki kritican slucaj tipa pozlilo nekome, pao u nesvest, ali tada svejedno nece nastaviti.) Pa ti ako povredjen mozes da uzmes taj gem svaka cast, ali u 99% slucajeva neces moci. Ako bas ne mozes da igras dok ti ne previju povredu ti lepo pusti 2-3 asa ili ne moras da se kreces, ali MTO nema za vreme gema.

          Razumem ja tebe Bojana sta je poenta i to bi bilo lepo kada bi moglo da funkcionise(da moze da se razlikuje stvarna povreda od foliranja). Ali dovoljan je samo jedan nevin igrac da ispasta koji je stvarno povredjen, da pravilo ne bi bilo ok. U praksi je to nemoguce, jer jos uvek ne mozemo znati ko folira, a ko ne. Nazalost moramo verovati na rec.
          Last edited by colchonero; 13-10-17, 18:45.

          Comment


          • Otprilike smo Nemanja i ja rekli istu stvar, na mene si skocio, a za njegovo kazes da je ok
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Otprilike smo Nemanja i ja rekli istu stvar, na mene si skocio, a za njegovo kazes da je ok
              Ne zato sto to Nemanjino moze da znaci na 40;0 (protivnik servira) stvarno se povredis, jasno ti je, jednostavno prihvatis da si izgubio gem, a ne zelis da rizikujes dalju povredu, sacekas kraj gema uzmes MTO, doktor ti sanira povredu. Nemas problem ni ti, ni protivnik. U tvom slucaju gubis i naredni gem, ni kriv ni duzan jer si se proklizao i poderao kozu.

              A plus i dodao sam nesto na Nemanjin predlog, neka se tebi dopusti da igras pa akouzmes gem "bravo majstore", ali da ti se ne dozvoli MTO do kraja gema, ako si povredjen svakako neces moci da uzmes gem, i neces rizikovati pogorsanje povrede, a ako si folirant bar neces preseci protivnika za vreme gema kao Delpo Viktora i preseci mu ritam servisa npr.
              Last edited by colchonero; 13-10-17, 18:52.

              Comment


              • Madrid koliko ce skupit Nadal gemova sjutra protiv Cilkana?

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Madrid koliko ce skupit Nadal gemova sjutra protiv Cilkana?
                  Ma Nadal dobija Čilkana

                  Comment


                  • Moje je mnogo postenije, dakle sacekas protivnikov gem, tada trazis MTO, on ce dobiti svoj gem bez borbe, a ti ces poceti svoj na 0:15.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Uf ne znam. Max 14

                      Ne verujem da ce Cilkan izboriti 3. set da bi Rafa mogao vise da uzme.

                      Spoiler
                      Salim se, ne znam stvarno, ali ocekujem pobedu i finale sa RF, bas me interesuje revans sa Delpom nadam se zanimljivom mecu

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Moje je mnogo postenije, dakle sacekas protivnikov gem, tada trazis MTO, on ce dobiti svoj gem bez borbe, a ti ces poceti svoj na 0:15.
                        Zasto bi ga on dobio bez borbe, jer je neko proklizao? Ko kaze da neces proklizati u njegovom gemu, pa kostati sebe brejka. U tom moras da se molis kada ce povreda da te zadesi, ne daj Boze da je na sredini odlucujuceg seta. Nemanjino je potpuno ok, samo bih ja uveo tu malu fer korekciju, ti se bori ako hoces, rizikuj pogorsanje povrede na svoju odgovornost, ali ne mozes MTO do kraja gema. Druga ti je opcija da samo stojis i pustis protivnika da uzme gem asovima. Pa ti sam odluci (osim u ekstremnim slucajevima koje sam naveo, kada svejedno neces nastavljati).
                        Last edited by colchonero; 13-10-17, 18:58.

                        Comment


                        • Necu vise o ovome nista da pisem, da ne ide u nedogled bar da ne bude delom zbog mene. Nego sta ocekujete sutra od meca i nastavka turnira?

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Zasto bi ga on dobio bez borbe, jer je neko proklizao? Ko kaze da neces proklizati u njegovom gemu, pa kostati sebe brejka. Po tebi moras da se molis kada ce povreda da te zadesi, ne daj Boze da je na sredini odlucujuceg seta. Nemanjino je ok, samo ih ja uveo tu korekciju, ti se bori ako hoces, ali ne mozes MTO do kraja gema (osim u ekstremnim slucajevima koje sam naveo, kada svejedno neces nastavljati).
                            Zato sto postoji koliko god hoces primera gde je igrac namerno trazio MTO da prekine momentum i da dodje do daha, a realno mu nista nije bilo.
                            E pa sad, neka dolazi do daha, ali ce protivnik da dobije svoj servis bez borbe.
                            A ne vidim kako ce kostati sebe brejka, pocece svoj servis sa 0:15, nije to nenadoknadivo.

                            A ko si zaista povredjen, predaj i kraj.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Cilic-Nadal 6:3 6:2 Federer-Del Potro 6:4 3:1

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Cilic-Nadal 6:3 6:2 Federer-Del Potro 6:4 3:1
                                Valjda si mislio 6:1 , a ne 3:1. Da mislim da Federer može vrlo lako da pobedi , ali smešno je staviti ovakav rezultat za Nadalov meč. Da tako loš Nadal ima rezultat se sigurno neće dogoditi , a Čilića si debelo precenio.

                                Comment

                                Working...
                                X