Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada razumem sto su neki poceli da navijaju protiv Del Potra. Delovalo je kao da ne moze prste da pomeri na saci, a onda je poleteo na terenu. Na Viktora je to jako negativno psihicki uticalo, i taj gem ce verovatno biti presudan.

    Teniska pravila nisu dobra. Po meni igrac koji prima servis ne sme da prekida servis gem svog protivnika. Dakle, ako ne mozes odmah da nastavis gem, predaj tak gem pa se oporavljaj pred svoj servis gem.

    Comment


    • Delpo namazani, smrda
      Last edited by Nesic; 13-10-17, 13:14.

      Comment


      • Troicki se bukvalno raspao od tog trenutka, a Delbabo poceo da udara kao maljem.
        Jeste druga ruka u pitanju, ali ponasao se kao da je polomio zglob...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Dakle strasne stvari ovaj covek radi


          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • I posle zasto mi je na crnoj listi, danasnji mec je primer
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Delpo borac, i pored uzasne povrede, odigrao do kraja i jos pobedio.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Šteta što nije u stanju konstantno udarati forhendom kao nakon pada, očigledno nema u nogama snage za tako agresivan tenis

                Pravila oko MTOa i pomoći igračima se moraju mijenjati, nema ovo nikakvog smisla

                Comment


                • Folira-ne folira, nebitno. Viktorova reakcija je bitna, raspao se mentalno.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Folira-ne folira, nebitno. Viktorova reakcija je bitna, raspao se mentalno.
                    A mislis da je lako da se ne raspadne ? Igra covek mec zivota, i deluje da se protivnik povredio i da ce da pobedi. Odjednom protivik se vraca i leti po terenu. Dovoljno je bilo to sto je Troicki bio izgubljen prvih par poena, i izgubio je.

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Folira-ne folira, nebitno. Viktorova reakcija je bitna, raspao se mentalno.
                      Nije baš tako, prekinuo mu je momentum. Svesno ili nesvesno, to je sad pitanje.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Folira-ne folira, nebitno. Viktorova reakcija je bitna, raspao se mentalno.
                        Naravno, samo morali bi teniseri da ubace u svoje psihičke pripreme i meditacije za mečeve, posebne mentalne tehnike za Delpa
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Tako se nesto slicno pricalo i za Djokovica. Svakako da mi ne mozemo znati da li je folirao ili ne, a vi sa tolikom sigurnoscu pricate. Pogotovu sto je Delpo x puta operisao taj zglob, i toliko godina izgubio, kapiram da se na svaki bol odsece od straha.

                          Originally posted by dekkard View Post
                          Nije baš tako, prekinuo mu je momentum. Svesno ili nesvesno, to je sad pitanje.
                          Koji momentum kad je otpocetka drugog seta Delpo bio daleko boji igrac na terenu?
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Morali bi se nekako zaštititi igrači na drugoj strani, jedino logično rješenje bi mi bilo da se kod ulaska doktora na teren gube naredna dva gema, taman dovoljno vremena da igrač sa druge strane uhvati ritam koji je imao prije prekida.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zero View Post
                              Tako se nesto slicno pricalo i za Djokovica. Svakako da mi ne mozemo znati da li je folirao ili ne, a vi sa tolikom sigurnoscu pricate. Pogotovu sto je Delpo x puta operisao taj zglob, i toliko godina izgubio, kapiram da se na svaki bol odsece od straha.



                              Koji momentum kad je otpocetka drugog seta Delpo bio daleko boji igrac na terenu?
                              Ako je izgubio prethodni set sa 6:1, a u trećem igrao egal do Delpove povrede, a nakon toga lagano izgubi preokrenuo si mu momentum, jer je taman povratio svoju igru.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ma prekinuo mu je momentum, tu nema price
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X