Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je, Svedjani planiraju da puste i navijace na stadion.

    Kod nas su restrikcije nepotrebne, ide da gleda ko mora

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Tako je, Svedjani planiraju da puste i navijace na stadion.

      Kod nas su restrikcije nepotrebne, ide da gleda ko mora
      Iskreno, kod nas koliko ima publike, može 'ladno da puste i tribine. Samo da se lepo rasporede. Idemo sa ove teme..
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Tako je, Svedjani planiraju da puste i navijace na stadion.

        Kod nas su restrikcije nepotrebne, ide da gleda ko mora
        Vas ni ovi iz VMC-a preko puta ne gledaju.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Iskreno, kod nas koliko ima publike, može 'ladno da puste i tribine. Samo da se lepo rasporede. Idemo sa ove teme..
          Razmak 10m se ispostuje bez problema.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Da li je realno da admini, moderatori, kurci - palci ne mogu da izadju na kraj sa par ....... koji truju svaku mogucu temu? Konkretno mislim na "Pricaonicu".

            Ako niste sposobni predajte svoje jebene funkcije nekome ko da ce znati da radi taj posao.

            Noto, banuj sve.
            Last edited by Karamazov; 08-05-20, 11:51. Reason: Rečnik

            Comment


            • Meni je najlakše da banujem.

              Ipak, uvek prvo pokušam da na jedan drugarski način rešim problem.

              A kada to ne pomaže onda viknem u pomoć surove kazne.

              Problem je za sada rešen. Ako se nastavi uslediće trajni banovi.

              Comment


              • E to je problem, dopustio si im da se tako ponasaju, a oni to koriste itekako. Ok je opomena i brisanje postova, ali oni su presli sve moguce granice. Forum je postao totalno necitljiv zbog njihovih medjusobnih odnosa i provokacija.

                Smijesno je da se tema svaki dan kljuca zbog njih par.

                Comment


                • Pazicu na komsu Losmija dok je u banovini.

                  Jebote, ladno smo u NS ziveli jedan preko puta drugog. Ista ulica, blaga dijagonala povezuje nase ulaze.

                  Jbga, razlika u godinama.

                  Comment


                  • Je li Rosonero, šta to ti meni iza ledja nešto neke prozivke? Ako imaš neki problem, ostaviću Madridu broj pošto znam da ste na nekim grupama, pa van foruma da to rešimo, čisto da ti pokažem koliko se plašim.

                    Samo nemoj posle ovde da izbacuješ privatne prepiske/komunikacije i dešavanja, neka to ostane medju nama ako imaš toliko časti.

                    Namerno sam ovde postavio da ne bi plakao da mu pretim u pm. Evo javno ti kažem preko Madrida da razmenimo kontakt i da rešimo sve van foruma, mogu ja i u Sarajevo doći ne plašim se krsta mi.

                    Pošto sam provalio da sam banovan zbog tebe jer si se rasplakao nešto. Neću ovde ljudima da pravim dodatan posao, van foruma da rešimo pa da vidimo ko se plaši koga i koliko.

                    Ni ne ljutim se što sam banovan čak i da sam zauvek, ako sam zaslužio, nego nemoj TI da meni govoriš da sam ja sisica i da bih se uplašio ovako, ne bih veruj mi. Možeš ti da tražiš moj ban i da bude zauvek, ali da govoriš da bih se uplašio, 1000 godina da živiš i da si iz legije stranaca, tebe se ne bih uplašio.

                    Comment


                    • Meni je najbesmislenije da se zatvara tema zbog bilo koga. Ako neko krsi pravila daje se sankcije, ako nekome smeta necije misljenje ima ignor listu i to je to. Poenta je da ljudi iznose misljenja ovde, a ne da se teme zatvaraju. Moracu ponovo da postanem siva eminencija ovoga foruma, da ponovo zavlada red i blagostanje

                      Comment


                      • Karamazov je drugaciji mod od vecine i tako postupa. Ne mozes odmah da shvatis poteze koje on povlaci.

                        Da bi neke ljude delimicno skapirao, moras da izadjes na neko vreme iz rodnog grada i osetis drugaciji mentalitet zato sto pravila i principi koja postoje u jednom gradu su drugacija od drugog. Tako ces nauciti da cenis razlicitost i drugaciji pristup problemu.
                        Last edited by Ricma; 08-05-20, 15:37.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Karamazov je drugaciji mod od vecine i tako postupa. Ne mozes odmah da shvatis poteze koje on povlaci.

                          Da bi neke ljude delimicno skapirao, moras da izadjes na neko vreme iz rodnog grada i osetis drugaciji mentalitet zato sto pravila i principi koja postoje u jednom gradu su drugacija od drugog. Tako ces nauciti da cenis razlicitost i drugaciji pristup problemu.
                          a zamisli još ako odeš u drugu državu, ne daj bože na drugi kontinent


                          Uroše, mislim da sam ja uticao na to da te Karamazov banuje, ne Rosso. Pošto je razgovor krenuo u nekom smeru koji je neprimeren za ovaj forum i onda kad je Rosso banovan zbog svoje reakcije na sve to, rekao sam kako je pogrešno, već da treba inicijator da se banuje.
                          Last edited by Nerealan; 08-05-20, 15:51.
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • To iskustvo prepustam tebi.

                            Comment


                            • budim se često u tvorzi
                              a znam da nisam ni cigan ni trol
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Nije mi ni najmanji problem da ja budem banovan makar i zauvek. U Stojančeta ne sumnjam i čovek radi svoj posao. Svašta ja napišem.

                                Nego da ne bude da se plašim nešto tih fora. Prvo mi je za Ronalda komentarisao da bacam drkicu, posle nešto, pa sad ovo na kraju kao ja pišem a ovamo sisica.

                                Nisam ti ja iz Banata i Bačke druže i gore pa da mi sve ravno. Aj na megdan pa neka i ja izgubim, nemoj da mi se kurči više. Sasvim je legitimno da traži ban ali nemoj da me proziva da sam pička.

                                Ja se za ban nisam bunio u životu, možda jednom Kronos kad je. A te fore jajarske kao "pišeš po netu a ovamo u mišijoj rupi". Eto u Sarajevo ću doći koliko se plašim.

                                Daj bre druže iskuliraj, napuši me, whatever, traži perma ban, samo nemoj da mi puštaš tu muda da se kao krijem iza tastature.

                                Uleće jednom, drugi put, pa šta se to zove. Ok ima dokaza da traži ban dugotrajni, ima pravo da me pljuje ali to da mi kaže da se ja njega plašim - u životu kunem se, u životu.

                                Comment

                                Working...
                                X