Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au jbte došlo se do toga da izbor hrane vređa tanana osećanjca
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Manje popularna hrana da se stavi u spojler?!?!?!?!

      A da ne preterujete malo vise, m?

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Moja hrana u spojler da ide a masni giros ne mora.
        Sta je tu je, nisam bas zadovoljan odlukom ali bolje i to nego da se brise post.

        Comment


        • Ovo je nesto najgluplje sto sam procitao u zivotu.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ma glupost..ono je tema o hrani...kakav pobogu spojler. Valjda svako bira sta jede....mislim covek bi pomislio da mora neko, taj sto se zali...a zali se jedan.. da pojede to sto procita
            Svasta!

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Марићу бриљираш.
              Или сте то сви заједно донели ову мудру одлуку?
              Или су они донели а тебе гурнули да испаднеш глуп?
              Ако је ово последње имаш моју подршку. Ценим кад неко гине за тим.

              Након што ми поставиш пример чиме сам увредио модератора, молим те да ми појасниш шта је то мање популарна храна.
              Мислим да је то талон који је неопходан за покушај разумевања ове историјске одлуке.

              Comment


              • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Dobra odluka. A ne da mi prave zazubice i da mi curi voda na usta, kada postave pljeskavice od karfiola i musaku od brokolija umesto mesa.
                  Last edited by colchonero; 09-12-17, 18:36.

                  Comment


                  • Ајде Марићу, скупи cojones.
                    Твој следећи пост је врло битан, добро размисли шта ћеш да напишеш.

                    Прошлом будалаштином си нарушио свој ауторитет, ако је икада и постојао.
                    Сад мора да се пегла ситуација. Ил пуковник ил покојник.
                    Ја још нисам видео да је неко одбранио неодбрањиво.
                    Али верујем у тебе.

                    Comment


                    • Puna podrska za Marica. Trpaj veganluk u spojler.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Nemojte da se zajebavamo, niti je dobro samo jesti meso, niti je dobro samo jesti travu, rešenje je naći pravu meru.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Nemojte da se zajebavamo, niti je dobro samo jesti meso, niti je dobro samo jesti travu, rešenje je naći pravu meru.
                          Nije ovde reč o tome, nego o kultur-rasizmu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Nije ovde reč o tome, nego o kultur-rasizmu.
                            Samo sam iskoristio priliku da izbacim svoje mišljenje

                            Comment


                            • Ја би то пре окарактерисао као дилетантизам модератора.

                              Comment


                              • Maricu ako se nekad budes kandidovao za admina, imas moj glas i obecanje da cu sabotirati tvoje suparnike.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X