Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Ganac buraz stvarno nisam tebe pitao, kako ne kapiras.

    Nema veze, drukare su najgori ljudi, sigurno je zaaluzio sta god da mu je Pobeda napisao D
    Last edited by mark !t zer0; 07-12-17, 17:36.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Koga je uvredio moj brat Pobeda, ko je ta drukara sto prijavljuje privatne poruke?
      Sad ce starosedeoci sa b92 foruma da ti objasne

      Comment


      • Ako je svima poslao istu ljubavnu poruku, zasluzio je.

        Comment


        • Originally posted by mr.gold View Post
          Опрости ми молим те, нисмо се можда разумели.
          Кад кажеш "ti i ne mozes nista drugo da mi das, niti ja da primim od tebe sem ...reputacije" на шта друго мислиш
          Нисам никад размишљао у другом правцу осим репутације. Сад си ме мало затекла ...

          Где си ти видела да уметник смишља ....
          Седнем, испишем шта има у глави, однесем учитељици на граматичку и правописну рецензију, пошаљем модераторима на форумску рецензију, и онда поставим на форум.


          Једино што сам дуго смишљао је да ли да ти пошаљем



          или



          Знајући себе, гарант сам омашио.
          Mogao si da postavis pesmu umesto pisanija
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Предлог усвојен

            Comment


            • Не знам за тему у којој би могао то да обавим, па ћу написати овде.
              Молим модерацију да ме заштити од члана под именом limun, који ме већ дуже време сталкује и одговара на моје поруке лично, не везано за тему која је.
              Да не би добио шта је заслужио, потрудите се да га васпитате.
              Хвала лепо.

              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1747901

              Comment


              • Moj post ima i te kako ima veze sa Novakom. Ti si pisao negativno o njemu, a ja sam uporedio vas dvojicu. Mozda nije trebalo, ali svakako losu nameru nisam imao.
                Nisam znao da te moje poruke povredjuju, zapravo sam danas prvi put procitao tvoje obracanje meni. Slobodno mozes da kazes da ti smetam i ja ti se naravno necu vise obracati.

                Comment


                • Golde uzmi vegansku pljeskavicu i iskuliraj se.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.gold View Post
                    Не знам за тему у којој би могао то да обавим, па ћу написати овде.
                    Молим модерацију да ме заштити од члана под именом limun, који ме већ дуже време сталкује и одговара на моје поруке лично, не везано за тему која је.
                    Да не би добио шта је заслужио, потрудите се да га васпитате.
                    Хвала лепо.

                    http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1747901
                    Golde ne budi plačipička, jedan ban manje više, šta je to za tebe.

                    Comment


                    • Kako covek omeksa posle dva-tri bana, I posle moderacija ne radi dobar posao.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Golde uzmi vegansku pljeskavicu i iskuliraj se.
                        Jedino ako je prestao da bilduje i promenio način ishrane.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Golde ne budi plačipička, jedan ban manje više, šta je to za tebe.
                          То волим, квалитетну поруку, а не оно просеравање "ја интелектуална громада и тастатура вориор".
                          Сељачина.

                          Хвала ти, знам да си искрен


                          Углавном, открио сам игноре функцију.
                          Благословена била.

                          Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Kako covek omeksa posle dva-tri bana, I posle moderacija ne radi dobar posao.
                          Сломили су ме ...


                          Originally posted by Uroš View Post
                          Jedino ako je prestao da bilduje i promenio način ishrane.
                          Гимнастика Урке.
                          Гимнастика и пливање. Никад у теретану нисам ушао

                          Comment


                          • Supermen nije išao u teretanu, ok. Ja kontao..

                            Comment


                            • Na trenutak sam pomislio da post ima veze sa ovim pdfom.

                              Golde banovan si zato sto si vredjao moderatora koji te je banovao, Lakija i Valtera u vise postova. Bilo je i osnove da prodjes gore od samo dve nedelje. Negativne emocije u vezi drugog forumasa zadrzi za sebe i nemas problema sa mnom, drugim moderatorima ili adminima.

                              Sto se tice teme Hrane posto se neki zale, malo je tema previse offtopic da bi se banovalo za trolovanje, ali ubuduce kako bih ispostovao vecinu ukoliko se manje popularna hrana ne stavi u spojler, ja cu to da uradim. Na taj nacin jednoj strani necu da izbrisem post, a dok ce druga da otvara spojler na svoju odgovornost. Naslov specijaliteta ce da bude van spojlera da ljudi znaju o cemu se radi.

                              Comment


                              • Сви су заслужили.
                                Мирна ми је савест.

                                Само ми није јасан овај део, да сам вређао модератора.
                                Ако би био љубазан да ми копираш тај део текста који је споран.

                                Comment

                                Working...
                                X