Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Cemu rasprava o WWII i zlocinima u medjusobnom ubijanju na ovim prostorima na sportskom Forumu?
    Није правилима објашњено да то не сме. Расправа се водила ради утврђивања истине на оф теми.

    Comment


    • Da si samo procitao njegov post na temi na kojoj si pitao zasto je banovan, bilo bi ti jasno
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Није правилима објашњено да то не сме. Расправа се водила ради утврђивања истине на оф теми.
        Ti stvarno mislis da postoji istina u vezi svih tih stvari?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Ti stvarno mislis da postoji istina u vezi svih tih stvari?
          Увек постоји истина, само је до ње некада тешко доћи. Зато сам и ја написао у теми тој да немам мишљење о неким стварима јер немамо поуздане податке.

          Бојана, ако је то разлог бана, онда ок.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Увек постоји истина, само је до ње некада тешко доћи. Зато сам и ја написао у теми тој да немам мишљење о неким стварима јер немамо поуздане податке.

            Бојана, ако је то разлог бана, онда ок.
            Pitanje za tebe i ostale u ovoj raspravi:DA LI JE OVO VRSTA FORUMA NA KOJEM SE RASPRAVLJA O TOME?
            Last edited by kronostime; 22-11-17, 19:32.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Pitanje za tebe i ostale u ovoj raspravi:DA LI JE OVO VRSTA FORUMA NA KOJEM SE RASPRAVLJA O TOME?
              С обзиром да си овде од 2017., морам да те разочарам с одговором.

              Да.
              Last edited by Победа; 22-11-17, 19:40.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Pitanje za tebe i ostale u ovoj raspravi:DA LI JE OVO VRSTA FORUMA NA KOJEM SE RASPRAVLJA O TOME?
                ParapsihopatoeSKalogija
                Last edited by dekkard; 22-11-17, 19:43.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  С обзиром да си овде од 2017., морам да те разочарам с одговором.

                  Да.
                  Moram da te razocaram, NIJE - mozda su na RSB i Juznom Frontu ovakve rasprave pozeljne, ovd im nije mesto jer se ovaj Forum bavi sportom, a ne istorijski pregazenim politickim opcijama.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Moram da te razocaram, NIJE - mozda su na RSB i Juznom Frontu ovakve rasprave pozeljne, ovd im nije mesto jer se ovaj Forum bavi sportom, a ne istorijski pregazenim politickim opcijama.
                    Овај форум се бави спортом, на оф темама се пише о чему год ти је воља док је у складу с правилником.

                    Comment


                    • Moram da se slozim sa Pobedom, nas nekoliko je pisalo o toj temi nije samo on, ako je to razlog bana onda smo svi zasluzili ako ne onda nisam video sporan post.

                      Comment


                      • Oduvek se pisalo na tom pdf-u o tome, a rasprava se vodi radi istine. Sve ljude ovde lično poštujem, ali ti fazoni dizanje tenzije, pa nije vreme, nije mesto, pa nemoj provokaciju. Pa upravo to boji forum u jednu sivu boju. Gotivim i Vlatera i MrGolda zbog njihovih stavova i rasprave.

                        Gold jeste možda preterao ali dve sedmice nije zaslužio.

                        Ja prvi tebe Kronose poštujem ali niti je tvoj deo pdf niti su npr stavljali kao ti gifove i nisu se nikome zamerali.

                        Bolje da ispišu istorijski roman nego da stavljaju sličice, opet kažem ništa lično, jer ne mislim da si loš tip samo mislim da ste se malo uživeli. Ne samo novi moderatori.

                        U suštini manje se gotive policajci sa strane nego ljudi suprotnih mišljenja. Srce kraj guzice. Uvredio neko nekoga zaboga strašno. Dečko došao iz bana i dobija stimulativni od 14 dana.

                        Pa da Vas naučim nešto dragi moji, pravilnika se treba držati ali treba imati i osećaja za igru i poentu. Daš mu hladjenje 24h malo da oladi i vrati se sutra kao nov.

                        A ne stimulativno 14 dana.

                        Za šta 14 zato što se vodi kvalitetna rasprava obojena emocijama? Pa je neko nekoga uvredio. Daš mu manji ban i rešiš stvar.

                        Pozdrav i za Vlatera i Golda dobra je rasprava bila. Gold je malo preterao ali ljudski je grešiti.
                        Last edited by Cassius Clay; 22-11-17, 20:13.

                        Comment


                        • Banujte i mene sad ja sam krenuo priču i to najmanje 14 dana kao njega. Zahtev ban odmah i to gospodin koji je banovao da me banuje.

                          Čuj dizanje tenzija. E zamalo mrtvih da bude, uzeo četnički nož da kolje Valtera.

                          Pozdrav za Valtera džentlmen i gospodin. Iako različitih stavova velik si i drug forumaš i čovek dokazao si ovde.
                          Last edited by Cassius Clay; 22-11-17, 20:16.

                          Comment


                          • Znaci sledeci put kad vas neko ovako izvredja da iskuliramo

                            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1741537
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Znaci sledeci put kad vas neko ovako izvredja da iskuliramo

                              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1741537
                              Ако је због тога, онда немам проблем с баном. Написао сам већ, али ваљда није због расправе у причаоници.

                              Comment


                              • Otkud sad ovaj post kakve veze ima sa pričaonicom i politikom?

                                Nisam ovo ni video, ako je zbog ovoga ok onda.

                                Budite bar precizni kod tih razloga banovanja, da se ne pržimo bezveze. Bio sam ubedjen da je zbog rasprave u pričaonici.

                                Comment

                                Working...
                                X