Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Može li neko od administracije objasniti zašto ovi ljudi bojkotuju forum i šta namjeravaju uraditi po tom pitanju - dok se to ne desi i ja se pridružujem.
    1. Marija
    2. Pobeda
    3. Princaric
    4. Limar
    5. Mark it zero
    6. Goku
    7. Lord Aleksoni
    8. Torpedo
    Moje ime nije ovde samo zbog administracije.

    Bio sam prilično jasan, meni celokupna atmosfera ide na...

    Administracija ne može da uradi ništa što do sada nije već radila, isto to mogu reći i za obične članove, tako da je ovo pat pozicija, a kada je tako onda više nema igre.

    Administraciji takođe nije posao da nekoga vraća na forum jer ovde učešće nije obavezno. Kome se ne sviđaju pravila igre ima izbor da u njoj ne učestvuje. Mnogi su članovi već otišli, mnogi će doći, bez svakoga se može, to važi i za administraciju.

    Mister Zlatni se pojavio da na satiričan način objasni pogubnost vremena provedenog na ovaj način, ali svi koji su ovde to već znaju, kao što i svaki pušač zna da je pušenje štetno, ali svaka čast mu na tom pokušaju u borbi protiv vetrenjača.

    Jedno je sigurno, a to je da se ništa neće promeniti.

    Spoiler
    Što se tiče Princarića on je advokat, obraz kao đon, on će ovde biti sve i da crni đavo preuzme ovo mesto.
    Last edited by goku; 15-10-17, 19:51.

    Comment


    • Још ћу да будем увучен у ову вашу фарму ....

      Чисто ради истине.
      Од марта месеца нисам био на форуму. Нисам ни један пост прочитао док се нисам појавио пре неки дан.
      И тада ништа нисам читао, само сам писао оно што ми се писало. А што је неко ревностан већ половину побрисао ... (биће му једног дана криво што је обрисао та уметничка дела постовања ...).

      Док данас нисам схватио да се овде води нека полемика, неке поделе и остале мени стране и апсолутно непотребне глупости.

      Хоћу да кажем да се нисам појавио да бих учествовао у паровима, већ сам сасвим случајно упао у ваш свет, ето баш ових дана.

      Стога, моје постове не узимати као озбиљне у тој вашој подели. Ни на чију страну не навлачим већ говорим оно што мислим.

      Некад се то некоме свиди, некад не. Мене лично због тога заболе. Одох колико сутра и неће ме бити поново пола године, годину.


      Оно што могу да кажем, је да су то непотребна странчарења, поделе и инсинуације ко кога воли, протежира и сл. Дечје болести.
      Не можете да натерате неког да вас воли, а не треба да вас брине ако вас не воли. Поготово што ни не знате људе одавде какви су у правом животу.
      Ја могу овде да се представљам како ја желим, а можда сам реално ђубре.
      А нисам, јако сам сладак

      Дакле, дружите се, пријатељствујте, уживајте у добрим стварима. Позитивно гледајте на живот.

      То што ви сад мислите, те поделе и то, ја сам имао те дилеме 2009-те, и знам да нисам био у праву, и сад схватам колико је то било глупо, приземно и непотребно.

      Будите добри људи, увек гледајте на добро, не на лоше. Лошег ће увек бити, добро креирајте сами.

      Ако иког интересеје, и ако иком значи, ја вас све волим, зато што вас не знам, па сте ми сви драги
      Ето вам разлог да се вратите на форум
      Али умерено, не да вам живот буде овде, а тамо девојке и момци не могу да се удају. Пола Србије на форумима, пола на игрицама, а ђеце ниђе. Ало Срби! И остали!


      Све вас поздравља и љуби мр. голд
      Бојану и Ољу највише

      Comment


      • Ne znam kako ti je uspelo Pobeda da me provalis da jurim funkciju, vec molim Vladana mesec dana i jace.


        Elem, Maro, nemam ja protiv kritike, ja sam ovde samo divljao i borio se protiv vlasti do moje duze pauze od foruma, samo sam to radio na veoma pogresan nacin kao i neki, sve sam hteo da bude po mome pod izgovorom tiranije i moci, a zapravo sam ja bio ogroman deo problema jer nisam bio spreman da prihvatim da i ja korigujem svoje misljenje i ponasanje. Ovde su samo noto, Maric i Vulf zaduzeni, Bojana i ostatak nema veze sa ovim delom i Vladan je odlicno objasnio sta Bojana radi i koji je njen posao na forumu, a opet se pozivaju ljudi koji su ovom delu samo clanovi da nesto urade ili ne urade. Ispadne kad se mesas lose i kad se ne mesas ispadne lose.

        I vec se vidi neki tvrdoglavi deo koji nece ni trunku da popusti i sad se kao bojkotuje, po meni apsolutno nepotrebno. Ja se sa nekim stvarima ne slazem, ali ne mislim da je zivot i smrt, pogotovo sto je receno da ide neka vrsta restarta i vec su neke stvari ispunili koje su pricali, znaci i uradili su deo o cemu je govoreno, a neki se ponasaju kao da su prosla dva meseca i da je isto ostalo. Primer, Pobeda, decko pisao pravda i za Rosso-a koji koliko su svi rekli je zasluzio dozivotni, ali to je njemu kul, on je borac za prava i pravdu i bojkotuje decko, al mu ne smeta, jer mu to "ortak". E, tipovi kao on, ne zele da ovo funkcionise, ne zele da popuste, niti da kazu da je ipak deo uradjen sto je receno i slucajno da se ne smara svaki dan. Pritom se na foru uvek predstavlja kao ekstremno tolerantan decko, pa tako tolerantan svasta provuce. Pa sad kad odgovori, toliko o bojkotu.

        Elem, meni ne smeta da se nesto desilo pa niste zadovoljni, pogotovo mislim na tebe Maro, jer slagao se ili ne sa tobom oko necega, ja verujem da nemas zle namere, ali zato tip poput Pobede, ja licno ne verujem, mislim da ima zle namere i da namero tera inat i da preteruje, tu je Aleksa da podrzi bilo koju vrstu borbe protiv vlasti. Pobeda je tu da postavlja pitanja, kad treba konstruktivno nesto, nema ga, ali je tu da postavlja pitanja, trazi skidanja, i veliki borac pravde. EDIT: Treba njemu dati admina, tim galamdzijama, pa da vidis kako se postuje drugacije misljene, ispricana prica milion puta, samo drugaciji akteri.

        Taj stav "ja sam upravu" pod izgovorom ja imam misljenje je vise nego ocigledan, bar meni, ali ne znam decka licno, pa mozda debelo i gresim.

        Ali ovih par dana sto sam imao malo vremena da svratim na forum, ne videh neku gresku gde bi se mod i admin tim napao, a to se desava, vec vidim, bar ja, da su krenuli da rade sta su rekli da ce da urade i ja bih im licno dao vremena i prostora da nastave, ako mi nesto bas zasmeta, ce kazem, doduse ja generalno sad ako mi se ne svidja, samo mogu forum da napustim, bez cele drame, e ljudi ja odo, paznje mi toliko ne treba.

        Da li ima da se jos dosta stvari resi i popravi? Apsolutno da Marija, da li mislim da su krenuli da rade? da! Da li im treba dati jos vremena da dovrse sta su poceli? apsolutno da. Zato sam mozda i pomalo pateticno rekao da su oni napravili prvi korak ka resavanju situacije, dok drugi nisu.
        Last edited by Seoski Terminator; 15-10-17, 21:05.

        Comment


        • Ja moram da se zalim na ban na drugoj temi. Znam da je napisano da ovde treba da se zali na stvari samo sa ovog PDF ali ne znam gde da napisem. Slobodno prebacite komentar na drugo mesto, prikladnije za zalbu. Radi se o zadnjem banu Constantina, u stvari o njegovoj duzini. Ovo je nedopustivo. Znam da se neki od vas secaju zbog cega sam ja dobio mesec dana ban i posle svih pojasnjavanja i menjanja teme. Pobeda je dobio 7 dana ban zato sto (obrazlozenje moda) je napisao kritiku na pogresnom mestu. Pravila foruma glase NAJSTROZE je zabranjeno pisati o politici koja se odnosi na događaje, učesnike i sećanja u bivšim republikama od raspada Jugoslavije do danas! Svako nepoštovanje ove zabrane direktno donosi ban!. Naglasavano je mnogo puta da se o dogadjajima na ovim prostorima ne sme cak ni pricati. Da me neko ne shvati pogresno ovo nema nikakve veze da li se ja slazem ili ne slazem, tj. da li imam slicno misljenje kao AP, ovde se radi o tome da je po pravilima foruma ovo jedan od najvecih, ako ne i najveci prekrsaj na ovom forumu, mnogo puta naglasen. Ljudi su dobijali banove po 15 dana zbog sitnih klubaskih provokacija, zezanja, itd.

          I nije protiv Constantina(ovaj ban, bilo je nekih drugih koji mi se nisu svideli, ali nisu toliko bitni), jednostavno nije upoznat o dogadjajima i kaznama pre njegovog dolaska. Pisem ovo da ne protumacite cilj poruke pogresno. Vise je molba starim adminima i modovima da adekvatno reaguju.


          Komentar nije pokusaj novog osporavanja administracije, nego mi je lakse da ovde napisem, nego da svakom modu pisem na PM da treba da izvrse reviziju odluke.
          Last edited by colchonero; 09-11-17, 20:56.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Ja moram da se zalim na ban na drugoj temi. Znam da je napisano da ovde treba da se zali na stvari samo sa ovog PDF ali ne znam gde da napisem. Slobodno prebacite komentar na drugo mesto, prikladnije za zalbu. Radi se o zadnjem banu Constantina, u stvari o njegovoj duzini. Ovo je nedopustivo. Znam da se neki od vas secaju zbog cega sam ja dobio mesec dana ban i posle svih pojasnjavanja i menjanja teme. Pobeda je dobio 7 dana ban zato sto (obrazlozenje moda) je napisao kritiku na pogresnom mestu. Pravila foruma glase NAJSTROZE je zabranjeno pisati o politici koja se odnosi na događaje, učesnike i sećanja u bivšim republikama od raspada Jugoslavije do danas! Svako nepoštovanje ove zabrane direktno donosi ban!. Naglasavano je mnogo puta da se o dogadjajima na ovim prostorima ne sme cak ni pricati. Da me neko ne shvati pogresno ovo nema nikakve veze da li se ja slazem ili ne slazem, tj. da li imam slicno misljenje kao AP, ovde se radi o tome da je po pravilima foruma ovo jedan od najvecih, ako ne i najveci prekrsaj na ovom forumu, mnogo puta naglasen. Ljudi su dobijali banove po 15 dana zbog sitnih klubaskih provokacija, zezanja, itd.

            I nije protiv Constantina(ovaj ban, bilo je nekih drugih koji mi se nisu svideli, ali nisu toliko bitni), jednostavno nije upoznat o dogadjajima i kaznama pre njegovog dolaska. Pisem ovo da ne protumacite cilj poruke pogresno. Vise je molba starim adminima i modovima da adekvatno reaguju.


            Komentar nije pokusaj novog osporavanja administracije, nego mi je lakse da ovde napisem, nego da svakom modu pisem na PM da treba da izvrse reviziju odluke.
            Mogao si na istoj temi na fudbalu, odakle je sve i poteklo. Tamo, takođe, postoji tema žalbe-preitužbe itd... Međutim, javno komentarisanje banova nije dozvoljeno, a vidim da te mrzi da pišeš pp, pa ti vidi šta ti se više isplati Taj ban je direktno implicirao neke druge odluke, a koje vidljive na temi fudbal. Kako ja tražim da se forumaši drže pravila, tako isto ta pravila važe za mene, pa eto, ja ne bih dalje da širim priču, jer time činim prekršaj pravila Foruma.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Sta moderator treba da uradi da bi bio uklonjen sa te pozicije, ako vec nekolicina forumasa koji ukazuju na los rad i zloupotrebljavanje pozicije istog nisu dovoljni da se smeni?

              Comment


              • Oće mene neko banovati zbog onoga juče u temi Srbija fudbal?

                Comment


                • Dje ti se žuri? Sjedi, opusti se i čekaj.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Oće mene neko banovati zbog onoga juče u temi Srbija fudbal?
                    Ma daj, to je u najgoru ruku 24h
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Sve ispod mesec dana bi me uvredilo.[emoji16]

                      Comment


                      • Neće te niko banovati, fali nam jedna dvorska luda da nas zabavlja.

                        Comment


                        • Brajko napaseš mi se...

                          Spoiler
                          muda
                          Last edited by goku; 12-11-17, 17:44.

                          Comment


                          • Помаже Бог браћо Срби и сестре Српкиње

                            Ево ме, вратио сам се након потпуно незаслуженог службеног пута у режији господина вучине.
                            Па до следећег службеног пута који је сасвим сигурно известан, имао бих пар питања

                            1. Зашто сам ја "банован"?

                            Моје виђење ситуације је следеће:
                            члан форума звани "Laki21" (молио сам се да то 21 није коефицијент интелигенције) је мени написао "а шта тебе боли она ствар ...".
                            Ја сам се ту у име моје ствари, нашао погођен, душевно и телесно угрожен. Прво, не дозвољавам да се моја она ствар користи у таквом контексту. То њега вређа.
                            Јер он је паметнији од Лакија.
                            Друго, то није кажњиво? Написати шта те боли она ствар?

                            Ако није ево ја имам једну пригодну песмицу за Вучину.

                            Трагипно је што се мр. вук овде ишта пита,
                            ако ништа а оно зато што је глуп као **** (у преводу језиком који не подлеже бановању - глуп као она ствар).

                            Па у наставку:
                            Јер он је Вучина
                            и глуп је као ******* (и опет у преводу језиком који не подлеже бановању - глуп је као она ствар).

                            Ако сам добро разумео ово је дозвољено.
                            И добро је да је тако, јер на овај начин могу у потпуности да изразим своје ставове.
                            Увек сам волео администраторе, а могу да признам, да након ових момената, волим и модераторе

                            2. Рачунам да је дужина бана обрнуто сразмерна дужини оне ствари, која нам је овде мерило, да не кажем еталон вредности.
                            Мени је Вучина одрапио месец дана. То је 30 дана.
                            Применом математичких радњи то му дође овако:

                            30- дужина бана
                            21 - могући Лакијев IQ
                            X - господин вукова дужина оне ствари

                            30-X=21
                            X=30-21
                            X=9

                            Честитам Вучино

                            Comment


                            • Због чега је Мр.Голд добио бан од две недеље?

                              Comment


                              • Cemu rasprava o WWII i zlocinima u medjusobnom ubijanju na ovim prostorima na sportskom Forumu?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X