Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez obzira dal je neko dokazano govedo od ranije, budi gospodin covek, znam ja da ti to mozes.
    Mora biti jednakosti ako hocemo restart.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Kad se kaze pravda, ne misli se nuzno na ukidanje bana i opravdavanje te kako bi ti nazvao pizdarije, nego se trazi revizija odluke koja bi bila nepristrasna i objektivna.
      Ovde se u potpis stavlja "pravda za ...." bez obzira na to zbog cega je banovan, vec zbog toga da li je clan ove ili one "ekipe" i trazi se revizija za svaku odluku moderatora.
      Pri tom, reportuje se svako suprotno misljenje - sto spada u spam i sto je, po postojecim pravilima foruma, kaznjivo.
      Steta sto ne mogu svi da vide "report" temu: bilo bi ko u "Sveti Georgije ubiva azdahu" - ovo su vasa pisma, koja ste mi pisali i potkazivali jedni druge. Drugi nacelnici su mi zavideli zbog toga....
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Ovde se u potpis stavlja "pravda za ...." bez obzira na to zbog cega je banovan, vec zbog toga da li je clan ove ili one "ekipe" i trazi se revizija za svaku odluku moderatora.
        Pri tom, reportuje se svako suprotno misljenje - sto spada u spam i sto je, po postojecim pravilima foruma, kaznjivo.
        Steta sto ne mogu svi da vide "report" temu: bilo bi ko u "Sveti Georgije ubiva azdahu" - ovo su vasa pisma, koja ste mi pisali i potkazivali jedni druge. Drugi nacelnici su mi zavideli zbog toga....
        To sve zavisi od pojedinca. Recimo ja sam podrzao kada je bilo za Torpeda iako s njim nisam 2x komunicirao na forumu do sada. Reportovanje je drugi problem, cesto se ljudi i zbog nekih licnih sukoba medjusobno prijavljuju.

        Originally posted by Ricma View Post
        Done
        Super, posto ne vidim razlog jer nije bila neka veca uvreda ili nacionalizam za brisanje

        Comment


        • I da ispravi ovoil da odslužim kaznu.

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            I da ispravi ovoil da odslužim kaznu.
            Jbt formalista, pa ako ti je stalo, odsluži.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Jbt formalista, pa ako ti je stalo, odsluži.

              Ubiše u pojam ove reputacije.... jedno laičko pitanje, mogul se ove reputacije namjestiti da rade ko lajk, svaka da vrijedi po 1 bez obzira ko je dadne.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Zasto bi se ukidala tema?
                Skoro svaki forum ima off deo, sto bi mi bili izuzetak?
                Pa ima i ovde svaki pdf off deo, i mislim da bi tako bilo najbolje, a generalna off tema privlači sve ljude i onda idu teške teme. Chat je bio mnogo manje posećen. Poslednjih 150 problema, 135 došlo je iz te teme, da li zato što neko želi da otvori novu tipa ujedinjeni vinjak, da li zbog izjava pojedinaca, itd. Piše se iz čiste dosade i jedni druge navlače na ban.

                Dosta puta huškaši više zasluže ban od egzekutora. Npr fiksnog ili Akija neko navuče a oni su tempirane bombe, ili jedan drugog, ne vidim zašto se to ne bi ponavljalo?

                Comment


                • Bolje da ne pricam sta se sve desavalo u Tadbasu, koji je bio off tema na tenisu ako neko misli da su tamo cvetale ruze, bas se grdno vara...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Mislim da treba omoguciti komentarisanje, tj ukinuti zabranu diskutovanja o banovima, dokle god je način pisanja kulturan. Po meni bi moderacija mogla da stavi pod quote greh druga clana xy.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ovde se u potpis stavlja "pravda za ...." bez obzira na to zbog cega je banovan, vec zbog toga da li je clan ove ili one "ekipe" i trazi se revizija za svaku odluku moderatora.
                      Pri tom, reportuje se svako suprotno misljenje - sto spada u spam i sto je, po postojecim pravilima foruma, kaznjivo.
                      Steta sto ne mogu svi da vide "report" temu: bilo bi ko u "Sveti Georgije ubiva azdahu" - ovo su vasa pisma, koja ste mi pisali i potkazivali jedni druge. Drugi nacelnici su mi zavideli zbog toga....
                      Super je to u načelu. A šta ćemo kada to u potpis stavi član mod tima? Šalu na stranu to je ovde neko interno zezanje još od pre, čak i mog dolaska... Ne traži se baš za svaku odluku o banu revizija... Neko je već rekao da ta odluka treba sadržati jasno ko, koliko i zašto je banovan. Zapravo obaveštenje o tome, bez ikakvih dodatnih opaski jer neretko i to izazove diskusiju i revolt... Ne kazna kao takva nego nepoštovanje... Sada se nadam i želim da verujem da se može srediti sve. Još jedna ideja je možda umesto 2 da budu 3 moda za ovaj off deo jer se tu najviše piše... Ili čak i 4...

                      Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                      Last edited by Marija81; 11-10-17, 21:40.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Moj predlog je da budu specificnija pravila i odredjene kazne za specificne prekrsaje. Ja licno mislim da nikad nije dobro, pogotovo ne posle tolike podeljenosti na forumu, da se popusta, popustanjem se i doslo do zakeranja, ali on nije, a ja jesam. I otvorilo je da se pod izgovorom ja imam misljenje, napravi lavina svakojakih misljenja a udovoljiti se svima ne moze, pa samim tim to povlaci da ce neko uvek misliti da nije "povlascen" i ta prica postoji od kad i sam covek, to je obicna spanska serija koja nema srecan kraj.

                        Specificna pravila i kazne za krsenje istih, pored ociglednih duplih naloga i najgorih prekrsaja, ljudi kao Gangaric i Aki koji su recimo cesce banovani u skorije vreme da im se svede na 0, totalni restart, sta je bilo bilo je, ako cemo da se proba totalni restart AKO recimo napravi prekrsaj, ban je 1 dan, nema potrebe mesec dana, 2,3 ili koja vec ludost. Mislim da su duzine banova zbog svega previse skocile u trajnosti.

                        I ja se licno slazem sa Vladanovom filozofijom oko vodjenja foruma, vrlo jednostavno, prekrsis, budes kaznjen, imas PP da se proba resiti, ako neces ili ne umes, znas kuda vodi pa se buni u crkvi za svetsku nepravdu. Kapiram da iz dobre namere hoces da nekome progledas kroz prste, al mislim da je to lepim delom uticalo da smo u ovom haosu od on meni, on pre 3 meseca, 6 meseci, godina dana, ili onaj ban iz 2012 godine.

                        Ta prica ko je kad banovan i na koliko isto treba da se zavrsi, jer ne vodi nicemu. A Gangara, Aki i ljudi kao oni bez obzira na zadnje banove, apsolutno clean slate, i AKO naprave gresku ide najosnovnija kazna (ako je vec ban u pitanju), da se prekine sa apsurdnim banovanjem.

                        Na kraju krajeva, ili mozete sa nekim da normalno komunicirate, ili koristite ignore i uzivajte. Stvarno se ovo srozalo do maksimuma.

                        P.S. Podrska za Marica i njegov komentar na zadnji ban, postovanje i treba zasluziti, neko se trudi da ovo dovede u normalu, a neko namerno zajebava, samo jako!
                        Last edited by Seoski Terminator; 11-10-17, 21:41.

                        Comment


                        • Nakon grupne diskusije i Rossovog izvinjenja Olji odluceno je da mu se skrati ban na 3 meseca sto bi znacilo da sada ima malo jace od dva meseca pre nego sto ponovo bude sa nama. Takodje treba istaci da je Olja bila skroz fer kada je ovo u pitanju i da nije imala nista protiv i da je prihvatila Rossovo izvinjenje.

                          Gangu smo odlucili takodje da smanjimo kaznu i samim tim skinemo ban. To sto Arsenal igra danas, moze da shvati kao znak dobre volje u nadi da se slicni prestupi nece desavati ubuduce. Nadamo se da shvata da onakvim komentarima nije mesto ovde.

                          Molimo, za ubuduce, ako vam se nesto ne svidja ili imate problem sa nekim, da se prvo obratite Noti, Wolfu ili meni, pa da takve stvari pokusamo da resimo na mirniji nacin i bez dizanja bespotrebne frke.

                          Comment


                          • Pravda je spora, ali dostizna. Nema potrebe da drzim ovaj potpis vise izgleda

                            Comment


                            • Tako to rade normalni ljudi u normalnoj zemlji.

                              Comment


                              • el piloto del cambio gosn Marić

                                Comment

                                Working...
                                X