Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi ultimatumi su mi najjaci, sem Akija ja ne vidim da je taj grupni chat za dijalog i rjesavanje situacije. Stavise vidim samo tvrdoglavost i bezobrazluk.

    Princoni ja jesam obican clan bio do reorganizacije, odnosno pokusao da budem, ali mi to tesko uspijeva. Jer kad god izbije neka frka kome se obracaju i clanovi i administracija, meni? Kad dodje gazda, kome se obraca? Meni. Kad me neko nesto pita ja svakako odgovorim. Kad me neko nesto zamoli da mu se napise ispod nicka,, napisem, tako da ne peceruj.

    Aki me je pitao kod jezickih nedoumica i ja sam mu rekao sta ja mislim i da ga ja ne bih kaznio. Je li tako Aki? Moje je pravo da kazem da mislim da to nije ban, ali da preinacim bilo koju odluku, nije. Niti sam.

    Olja je uvijek bila blaga kod banova i kod konsultovanja misli da me pita sta bih ja uradio u toj u toj situaciji. Nisam joj naredjivao kako ti sad zelis da predstavis.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Posto je Erik dobio mesec dana za ono, restart podrazumeva da se Gangu skine ban i Rosou smanji na mesec dana.

      Posle toga moze restart i drugacija pravila.
      Ja mislim da sam to i napisao kada sam spomenuo restart.
      Mislim na ponistavanje bana aktivnim clanovima, ne npr tenisu, ajmooo, bignole i ostalim moze se reci sabanima.

      Takodje sam za uvodjenje teme "Zuti karton" gde ce svaki clan foruma koji na neki nacin prekrsi pravila, prvo biti opomenut trasnparentno sa jasno navedenim razlozima. Opomene nece ici preko privatnih poruka nego javno u temu.
      Na ovaj nacin se izbegava samovolja administratora i moderacije a transparetnost ostalim obicnim clanovima pruza uvid sta je dozvoljeno a sta ne.

      Takodje clan koji je preksrsio pravila nece se momentalno preseliti u Banovice i to treba primenjivati osim ako se ne radi o najtezim prekrsajima.
      Ukoliko clan nastavi sa krsenjem pravila onda se seli na period propisan tezini prekrsaja.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Naravno da mi Vladan ništa nije naređivao, samo sam htela da se konsultujem, da ne bih prvila greške i imala probleme sa vama Sada vidim nažalost da je to bila velikaaaa greška... lepo je rekao noćas Uroš, bila sam previše blaga....zato sada imam probleme.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Forum ima sistem poena, kad neki clan dobije poene, napravi se posebna tema, tako da cela administracija ima uvid koliko poena je dobio i zbog cega, sto je sasvim dovoljno.
          Kad se skupi odredjen broj poena, mislim da je stavljeno na 100, automatski ide ban od mesec dana. Kad neko skupi 80 poena, ide u grupu "Poslednja opomena".
          Tema "Zuti karton" je po meni nepotrebna.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Meni se ti poeni ne dopadaju. Zašto? Svi imamo opcije prijavljivanja postova, samim tim postoje opcije da neko ni kriv ni dužan popije ban. Po meni bi trebalo razmotriti ukidanje bodova,i takođe ukinuti reputacije (ovakve kakve su sada nemaju nikakav smisao)

            Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Dobro ljudi je l' noto rekao restart? Konacno posle nedelju dana smo se malo pomakli, dajte da damo sansu, niko me nije cilj da nista ne funkcionise, samo sto imamo razlicita vidjenja kako da funkcionise. Hajde da poslusamo nota da prestanemo da raspravljamo u nedogled ovde i da damo Swampdrainer-u (Akiju) da pregovara kao njegov idol. Valjda ce biti bolji od njega.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Meni se ti poeni ne dopadaju. Zašto? Svi imamo opcije prijavljivanja postova, samim tim postoje opcije da neko ni kriv ni dužan popije ban. Po meni bi trebalo razmotriti ukidanje bodova,i takođe ukinuti reputacije (ovakve kakve su sada nemaju nikakav smisao)

                Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                Ova zena je admin materijal.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Restart podrazumeva da se Gangu skine ban i Rosou smanji na mesec dana.
                  I da se Sanduuu smanji ban.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ova zena je admin materijal.
                    Nepotreban komentar ako smo se dogovorili za restart. Sada ce Mara sigurno nesto morati da odgovori na ovo, pa onda ti, pa neko treci i tako u nedogled.

                    Comment


                    • Vladane, neće ti uspeti ovo podbadanje. Noto je rekao da se smirimo i tako će ostati.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Meni se ti poeni ne dopadaju. Zašto? Svi imamo opcije prijavljivanja postova, samim tim postoje opcije da neko ni kriv ni dužan popije ban. Po meni bi trebalo razmotriti ukidanje bodova,i takođe ukinuti reputacije (ovakve kakve su sada nemaju nikakav smisao)

                        Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                        To sam isto htela da kazem, za svaki prijavljen post se pravi posebna tema, a nazalost meni (jer je morao neki mail da se stavi) stize mail i kad krene da mi pisti telefon, slosi mi se Uglavnom, ima toliko prijavljenih postova koji uopste nisu za opomenu, nego se prijavljuju jer se forumasi medjusobno nepodnose

                        Jedan od predloga je bio da kad neko previse prijavljuje postove koji su sasvim ok i gde se ne krsi niti jedno pravilo, da taj clan dobije ban od jednog dana, jer koristi prijavu za neke licne obracune.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Forum ima sistem poena, kad neki clan dobije poene, napravi se posebna tema, tako da cela administracija ima uvid koliko poena je dobio i zbog cega, sto je sasvim dovoljno.
                          Kad se skupi odredjen broj poena, mislim da je stavljeno na 100, automatski ide ban od mesec dana. Kad neko skupi 80 poena, ide u grupu "Poslednja opomena".
                          Tema "Zuti karton" je po meni nepotrebna.
                          Ja ne vidim tu temu. Jel to samo za administraciju i moderaciju? A cilj je ovde transparentnost, zato je tema itekako potrebna.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Treba staviti Indigov predlog na glasanje.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Nepotreban komentar ako smo se dogovorili za restart. Sada ce Mara sigurno nesto morati da odgovori na ovo, pa onda ti, pa neko treci i tako u nedogled.
                              Mislis da sam sarkastican i bezobrazan? Da sam nerazuman, nemam granicu? Ha, eto paradoksa.

                              Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                              Vladane, neće ti uspeti ovo podbadanje. Noto je rekao da se smirimo i tako će ostati.
                              Ok, cool story bro.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                To sam isto htela da kazem, za svaki prijavljen post se pravi posebna tema, a nazalost meni (jer je morao neki mail da se stavi) stize mail i kad krene da mi pisti telefon, slosi mi se Uglavnom, ima toliko prijavljenih postova koji uopste nisu za opomenu, nego se prijavljuju jer se forumasi medjusobno nepodnose

                                Jedan od predloga je bio da kad neko previse prijavljuje postove koji su sasvim ok i gde se ne krsi niti jedno pravilo, da taj clan dobije ban od jednog dana, jer koristi prijavu za neke licne obracune.
                                Ovo bi bilo veoma glupo jer bi se lako zloupotrebljavalo. Recimo ja prijavim tebe, sta ce se desirlti, oce li razmotriti kaznu za tebe ili cu ja dobiti ban jedan dan?

                                Comment

                                Working...
                                X