Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Jao Vuče nije šija nego vrat. Kažeš lepo da je bio dogovor i da si posavetovan oko dužine kazne i rešena stvar...

    Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
    Aha, znaci ne smem da trazim jos par misljenja, jer je to odmah pritisak na mene? Okej, sta da ti kazem drugo
    Ocigledno ne razumes sta znaci kad neko vrsi pritisak na nekog.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      A cime se to bavi? Sta je tako lose u komentaru pitala sam Rosa i saznala da to i to nije istina.
      Pusti, to ne govori o meni...

      Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ok, valjda ste rekli šta ste imali, skoro je zora i Messi je spasio fudbal i otišao na SP. Sve je rečeno i samo se ponavljate i ubjeđujete a niko neće odstupiti. Vladan sve što je rekao tako je bilo.
        Nisam imao pojma da je Erik vrijeđao Akija i dobio mjesec za najteže uvrede i sad je logično da se hvatate za to i Rossa i razumijem vas. Uvijek je bilo grešaka i ličnih procjena i nikada se to ne može usaglasiti, ne postoji pravilo koje to može regulisati.

        Ako se odlučim vratiti, a vjerovatno hoću od sutra, to će biti pod uslovima potpunog restarta i da isključivo nas trojica donosimo odluke. Tu mi treba vaša pomoć da se mjesto učini boljim. Kad obrišem neki post da se ne uhvatite šta je bilo prije mjesec ili godinu. Da mi pošaljete PP ako imate problem s nekim ili ako mislite da su Wolf ili Marić negdje pogriješili. Sve se da riješiti ako se hoće. Da prestanete s pričom šta je bilo jer oni na koje se žalite se neće ništa pitati. Što se tiče smanjenja bana Rossu, nije se dogodilo u našoj oblasti i na ličnom je nivou pa se tako treba i riješiti, dok se ban Gangu može smanjiti ili maknuti, dogovorićemo se sutra.

        Tražili ste od Bojane ostavku, a ona sama radi oko foruma i oko tehničkih stvari. Dakle najzaslužnija je što forum fercera, ali neće odlučivati o kaznama van tenisa. Zato očekujem i od vas da se unormalite i ostavite priče za sobom jer je to završena priča.

        Ovi što su uvrijeđeni da se vrate, Aki i družina, s tim što i od vas tražim restart i razumijevanje. Slobodno se obrušite po meni čim uočite da sam negdje odreagovao pogrešno, sve ćemo riješiti dijalogom, bilo u PP ili ovdje u temi. Imate od mene garancije ravnopravnosti i da neće biti povlaštenih osim mene, ja ću moći da radim šta hoću
        Konsultacije oko eventualnih kazni ćemo odrađivati isključivo nas trojica, a mi znamo da ste vi fini i da kazni neće biti. Do kraja 2017 očekujem da najveća kazna bude u bodovima, nemojte me razočarati

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Sve mi je to jasno i za Tacerku sam definitivno zasluzio ban i zahvalan sam vam tada bio sto nisam dobio.

          Nego bih hteo da prokomentarisem neke stvari koje me strasno izludjuju i moram da priznam da sam izgubio postovanje za vas dvojicu moderatora ovog dela foruma. Cenio sam vas i imao pozitivno misljenje, ali neke stvari, kad moram tako da se izrazim, mi se gade. Dodju Noto i Vladan i napisu javno da je bilo opasnog mesanja u 2 bana, Vladan napise isto tako javno da je zbog toga Noto otisao s funkcije i vi nas (mene) ovde ubedjujete da ste vi donosili odluke?

          Da ne pricamo sto jedno pisete preko pp, a drugo piste ovde. Da li ne smete da se zamerite Bojani ili Olji posto vidim da je sada branite i kolko vidim kako javno pisete ona se nista nije mesala i sve je super, vi ste sami donosili odluke. Maricu pre par dana pises jedno, otvoris se i sve lepo objasnis, da bi danas vrteo drugu pricu. Vulf posle svega ovde dodje da nas ubedjuje da su bile konsultacije i nikakav pritisak. Ja zavrsavam na ovu temu jer nema svrhe. Nastavite vi da se konsultujete, upropasticete jos vise forum.
          Reakcija je dosla zato sto ja nisam banovao, a napisao sam jos u prvom postu da bi svaki drugi sem Ganga i mozda Rossa(pre svega zato sto sam dobar sa mandom) da je napisao Firerka u onakvom postu da bi dobio 15 dana.Napisao sam da sam bio u nekim situacijama da predjem preko pravila kako bih izgladio stvar i da su to na relaciji Olja i ta dvojica previse specificni odnosi zbog kojih sam zeleo ovaj put da predjem preko pravila.Rezultat svega toga je da sam tog dana imao dve nezadovoljne strane, prva sto nisam odmah banovao Ganga nego samo obrisao post, pa zatim druga zato sto sam ga banovao(kod ovog slucaja sam imao dve nezadovoljne strane iz razlicitih razloga) pa zato sto sam mu povecao.Ja u svom slucaju, nisam skrivao da nisu postojali pritsci.Ponavljam se Olja je trazila samo sankcije zbog Firerke, nije uopste trazila povecanje bana Gangare.I dalje mozemo sto kaze noto da pokusamo da pregovaramo oko duzine banova.Pritisak jeste postojao, ali se stekao utisak na osnovu onog posta kao da smo mi Oljini poslusnici i samo slusamo nju i na osnovu konsultacija sa njom donosimo odluke.Na osnovu toga moze se doci do zakljucka da su Gang i Rosso dobili banove, jer su nju okrivili za stanje na forumu.Dobro pitanje bi bilo, zasto nisu jos nekog tako iznapusavali nego samo nju? Ne svidjaju mi se odredjeni postupci koji su se sprovodili kao i to kakav sam ja konkretno tretman imao, ali je fakat da je Olja primila previse udarca i uopste to nije zasluzila od kada sam ja mod.Ja nigde nisam direktno krivio Olju, pa sam sinoc promenio plocu pa da krenem da pisem kako ona nije povezana u toj meri kao sto se cini.Dobro se secam njegog ucesca u Gangovom slucaju, ali time sto nju nisam registrovao kod Wolfa dovoljno govori koliko je ona ostavila tu utisak.Ne branim ja admine i moderatore, samo Olju zato sto je najgore prosla i pripisuje joj se mnogo veca uloga nego sto zapravo jeste.A o tome se zapravo najvise radi sukob na relaciji Olja-Gang koji je bio bespotreban i posledica toga su dva bana.Pritom kaze covek sa kojim nije bas u odlicnim odnosima, sto bi trebalo da dobije na tezini.

          Tu su noto i Vladan sa kojima delim slicno misljenje i pokusacemo neke stvari da ispeglamo.
          Last edited by Ricma; 11-10-17, 06:12.

          Comment


          • Ako zelite da sprovodite restart, nemojte da krecete od krova, krenite od pravila. Vratite stara pravila i dopunite ih i minimalno izmenite. Ova ne mogu da funkcionisu jer su previse uopstena, nema predvidjenih minimalnih i maksimalnih kazni za prekrsaje i prevelika sloboda je data svima sa funkcijom i to bez bilo kakve odgovornosti, dok je znacaj obicnih clanova obezvredjen iako zbog njih forum i postoji, a sve je to dovelo do toga da se u kratkom roku ispisu ovolike strane u ovoj temi.
            Last edited by Lion; 11-10-17, 11:11.

            Comment


            • Setila sam se Draže legende... Isto što je Olji Roso rekao u pp Draža je meni javno samo drugim rečima i on je dobio 2 nedelje.

              Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Ok, valjda ste rekli šta ste imali, skoro je zora i Messi je spasio fudbal i otišao na SP. Sve je rečeno i samo se ponavljate i ubjeđujete a niko neće odstupiti. Vladan sve što je rekao tako je bilo.
                Nisam imao pojma da je Erik vrijeđao Akija i dobio mjesec za najteže uvrede i sad je logično da se hvatate za to i Rossa i razumijem vas. Uvijek je bilo grešaka i ličnih procjena i nikada se to ne može usaglasiti, ne postoji pravilo koje to može regulisati.

                Ako se odlučim vratiti, a vjerovatno hoću od sutra, to će biti pod uslovima potpunog restarta i da isključivo nas trojica donosimo odluke. Tu mi treba vaša pomoć da se mjesto učini boljim. Kad obrišem neki post da se ne uhvatite šta je bilo prije mjesec ili godinu. Da mi pošaljete PP ako imate problem s nekim ili ako mislite da su Wolf ili Marić negdje pogriješili. Sve se da riješiti ako se hoće. Da prestanete s pričom šta je bilo jer oni na koje se žalite se neće ništa pitati. Što se tiče smanjenja bana Rossu, nije se dogodilo u našoj oblasti i na ličnom je nivou pa se tako treba i riješiti, dok se ban Gangu može smanjiti ili maknuti, dogovorićemo se sutra.

                Tražili ste od Bojane ostavku, a ona sama radi oko foruma i oko tehničkih stvari. Dakle najzaslužnija je što forum fercera, ali neće odlučivati o kaznama van tenisa. Zato očekujem i od vas da se unormalite i ostavite priče za sobom jer je to završena priča.

                Ovi što su uvrijeđeni da se vrate, Aki i družina, s tim što i od vas tražim restart i razumijevanje. Slobodno se obrušite po meni čim uočite da sam negdje odreagovao pogrešno, sve ćemo riješiti dijalogom, bilo u PP ili ovdje u temi. Imate od mene garancije ravnopravnosti i da neće biti povlaštenih osim mene, ja ću moći da radim šta hoću
                Konsultacije oko eventualnih kazni ćemo odrađivati isključivo nas trojica, a mi znamo da ste vi fini i da kazni neće biti. Do kraja 2017 očekujem da najveća kazna bude u bodovima, nemojte me razočarati
                Nadam se da ce i nama biti pruzen luksuz kao ljudima s B92 da biramo moderatore glasanjem.

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  Ako zelite da sprovodite restart, nemojte da krecete od krova, krenite od pravila. Vratite stara pravila i dopunite ih i minimalno izmenite. Ova ne mogu da funkcionisu jer su previse uopstena, nema predvidjenih minimalnih i maksimalnih kazni za prekrsaje i prevelika sloboda je data svima sa funkcijom i to bez bilo kakve odgovornosti, dok je znacaj obicnih clanova obezvredjen iako zbog njih forum i postoji, a sve je to dovelo do toga da se u kratkom roku ispisu ovolike strane u ovoj temi.
                  Pa tek se po starim pravilima ništa nije radilo i postajala su proforme, mislim na one sankcije za prekršaje na kraju.
                  Definitivno treba napraviti okvirno kazne za neke prekršaje i bila je ideja da se to napravi, i ne sumnjam da će do toga i doći.
                  A ove strane nisu zbog toga ispisane, nismo deca.

                  Kakav bre Draža, ko je taj? I taj ti je drugar, jel i on neki mlad momak, pa se baš tebi javio? Maro, Maro đavole...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Zapravo Maro meni je rekao haha

                    Kakav lik, napisao 5 komentara i jos uvek ga se secam kao da je do juce pisao. A tog komentara se tacno secam.

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Setila sam se Draže legende... Isto što je Olji Roso rekao u pp Draža je meni javno samo drugim rečima i on je dobio 2 nedelje.

                      Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                      Sta ti je cudno, koliko se secam ti nisi mod. A i Draza je ovde vec toliko vremena, i bitan deo ovog foruma, glupo bi bilo tkavog clana kazniti na godinu dana recimo, ne zelimo da ga igubimo. A i mnogo je postenije to uraditi javno, zato mu je tako mala kazna, da je bilo u pp, sigurno bi bilo godinu dana. Ali ti ipak nisi nista na ovom forumu, ne znam sto se zalis.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zero View Post
                        Sta ti je cudno, koliko se secam ti nisi mod. A i Draza je ovde vec toliko vremena, i bitan deo ovog foruma, glupo bi bilo tkavog clana kazniti na godinu dana recimo, ne zelimo da ga igubimo. A i mnogo je postenije to uraditi javno, zato mu je tako mala kazna, da je bilo u pp, sigurno bi bilo godinu dana. Ali ti ipak nisi nista na ovom forumu, ne znam sto se zalis. [emoji3]
                        Ma ja uopšte nisam tada odreagovala... Samo nije ok imati duple aršine. A tražila sam uporedite situacije...

                        Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • I tebi se javio madride.. u bre koliko vas je.. svima se javio draža legenda... mnogo vas je, a ja samo jedna

                          Ti Maro kao devojka, žena i to kao jedna od tek tri aktivne na ovom forumu, umesto da braniš i budeš uz jednu od preostale dve kojoj su upućene gnusne reči i uvrede i to od starog člana sa kojim nikada nije imala nikakav konflikt.. pa da smiruješ onako lepo situaciju kako si to već uvek pre radila ili da nađeš neku duhovitu stranu svega ovoga, znaš već kako ti ide sa onima koji imaju-nemaju smisla za humor, ti nasedaš na neke jeftine trikove i manipulacije. Ehhhh žene...
                          Last edited by miloolja; 11-10-17, 11:28.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Ma ja uopšte nisam tada odreagovala... Samo nije ok imati duple aršine. A tražila sam uporedite situacije...

                            Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                            Moras da shvatis da nismo svi jednaki. Evo npr, ovo sto Pobeda lepo kaze, ljudi koji su dosli sa B92 foruma su glasali ko ce da im bude mod jer se poznaju i znaju ko je najbolji za to. Mi nemamo tu mogcnost jer neko(stvarno ne znam ko) zna mnogo bolje od nas ko je najbolji da nas banuje i deli poene, a i plus nismo mi kao kolege koje su skoro dosle, mi smo nezahvalni i ne cenimo tezak rad moderatora koji pritom obavljaju potputno besplatno i dobrovoljno.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              I tebi se javio madride.. u bre koliko vas je.. mnogo, a ja samo jedna

                              Ti Maro kao devojka, žena i to kao jedna od tek tri aktivne na ovom forumu, umesto da braniš i budeš uz jednu od preostale dve kojoj su upućene gnusne reči i uvrede i to od starog člana sa kojim nikada nije imala nikakav konflikt.. pa da smiruješ onako lepo situaciju kako si to već uvek pre radila ili da nađeš neku duhovitu stranu svega ovoga, znaš već kako ti ide sa onima koji imaju-nemaju smisla za humor, ti nasedaš na neke jeftine trikove i manipulacije. Ehhhh žene...
                              Nije se on nikome javio to je onaj što je na temi MC 2017 mene nazvao, citiram "šljamurom iz picinog parka"... I dobio prvobitno 15 dana od Bojane...

                              Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Nije se on nikome javio to je onaj što je na temi MC 2017 mene nazvao, citiram "šljamurom iz picinog parka"... I dobio prvobitno 15 dana od Bojane...

                                Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                                Lepo ti kaze Olja, treba kao zene da se drzite zajedno i branite. Pa secas se samo kako su tu skocile Olja i Bojana koja je cak drakonski kaznila Drazu za te gnusne reci koje je napisao.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X