Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I jesam li se mesala? Da rascistimo jednom za svagda..ukoliko niste trazili savet naravno, to je nesto drugo.

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Ovo nije za ban?

      Inace stav ti je bio u nekoliko postova toliko pogresan nevezano za to vece, ali meni tada kao modu nije da se mesam.

      A generalno dizanje tenzije sto si ti radio 2-3 nedelje u kontinuitetu nije za ban?I da dobijaju se banovi za dizanje tenzija i to bi dobio od mene da nisam popustljiv.

      Ne grese oni koji traze ban, gresim ja koji sam to dopustao.

      Zapravo napravio si toliko sitnih prekrsaja od kada smo ja i Wolf modovi, da bi trebalo od svih ljudi ti najmanje da se bunis jer si ti jedan od likova kojem je data veca sloboda.Od svih ljudi koji su pisali ovde, ti si najvise prednjacio po prekrsajima.

      Sada kada citam ponovo, trebao je taliesin da dobije 45-60 dana, ali to povlaci i tebe i Akija zato sto ste ga ''isprovocirali'' samo su to neki sitni banovi.
      Prvo da te pohvalim za posvecenost sto si trazio . Sada da ti odgovorim.

      Ja sam trebao da dobijem ban iskljucivo za Margaret Tacer kada sam okacio onaj klip i napisao ono. Te sitne preksraje i provociranje mozes da batalis, to sto Taliesin nije sposoban da vodi normalnu raspravu i tudje misljenje prihvati pa vredja, njegov problem. Sramotno je da kazes da smo ga mi provocirali jer ja tako pricam sa svim clanovima foruma, a niko mi nije rkao da provociram.

      Dalje da nastavim, ovaj post ne moye da se shvati ako se ne vidi sira slika i vec sam rekao da sam za ovaj post pogresio i da sam zasluzio poene, ali nikako ban. Ovaj post je direktan odgovor Bojani koja je rekla da ljudi koji vrse terorizam su odrasli u tim zemljama pa sam i ja sam napisao, na pogresan nacin i napravio poredjenje.

      Ova poslednja recenica, je l' za to hoces da me optuzis da sirim mrznju i ksenofobiju? Ne razumem. Jer ako stavljas to, morao bi stavljas i sta su meni ljudi pricali da bi se videla sira slika.
      Last edited by Победа; 11-10-17, 00:46.

      Comment


      • Jako je tesko isterati stvari na cistinu kad se uvek vuku stvari is proslosti, sto neki presedani sto neki bezrazlozni banovi.

        Moj predlog je restart. Ukinuti sve vazece banove, prepraviti pravila foruma da odgovaraju nasim potrebama I krenuti iz pocetka.

        Administraciju I moderaciju ne bih menjao jer uopste nije bitno ko su oni. Ako imate razlicite stavove I suceljavanja sve Se moze resiti intelogentnim I zrelim pristupom.

        Kao neko ko je bio moderator mogu da kazem da je to najnezahvalnija funkcija na forumu, jer je tesko ostati objektivan I realan. Pogotovo prema osobama koje vas iritiraju.

        Dakle, restart, rigoroznija pravila i npr prilikom bana kada se odredjuje duzina kazne bitno je da se napise da je bila konsultovana adminska/moderacijska grupa foruma koja se slaze i prihvata tu duzinu kazne. Da se sto manje radi na svoju ruku.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • @Olja neka bude da bacam i situacije ali imena neću otkrivati... Ti si dala Rosu godinu dana a do večeras si tvrdila da nemaš veze sa tim. Uvredio te je, stoji ali da je meni to rekao bilo ko ne bih tražila ban uopšte posebno jer je u pp, nego prekinula komunikaciju.Ereik je javno Akiju psovao celu familiju i dobio mesec dana... Evo sada i Sandu za onaj nacionalistički post mesec dana... Ma dajte...

          Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post


            Vuče, Vuče...pitah te lepo juče da li sam se mešala u banove...meni nisi tako odgovorio


            tt
            Pa danas smo ti i ja diskutovali oko ovog, meni ono ne lici na tvoje mesanje, vec normalnu diskusiju. Je l si mi rekla "MORAS OVO DA URADIS, MORAS NA TOLIKO"? Nisi.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Maro, Maro...cesto, precesto govoris o stvarima koje ili ne znas ili si pogresno informisana. Pa ja sam Rosu dala ban...ne razumem...gde sam tvrdila da sa tim nemam veze ...pa pise tamo pobogu.

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Pa danas smo ti i ja diskutovali oko ovog, meni ono ne lici na tvoje mesanje, vec normalnu diskusiju. Je l si mi rekla "MORAS OVO DA URADIS, MORAS NA TOLIKO"? Nisi.
                Pa Pobeda kaze da si njemu rekao nesto drugo, zato pitam.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pa Pobeda kaze da si njemu rekao nesto drugo, zato pitam.

                  tt
                  Ne pricam ja nista napamet, ja sam okacio sliku Maricu koja to potvrdjuje.

                  Comment


                  • Sandu mesec dana ahaha. Pa ja sam dobio mesec dana. I nemojte da mi sada objasnjavate zbog cega, jer manje razloga od mog nije moglo da bude. Meni je bio prvi ban, nisam sakupljao prekrsaje, nisam bio u licnom prepucavanju ni sa kim. Ban mi je dao admin sa kojim skoro nikada nisam ni pisao do tad.

                    Jos sam i opomenu dobio, i pojasnjavao i sve. I opet isto kao Sandu koji je namerno ovo napisao. Ako ovi prekrsaji i komentari isto vrede, onda ja stvarno ne znam.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Maro, Maro...cesto, precesto govoris o stvarima koje ili ne znas ili si pogresno informisana. Pa ja sam Rosu dala ban...ne razumem...gde sam tvrdila da sa tim nemam veze ...pa pise tamo pobogu.

                      tt
                      Ovde si pisala da se nisi mešala u taj ban...

                      Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        I jesam li se mesala? Da rascistimo jednom za svagda..ukoliko niste trazili savet naravno, to je nesto drugo.

                        tt
                        Ja se za Pobedu ne secam sto sam i napisao u pocetku, dok si sa punim pravom stavila do znanja da Gang treba da se banuje.Nisi imala nikakve veze sa njegovim povecanjem bana, zbog kojeg je Rosso pomislio da si ucestvovala pa je napisao sta je napisao.Ali opet razumem reakciju, jer te je vredjao izmedju redova, pa i da se odnosilo na Bojanu ponovo je trebao da bude banovan samo sam ja hteo da predjem preko pravila i resim drugacije.

                        Originally posted by Победа View Post
                        Prvo da te pohvalim za posvecenost sto si trazio . Sada da ti odgovorim.

                        Ja sam trebao da dobijem ban iskljucivo za Margaret Tacer kada sam okacio onaj klip i napisao ono. Te sitne preksraje i provociranje mozes da batalis, to sto Taliesin nije sposoban da vodi normalnu raspravu i tudje misljenje prihvati pa vredja, njegov problem. Sramotno je da kazes da smo ga mi provocirali jer ja tako pricam sa svim clanovima foruma, a niko mi nije rkao da provociram.

                        Dalje da nastavim, ovaj post je izvucen iz konteksta i vec sam rekao da sam za ovaj post pogresio i da sam zasluzio poene, ali nikako ban. Ovaj post je direktan odgovor Bojani koja je rekla da ljudi koji vrse terorizam su odrasli u tim zemljama pa sam i ja sam napisao, na pogresan nacin i napravio poredjenje.

                        Ova poslednja recenica, je l' za to hoces da me optuzis da sirim mrznju? Ne razumem. Jer ako stavljas to, morao bi stavljas i sta su meni ljudi pricali da bi se videla sira slika.
                        Gledao sam vas kao izolovane slucajeve od ostalih, ali naravno da ako bih vas trojicu banovao da sam trebao to da uradim i sa fiksnim i sa Vesom, a sigurno i sa jos par clanova.Napravljena je kompenzacija, sada koliko je to pogresno ne znam da kazem u ovom trenutku.Taliesinov ban je mnogostruko tezi, vas je negde izmedju 3 i 7 dana zbog ceka i kazem da su sitni.Uostalom napisao ti je jedan post da li majka zna da si budan i javi se kada napunis 26 godina.Ali opet sve polazi od toga kada ste se ti i Aki sukobili sa njim, ne mogu tu poslednju raspravu da posmatram kao poseban entitet.Sto ti kazes, nije sira slika.

                        Kod mene padas zbog stalnog dizanja tenzija sto generalno najvise povezujem sa tobom, ne sa ksenofobijom.To je moj rezon.Bio sam spreman da predjem preko toga u nadi da ces se smiriti.Nije mi bila namera da svaki put primenjujem pravilo, nego za svake teze prekrsaje, jer stagod da se primenjuje strogo po pravilima vremenom ubija zabavu.Zar ne?
                        Last edited by Ricma; 11-10-17, 00:54.

                        Comment


                        • taliesin mjesec dana isto, a goru stvar rekao po meni. Svakako kazna je mogla biti i veca. Ali kriterijum kod ta dva bana je slican. Preblag doduse, ali slican ili ako cemo da budemo skroz egzaktni, isti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Ovde si pisala da se nisi mešala u taj ban...

                            Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                            Ili citas sa nerazumevanjem ili ne citas uopste...nigde to nisam mogla da napisem..jer u Banovima lepo pise sve crno na belo...ne razumem sta ti sada ovo znaci.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Ne pricam ja nista napamet, ja sam okacio sliku Maricu koja to potvrdjuje.
                              Sta potvrdjuje? Da su dali svoje misljenje? To sto ti i jos neki ovde uvek kad se spomene konsultovanje sa drugim modovima/adminima mislite da je to vrsenje pritiska, to nije moj problem.
                              Napisao sam gore Olji......
                              Je l si mi rekla "MORAS OVO DA URADIS, MORAS NA TOLIKO"? Nisi
                              I po stoti put kazem, nakon sto sam procitao sve, ban je bio neizbezan, samo sam se konsultovao na koliko ces biti banovan 7 dana ili vise. I odlucio sam se na kraju za vise, tj. 2 nedelje. Ban ti je svejedno visio nad glavom.
                              Ako mislis da je Olja ( Bojana ili bilo ko drugi) vrsila pritisak na mene oko toga, gresis debelo. Konsultacije su normalne stvari u toj temi. Vrsenje pritiska je nesto sasvim drugo.
                              Last edited by Mr. Wolf; 11-10-17, 00:56.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Sandu mesec dana ahaha. Pa ja sam dobio mesec dana. I nemojte da mi sada objasnjavate zbog cega, jer manje razloga od mog nije moglo da bude. Meni je bio prvi ban, nisam sakupljao prekrsaje, nisam bio u licnom prepucavanju ni sa kim. Ban mi je dao admin sa kojim skoro nikada nisam ni pisao do tad.

                                Jos sam i opomenu dobio, i pojasnjavao i sve. I opet isto kao Sandu koji je namerno ovo napisao. Ako ovi prekrsaji i komentari isto vrede, onda ja stvarno ne znam.
                                Stvarno je fascinantno kako se banovi porede iz dva razlicita perioda, kada ovde nije postojala moderacija i sada kada postoji kako bi se neka mera i kriterijumi uspostavili.Svaki ban u ovom pdfu koji treba da se poredjuje je od druge polovine avgusta pa do danas.

                                Comment

                                Working...
                                X