Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Upravo te ignorišem
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ovo je tacno, i to se secam da ste ga ti i Akisa isprovocirali. Jel tako? Cak mislim da ste hteli da ga navucete na tako nekakvu reakciju?
      Nisam ja u tome ucestvovao

      Comment


      • I posle mog stotog komentara se nastavlja ista prica. Cime sam ja navukao Akija(ne znam ko je jos dobio ban zbog mene)?? Covek je nezasluzeno dobio ban po meni, odmah sam se obratio Wolfu on je rekao da je to njegova odluka, da se nakupilo itd..

        Kako sam ga navukao pokazi mi komentar.

        Za ovo drugo. Ja ne znam da sam ranije komentarisao banove tako da reci da sam podrzavao svaku odluku ili ne je netacno(sigurno jesam neke, ali ni to nikad nisam javno podrzavao). Znam da je bilo po 2-3 zamerke ljudi su dobijali opomene i smirilo se(nekoliko puta sto sam pohvatao).

        Ali jos uvek stoji da je lose da se licno procenjuje ban i to u kakvim si odnosima. Ne mislim sada na tebe, nego uopsteno.
        Last edited by colchonero; 10-10-17, 23:54.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Šta sam to napisao u pričanoci?

          Imaš sve na 1030 i nekoj stranici. Slobodno mozes da mi nadjes post koji je sporan. Smucila mi se ta prica da sam presao granicu, pa raspravljao sam o toj istoj temi i s Marijom pa nikada mi nije nazvala fasistom, rasistom i ksenofobom. Naravno taj koji me nazvao nije dobio ban, a njegov post i dalje stoji. Od tebe, Vulfa, Kronosa, Olje i Bojane koji ste citali temu, nije vam palo na pamet da ga baujete. Vulf je posten i izvinio se zbog toga jer nije video, verujem da i ti nisi video, ali ovi ostali su ucestvovali u raspravi i nije ih zanimalo. O tome sve vreme govorimo, o nejednakosti. Banuju clanove koje ne vole, a s onima koji nemaju problem, pa ti mogu da vredjaju zive i mrtve, da vredjaju po nacionalnoj osnovi itd. kazna nece biti velika.
          Nije jedan sporan post, nego nekoliko gde si sa svojim postovima dizao stalno tenzije, a i ti si to radio vec neko vreme.Previse slicnih postova ti se nakupilo.Ja nisam hteo da te banujem, ali sam znao da treba da dobijes ban i da ces ga dobiti na vecini drugih mesta.Ti mozes da pricas sta hoces, ali ono je bila ksenofobija 1/1.Ja tebi kao pojedincu sam verovao da ces da se smiris, samo da ti damo bilo koji vid opomene koji nije ban.Drugi ti nisu verovali i imali su dobar razlog za to, pa je dolazilo do nesuglasica.Jeste greska sto Ves nije banovan i sto ja konkretno nisam ponovo iscitao temu kako bih registrovao Vesov odgovor.

          Comment


          • Pisem ti jer se provlaci pitanje jednakosti-nejednakosti. A kao primer se uzima ban koji se desio pre nekoliko godina. I banovao je Akan na svoju ruku (tacnije sam je odredio kaznu, nije bilo konsultacije), nakon sto mu je Akisa poslao ss Erikovog prekrsaja.
            A sada su vecali moderatori i administratori jedno dva sata dok se nisu slozili da je godinu dana prava kazna.
            Sam prestup kao prestup se moze porediti (teske uvrede i jedno i drugo), sve ostalo nikako...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Nije jedan sporan post, nego nekoliko gde si sa svojim postovima dizao stalno tenzije, a i ti si to radio vec neko vreme.Previse slicnih postova ti se nakupilo.Ja nisam hteo da te banujem, ali sam znao da treba da dobijes ban i da ces ga dobiti na vecini drugih mesta.Ti mozes da pricas sta hoces, ali ono je bila ksenofobija 1/1.Ja tebi kao pojedincu sam verovao da ces da se smiris, samo da ti damo bilo koji vid opomene koji nije ban.Drugi ti nisu verovali i imali su dobar razlog za to, pa je dolazilo do nesuglasica.Jeste greska sto Ves nije banovan i sto ja konkretno nisam ponovo iscitao temu kako bih registrovao Vesov odgovor.
              Potpuno opravdan ban, ksenofobiji nije mesto na forumu, a Ves je samo konstatovao ono sto je video.

              Comment


              • Dok su vecali nisu mogli da idu unazad da pogledaju za sta se koliko banovalo, nego po licnoj proceni.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  I posle mog stotog komentara se nastavlja ista prica. Cime sam ja navukao Akija(ne znam ko je jos dobio ban zbog mene)?? Covek je nezasluzeno dobio ban po meni, odmah sam se obratio Wolfu on je rekao da je to njegova odluka, da se nakupilo itd..

                  Kako sam ga navukao pokazi mi komentar.

                  Za ovo drugo. Ja ne znam da sam ranije komentarisao banove tako da reci da sam podrzavao svaku odluku ili ne je netacno(sigurno jesam neke, ali ni to nikad nisam javno podrzavao). Znam da je bilo po 2-3 zamerke ljudi su dobijali opomene i smirilo se(nekoliko puta sto sam pohvatao).

                  Ali jos uvek stoji da je lose da se licno procenjuje ban i to u kakvim si odnosima. Ne mislim sada na tebe, nego uopsteno.
                  Volis tako da podbadas na finjaka, ne samo za tu situaciju, generalno. Pa kad ti se odgovori onda se iscudjavas. A itekako si podrzavao sve odluke administracije jedno vrijeme i smirivao strasti, podrzavao ih, a sad pises sramota svaki sekund. Ako kazem sta mislim uvrijedicu te bojim se.

                  Ti imas pravo da komentarises banove samo zato sto su administratori i moderatori preblagi. Nekad bi ga prokomentarisao i bio banovan. Nedelja dana tipa, pa bi se vratio, prokomentarisao ga i bio banovan, dvije nedelje. pa bi se opet vratio i ako bi ga prokomentarisao bio bi banovan mjesec dana. Posle mjesec dana bi se ili vratio ili ne bi. Ali jedno ti garantujem, komenarisao ga ne bi. AKo bi se ipak odlucio, dobio bi tri mjeseca, pa sest, pa godinu dana, pa dvije, pa dozivotni. Obicno su i najistrajniji odustajali posle tri komentarisanja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kompromisi mogu da se naprave, ali za to je potrebno da su obe strane saglasne po pitanju nekih stvari.Voleo bih kad bismo se slozili da Rossova kazna nije konacna i kada bismo je smanjili.Ovako idemo iz jedne u drugu krajnost.

                    Comment


                    • Nazire se krah/gašenje ovog eksperimenta.
                      Kritike i žalbe pljušte na sve strane u svim pravcima. Prijedlozi se ne razmatraju kao da ni ne postoje. Kompromisa ni na vidiku, vjerovatno će batina raditi- predviđam rigorozniju politiku

                      Comment


                      • Dobro nadji mi moj komentar, onda mi pokazi odgovor na taj komentar, i onda mi pokazi da je neko zbog tog odgovora banovan. Ja cu povuci sve.


                        Tog primera nema. Niko nikada nije banovan zbog reply-a na moje "podbadanje" jer nikada nisam podbadao. Osim kada je Wolf banovao jer je Aki napisao "nemas pojma". Nadji mi komentar podrske ili kritike na ban do ove situacije.
                        Last edited by colchonero; 11-10-17, 00:03.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Pisem ti jer se provlaci pitanje jednakosti-nejednakosti. A kao primer se uzima ban koji se desio pre nekoliko godina. I banovao je Akan na svoju ruku (tacnije sam je odredio kaznu, nije bilo konsultacije), nakon sto mu je Akisa poslao ss Erikovog prekrsaja.
                          A sada su vecali moderatori i administratori jedno dva sata dok se nisu slozili da je godinu dana prava kazna.
                          Sam prestup kao prestup se moze porediti (teske uvrede i jedno i drugo), sve ostalo nikako...
                          Ma koja jednakost i nejednakost ja dobio 5 meseci nisam nikog opsovao i prvi uvredio pogotovo na nacinalnoj osnovi ili rasizmu,niti mi brisani postovi za taj ban

                          Zbog takvih nejednakosti,nejasnoca u pravilima dovelo je do svega ovoga sto se sad desava,banovanje na licnoj osnovi pojedinaca i razlicitih visina kazni

                          Dok se jasno ne definisu pravila i postave ljudi koji ce banovati i svog brata ako treba nema napretka

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Nije jedan sporan post, nego nekoliko gde si sa svojim postovima dizao stalno tenzije, a i ti si to radio vec neko vreme.Previse slicnih postova ti se nakupilo.Ja nisam hteo da te banujem, ali sam znao da treba da dobijes ban i da ces ga dobiti na vecini drugih mesta.Ti mozes da pricas sta hoces, ali ono je bila ksenofobija 1/1.Ja tebi kao pojedincu sam verovao da ces da se smiris, samo da ti damo bilo koji vid opomene koji nije ban.Drugi ti nisu verovali i imali su dobar razlog za to, pa je dolazilo do nesuglasica.Jeste greska sto Ves nije banovan i sto ja konkretno nisam ponovo iscitao temu kako bih registrovao Vesov odgovor.
                            Ono nije bila ksenofobija. Ksenofobija je iracionalna mrznja prema strancima, tj. ljudima druge nacionalnosti. Ja sam na ovom forumu u vrhunskim odnosima s ljudima druge nacionalnosti i za mene se ne moze to nikako reci. Svi postovi su tu i mozes da ih pogledas. Vasa je stvar kako vi vidite te postove.
                            Last edited by Победа; 11-10-17, 00:07.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Ma koja jednakost i nejednakost ja dobio 5 meseci nisam nikog opsovao i prvi uvredio pogotovo na nacinalnoj osnovi ili rasizmu,niti mi brisani postovi za taj ban

                              Zbog takvih nejednakosti,nejasnoca u pravilima dovelo je do svega ovoga sto se sad desava,banovanje na licnoj osnovi pojedinaca i razlicitih visina kazni

                              Dok se jasno ne definisu pravila i postave ljudi koji ce banovati i svog brata ako treba nema napretka
                              To ti je kazna jer nisi ispostovao okladu sa Akijem

                              Najbolje da stavite anketu kome od banovanih da se smanji ban. Nesto kao sto je Poncije Pilat dozvoljavao starim Rimljanima da jednoga oslobode

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Ma koja jednakost i nejednakost ja dobio 5 meseci nisam nikog opsovao i prvi uvredio pogotovo na nacinalnoj osnovi ili rasizmu,niti mi brisani postovi za taj ban

                                Zbog takvih nejednakosti,nejasnoca u pravilima dovelo je do svega ovoga sto se sad desava,banovanje na licnoj osnovi pojedinaca i razlicitih visina kazni

                                Dok se jasno ne definisu pravila i postave ljudi koji ce banovati i svog brata ako treba nema napretka
                                Pa vidis da se provlaci pitanje, da li je fer ili nije. I ti sam po svom primeru kritikujes administraciju.
                                Ono sto ja pricam nema veze sa tvojim banom, vec sa poredjenjem Erikovog i Rosonerovog koji su slicni prekrsaji ali je jedan sankcionisan znatno blaze nego sto bi trebalo; ili jedan je sakcionisan znatno strozije nego sto bi trebalo (gledajte to kako vam je drago).
                                E sada je pitanje zasto je to tako?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X