Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jucerasnjim postom sam stavio tacku na ono od pre par dana i rekao:
    Kad kazem na pocetku teme da trazim normalnu komunikaciju, ocigledno je iz ovih 20ak strana da imamo razlicite poglede na to sta znaci normalna rasprava. I jedna i druga strana je u ovom slucaju kriva i to je jos veci problem za opstanak ovakve teme.
    Mislim da nema potrebe vracati se na nesto sto je proslo, a iz ovog komentara je dovoljno zakljuciti da sam sve samo ne zadovoljan nekim postovima na prethodnim stranicama. Bilo ko da je napisao nesto sto nema potrebe da bude na ovoj temi nakon mog posta, postovi bi bili izbrisani. Igrom slucaja ste to bili ti i Sandu.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Jucerasnjim postom sam stavio tacku na ono od pre par dana i rekao:


      Mislim da nema potrebe vracati se na nesto sto je proslo, a iz ovog komentara je dovoljno zakljuciti da sam sve samo ne zadovoljan nekim postovima na prethodnim stranicama. Bilo ko da je napisao nesto sto nema potrebe da bude na ovoj temi nakon mog posta, postovi bi bili izbrisani. Igrom slucaja ste to bili ti i Sandu.
      Ne znam, i dalje mislim da si trebao ostaviti,jer onaj moj poslednji post je stavio tačku na raspravu.Ovo opet daje argumente u korist toga da se guši sloboda i opet se vrtimo u krug.Pre izvesnog vremena,ne znam koliko se sećaš si obrisao neke postove u pričaonici - a- nisam rekla ali ovo je ipak malo mnogo...A veruj mi ne rešava situaciju,samo je čini gorom.
      To je ujedno i primedba ( da ne odem u off) da previše postova brišeš, a neminovno je da se nekada udaljimo malo od teme.Kapiram da pokušavaš tako da održiš prividan red,ali veruj mi to samo stvara veće nezadovoljstvo kod članova koje se usmerava ka tebi iako je do skoro sve blo ok.

      P.S. Nemam lične sukobe ni sa kim ,to zaboravih malopre da ti napišem.
      Last edited by Marija81; 10-10-17, 13:52.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Odrzava prividan red i izaziva nezadovoljstvo kod clanova i to zbog Dusana, koji je siva eminencija foruma, to je poznato.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Odrzava prividan red i izaziva nezadovoljstvo kod clanova i to zbog Dusana, koji je siva eminencija foruma, to je poznato.
          Ako je zog toga, onda mi nije žao i povlačim sve što sam rekla.Msm na ovaj deo o Sanduu.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Zbog toga je.
            sigpic

            Comment


            • Iz tvog ugla to mozda izgleda tako, mislis da si stavila tacku na raspravu, ali ko zna sta bi Sandu odgovorio na to, pa da li bi ti opet nesto njemu odgovorila ili bi se neko treci prikljucio, itd.....a sve to zbog licne rasprave kojoj, opet ponavljam, ova tema ne sluzi.
              Sto se brisanja tice, mislim da nisam toliko mnogo brisao, ali isto tako ne iskljucujem potpuno mogucnost ni da sam mozda negde preterao, jos sam nov i jos trazim neku ravnotezu u svemu ovome.
              Postavljen sam od strane clana koga svi veoma postuju na ovom forumu, tako da i mi komuniciramo, a u narednom periodu (verovatno) cemo cesce to raditi, bas zato da bi se nasao pravi balans koji svima odgovora ili bar vecini, jer nikad nece nista odgovarati bas svima

              Prihvatanjem ovog sam prihvatio i cinjenicu da mogu da navucem gnev nekih
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Iz tvog ugla to mozda izgleda tako, mislis da si stavila tacku na raspravu, ali ko zna sta bi Sandu odgovorio na to, pa da li bi ti opet nesto njemu odgovorila ili bi se neko treci prikljucio, itd.....a sve to zbog licne rasprave kojoj, opet ponavljam, ova tema ne sluzi.
                Sto se brisanja tice, mislim da nisam toliko mnogo brisao, ali isto tako ne iskljucujem potpuno mogucnost ni da sam mozda negde preterao, jos sam nov i jos trazim neku ravnotezu u svemu ovome.
                Postavljen sam od strane clana koga svi veoma postuju na ovom forumu, tako da i mi komuniciramo, a u narednom periodu (verovatno) cemo cesce to raditi, bas zato da bi se nasao pravi balans koji svima odgovora ili bar vecini, jer nikad nece nista odgovarati bas svima

                Prihvatanjem ovog sam prihvatio i cinjenicu da mogu da navucem gnev nekih
                Smanji brisanje,pusti i da dođe nekada do neke rasprave, to nekada mnogo bolje reši problem,nego brisanje...Jer ovde ima i nerešenih stvari i između članova...a ne samo na relaciji članovi-modovi
                Last edited by Marija81; 10-10-17, 14:06.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • 100 dana za Wolfa i nove admine/modove da udju u stos...kako god bilo Wolf je otvorio temu na kojoj ce se najvise pisati, po meni ima dobre sanse da nadmasi i KKCZ,samo nek promeni ime u (kritika za sve admine i modove),ostale teme su za par dana vec u debeloj senci Kritika i zalbi.

                  Comment


                  • Marija, razumem ja tebe, ali ova tema, ova tema nije mesto za to. To pokusavam da ti kazem sve vreme.
                    Zamisli da svako ko ima sukob neki na ovom forumu, dodje ovde i pocne da raspravlja Na sta bi to licilo? A ti sukobi/prepirke (nazovi kako hoces), niti se ticu teme, niti drugih clanova jer su to - licni sukobi, nesto sto vi (ne samo ti i sadnu, vec bilo ko) treba da resite izmedju sebe. Mislim da su se cesto dopustale u Pricaonici takve rasprave, ali ova tema to nije.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      100 dana za Wolfa i nove admine/modove da udju u stos...kako god bilo Wolf je otvorio temu na kojoj ce se najvise pisati, po meni ima dobre sanse da nadmasi i KKCZ,samo nek promeni ime u (kritika za sve admine i modove),ostale teme su za par dana vec u debeloj senci Kritika i zalbi.
                      Dok oni uđu u štos već 20+ starosedelaca otišlo sa foruma,uđu povremeno...Uglavnom smo na privatnom četu...dok se stanje ne popravi.Znači nije samo 2-3...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Marija, razumem ja tebe, ali ova tema, ova tema nije mesto za to. To pokusavam da ti kazem sve vreme.
                        Zamisli da svako ko ima sukob neki na ovom forumu, dodje ovde i pocne da raspravlja Na sta bi to licilo? A ti sukobi/prepirke (nazovi kako hoces), niti se ticu teme, niti drugih clanova jer su to - licni sukobi, nesto sto vi (ne samo ti i sadnu, vec bilo ko) treba da resite izmedju sebe. Mislim da su se cesto dopustale u Pricaonici takve rasprave, ali ova tema to nije.
                        Onda nam prebaci postove u pričaonicu...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ako vec zelis tako javno, u redu
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Ako vec zelis tako javno, u redu
                            Hvala.[emoji3]

                            Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Dok oni uđu u štos već 20+ starosedelaca otišlo sa foruma,uđu povremeno...Uglavnom smo na privatnom četu...dok se stanje ne popravi.Znači nije samo 2-3...
                              Od toga su barem dvojica napustili forum i iz pogresnog razloga.Gang na osnovu nekih nagadjanja prozivao Olju izmedju redova, a ona uopste nije veliki faktor kao sto Rosso i Gang misle niti je uticala na to da neko dobije ban od kad smo Wolf i ja modovi.Jedino se zbog Ganga pobunila sto je prosao nekaznjeno, a to je vec bilo na licnoj osnovi i sa te strane je razumem sto je tako reagovalo.Gangov ban je povukao Rossa, pa je on zbog toga dobio ban.Korektna je bila prema meni i Wolfu, ovo sto je napisao Gang nije imalo nikakvog osnova i napisao je samo iz licnog animoziteta prema njoj.Uz to da naglasim, banovanje Akija je bila Wolfova odluka zbog koje je Gang pretpostavljam prozivao Olju, a ja Wolfovu odluku podrzavam.Niko drugi nije uticao na to da on dobije ban.Nakon neprijatnosti koje su joj priredili Gang i Rosso, ona vise nije admin.

                              Olja, nemoj da mi zameris ali morao sam ovo da napisem.Obojica trebaju da se osecaju lose zbog toga sto su ti napisali i siguran sam da ce ovo neko da im prosledi.

                              Da je neki drugi clan, sem mozda Rossa ,napisao to Olji bez osnova, lupio bih mu ban od 15 dana bez razmisljanja.Zbog specificnosti odnosa i zbog njegove neobavestenosti, hteo sam da idem drugim putem.

                              Mozda previse ocekujem, ali bez obzira na istoriju njihovih odnosa Gang kad se vrati sledece nedelje treba javno ili preko PP-a da se izvini zbog onoga sto joj je napisao.

                              Comment


                              • Gang i Roso su preterali ali Rosu godinu dana a nekom drugom bi dao 15. Nisu li to opet dvostruki aršini?

                                Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X