Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Koje probleme?
    Sad da ti dobijes upozorenje za neki post, to bi onda resilo sve


    Trenutno je banovano njih 9, od koga neki jos davnih dana, tako da je realno njih 6 banovano i od tih 6 njih 3 su starosedeoci, a ti predstavljas kao da je pola foruma banovano
    Sada i da me banujete, samo ce te vi da ispadnete najblaze receno smesni. Jer ste to trebali pre 3 dana. Kao i sa opomenama. Ako ce nesto moj ban da promeni, pffff. Lagano. I onako mi se nakupilo knjiga za citanje.

    Mozda jeste banovan mali broj ljudi, ali mogu da ti napisem ako bas hoces 30tak ljudi koji verovatno nece vise pisati na forumu. I koje kada su zvali da se vrate, samo su rekli, ni za zivu glavu.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Sada i da me banujete, samo ce te vi da ispadnete najblaze receno smesni. Jer ste to trebali pre 3 dana. Kao i sa opomenama. Ako ce nesto moj ban da promeni, pffff. Lagano. I onako mi se nakupilo knjiga za citanje.

      Mozda jeste banovan mali broj ljudi, ali mogu da ti napisem ako bas hoces 30tak ljudi koji verovatno nece vise pisati na forumu. I koje kada su zvali da se vrate, samo su rekli, ni za zivu glavu.
      Pa sta ja tu mogu, ako nece da se vrate, nece

      A mogu samo da konstatujem da su to strasno osetljive duse, jer sta sam ja ovde sve dozivela, psovanje, vredjanje, pretnje itd. pa se vracam jer ima par ljudi do kojih mi je stalo.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Iskreno, ja sam sad procitala sve sta se desavalo ovde jutros i ti mi nikako nisi jasan, ne znam ni sto se bunis, nisu mi jasna tvoja pitanja...
        Evo sad npr.: cega se plasite? normalne diskusije?...pa kakve crne normalne diskusije kad ti ides djonom i u postu pre toga kazes da ces namerno da nam skaces po mozgu

        Ako je moguce, spusti loptu, iskuliraj pa onda mozemo da pricamo koliko god zelis
        Ne mogu da tvrdim da se plašite normalne diskusije, ali očigledno imate problem sa istom. Prve žalbe koje su upućene zbog bahatog ponašanje Kronosa su ignorisane, ti si rekla da je to njegov PDF i da može da radi šta hoće, a on je bezobrazno odgovorio meni i nekolicini forumaša.

        Dali ste dvojici čoveka s kojima nemam nikakav problem da vode ovaj deo foruma, a u stvari ste konstantno vršili pritisak na iste. Zbog vaših ličnih problema s pojedinim forumašima što je sada direktno povrdio Marić, oterali ste nekoliko forumaša. Doduše sve je započeto kada si banovala Akija mimo svih pravila jer te iznervirao što je alaudirao da ne krši ništa. Tada je već bilo jasno da nemate želju da banujete po zasluzi nego kako se vama prohte. Sada svaki put kada se neko žali na neki ban vi shvatate lično, ide standardna priča da ste vi žrtve, mi nasilnici i da vi ovo radite dobrovoljno. E pa znate šta, ubeđen sam da nema administratora i moderatora da bi ovo mesto mnogo bolje funkcionisalo, zato vas molim da prestanete da radite sve ovo na dobrovoljnoj bazi. Pogledajte PL gde je savršeno. Moderatori se ne mešaju u off teme jer nikome ne smetaju, ne kažnjava se za vulgarizam, velika slova itd. Nema nacionalizma i može se reći da je najbolji deo foruma s obzirom da tu dosta članova komentariše. Zbog egzibicija s Vesom kada mu je dat moderator, odma je nastao haos kada je krenuo da sprovodi pravila koja su veoma, veoma, veoma glupa do detalja. Ne krivim njega ovde, nego pravila protiv kojih smo bili odma čim su doneta. Uostalom u tim istim pravilima piše da možete da radite šta hoćete. Pa nije ovo vaš forum.

        Moj ban je sramotan kao i Gangarićev. Na stranu što ste me nekoliko vas okaraktersiali kao nekoga ko širi mržnju i tako dalje, jasno je bilo da nisam dobio ban zbog Wolfa. Može on koliko god da tvrdi da je sam doneo odluku i hteo da me bauje, neću poverovati u to jer me je samo opomenuo jedanput u raspravi i dao mi 25 negativnih. Gangarić dobija 30 dana posle KONSULTACIJA s admin timom. Svi znamo šta to znači. Banujete ljude zbog vaših animoziteta prema istim, što je Limar upravo dokazao jer piše danima ovde i niko ga nije ni upozorio. Da je pisao Aki, leteo bi s foruma.

        Tako da ponoviću još jedanput, molim vas, nemojte da radite ovo na dobrovoljnoj bazi i napusite funkcije. Biće bolje za nas, a i za vas.

        Comment


        • Da mi je ikada palo na pamet da ce sve ovo da ode toliko daleko i da ce neki bukvalno da shvate "ekskluzivu" admina i modova...u zivotu tako nesto ne bih napisala u Pravilniku, jer ni u vreme kada je ovde bila neka hajka na nas dve i kada sam zbog toga to i malo namerno postavila... nikada nismo na taj nacin zloupotrebile, ma kakva licna percepcija bila svakog od vas. Brisala sam samo ekstremne postove vredjanja i preterivanja...a to je bilo mali broj. Ovo sta se desava ne razumem.

          Pa nisu svi postovi u Pricaonici od pre 2 dana bili za brisanje jer boga ti "nisu za onu temu". Rekao si Maricu da ces da iscitas i da vratis....iscitao si, rekao si to....i..? Sta bi?

          Drugo, ovakva tema je bila davno, ista original ovakva, pa se zbog slicnih stvari cemu se i sada naginje....nakon nekog vremena zatvorila. I bilo je u vise navrata inicijative da se otvori opet...ali zdrav razum je govorio da ne treba. Nesto i sada govori da ce biti slicno, jer je normalno da kada imas ovoliko razlicitih ljudi medu kojima neki cesto misle da se nesto radi na njihovu stetu (a gresaka ima sa obe strane) i imaju mesto koje se zove Zalbe, pretvori se za cas sve to u nesto totalno deseto, da ne kazem cirkus, a sa druge strane ako je smisao moda da ide okolo i da brise postove, jer misli da ce tako problem da nestane ili da se smanji..... e dodjavola onda.

          Originally posted by Ricma View Post
          Ja sam malo potegao u proslost kako je bilo i cinjenica je da su se potezala odredjena pravila kako bi se odredjeni forumas banovao dok bi drugi prolazili nekaznjeno.

          Kada smo ja i Wolf ovde banovali forumase koji su nama trn u oku?Tako jeste bilo pre nas, nazalost nije tako stalo.U pogresnoj temi trosis energiju, jer ja nisam u ogromnoj meri odgovoran za trenutno stanje.Deo krivice osecam, ali vec vise ljudi je reklo da nije do mene, a ti si se zakacio za mene.Da li ti znas zbog cega su ljudi konkretno banovani?Ne mora ovde napisacu ti u porukama.
          Moras da prestanes da pises na nacin kako da si bogom dan i kako je ovaj forum samo na tebe cekao da ga spases. Sta to znaci da se nekada ljudi banovali jer su bili nekima trn u oku? Kome to? Meni? Posto godinama unazad retko ko je pored mene banovao..da cujem..jel ja, koga to tacno, kada i ko je meni trn i oku?
          Gospode..pa tek si 2 meseca mod a vec si pomislio da si dosao sa ne znam kakvom misijom i da imas neku ideju koji drugi nisu imali? Znas li koliko je modova bilo pre tebe ovde i ko je sve bio, a aktivni su i dalje?
          Sta znavi tacno kada pitas limenog da li zna zasto su neki ljudi bili banovani..i ako ne zna poslaces mu to na pp? Sta to znaci?

          Moj ti je savet da ako si se prihvatio posla prestanes da pominjes sta je bilo, da provlacis insinuacije neke izmedju redova, jer ocigledno da i ne znas bas sta je i kako bilo nekada...a i te kako si pristrasan i da su i te kako neki povlasceniji kod tebe. Rekoh ti vec.. najlakse je upirati pristima u druge. Kada budes imao neki staz onda mozemo da debatujemo koliko si uspesan. Pusti to... imam viziju. Svi ih imamo.

          tt
          Last edited by miloolja; 08-10-17, 15:20.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa sta ja tu mogu, ako nece da se vrate, nece

            A mogu samo da konstatujem da su to strasno osetljive duse, jer sta sam ja ovde sve dozivela, psovanje, vredjanje, pretnje itd. pa se vracam jer ima par ljudi do kojih mi je stalo.
            Kakav spin u stilu kineskih velemajstora stonog tenisa.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Olja,

                A sto ti ako nisi moderator/admin napadas sada Marica?

                Sto si ti sada to toliko licno shvatila?
                Staz? Pricas kao da si isla u rat, a bila na forumu..

                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Da je tako ostro reagovala na Kronosa kada je i ona bila u prici, zavrsilo bi se sve za dva sata
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Neko je vec povratio sve postove, a to nisam bio ja.Hteo sam da povratim samo par koji su bili vezani za temperaturu u petak i preplitali su se sa postovima koji nisu bili pozeljni u Pricaonici, posto me je mrzelo sve da iscitam.Sada nemam zelju bilo sta da brisem tamo, nebitno je sada.

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Olja,

                      A sto ti ako nisi moderator/admin napadas sada Marica?

                      Sto si ti sada to toliko licno shvatila?
                      Staz? Pricas kao da si isla u rat, a bila na forumu..

                      Ne napadam ja njega vec on mene.
                      Od prvog dana se brani ..i upire prstlm u druge. Pa normalno da staz...2 meseca je tek tu, treba valjda da se pokaze ko mod.
                      Ne postoji valjda staz u ratu samo limeni

                      Nije Gang dobio nikakav produzen ban Pobeda zbog mog animoziteta, vec je obrnuto... zato sto mu je to ko zna koji prekrsaj po redu prema meni...nikako da sidje sa kicme moje. To da sam ja Firerka koja zabranjuje ljudima po forumu da brane Akija koji je banovan vece pre toga i da ucenjujem ljude, pa ne smeju da zucnu..sada cujem neki kazu da sam mu promenila sifru i usla u njegov nalog citala mu poruke....pa dal.moze nize...izvini al da je i Sv Petar... ne ide. Ja njega ne pominjem, skoro i ne citam, ne postoji za mene, al jbg nazalost nije i obrnuto. Kap u prepunoj casi.

                      tt
                      Last edited by miloolja; 08-10-17, 15:45.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Preveliki je jaz izmedju modova/admina i clanova, a ja ipak ma koliko god da se trudio ne bih zeleo da vise igram izmedju dve vatre jer vidim da nista ne mogu da promenim.Moji kompromisi su bezvredni.

                        Over&Out

                        Comment


                        • Cek bre Olja,

                          Evo imas sve ispisano zadnjih 5 strana. Budi realna, da je sve ovo sto sam ja pitao napisao bilo ko drugi? Leteo bi naglavacke. Meni se gleda kroz prste?

                          Koja je to fora da su Vulf i Ricpa admini, imaju odresene ruke, a u stvari se ne pitaju uopste?

                          Sad mi jos i zao Parica.. Ricpa duzan sam ti pivo. :/

                          Jaz je ogroman, to je ta prica. Nema razlike stari/novi, ali u stvari je prevelika!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Zao ti je Marica, a vec 2 dana ne znas da stanes...licemeran si limare

                            z3 compact using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Jedino seoski terminator moze da resi sve probleme ovoga foruma, samo on. Eh, da je on sada ponovo neki funkcioner, ne bi se ovakva pesma pevala .

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Zao ti je Marica, a vec 2 dana ne znas da stanes...licemeran si limare

                                z3 compact using Tapatalk
                                Cek, ti si mi to napisala posle svega? Licemerstvo?

                                AHAHAHAHHA.

                                Zao mi je zato sto shvata sve licno, a nije nista protiv njega licno upuceno. Covek hteo da bude mod, a vise nije. Ljudski je da ti bude zao nekoga, pogovoto nekoga sa kim privatno pijes pivo. Ali ok, licemeran sam.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X