Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX (Sepang)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nego, da li je neko ispratio izjave posle kvalifikacija, 'oće li Max opet na sve ili ništa ili mu se ovaj put ne sviđa društvo na gridu
    ¡Si Señor!

    Comment


    • #47
      Originally posted by aquaria View Post
      Bitno je da ti ne mracis vise, my job here is done.
      Lewis, Lewis, Lewis, Lewis, Lewis, Lewis...
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • #48
        Mislim da sad neće previše rizikovati Vettel ga zeznuo

        Comment


        • #49
          Originally posted by Tarantula View Post
          Vidiš dokle je došlo Vanja.
          Strašno, sve ti teško pada...

          Originally posted by somborac View Post
          Nego, da li je neko ispratio izjave posle kvalifikacija, 'oće li Max opet na sve ili ništa ili mu se ovaj put ne sviđa društvo na gridu
          Nedeljom daje takve izjave, ne subotom

          Comment


          • #50


            Omiljeni momenat FP3, Max i Palmer (0:45)... Totalno ignorisanje drugih vozača na stazi i sečenje njihove putanje...

            Comment


            • #51
              Tarantula, štagod samo se nadam da ne navijaš za Zvezdu
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • #52
                Kakva bi se hajka digla na mene da sam ja otvorio temu, opet kobno po Ferari i Fetela.
                Ipak Kimi brat nadam se sutra dobija, a mali Max mora sad da se zakuca u Hamiltona, da poravna stvari.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by dekkard View Post
                  Tarantula, štagod samo se nadam da ne navijaš za Zvezdu
                  Ja samo navijam za Real Madrid.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #54


                    Comment


                    • #55
                      Šta kaže novopečeni veganac, šok za sistem? Oće to kad izbaciš meso iz sistema Morao sam...

                      Comment


                      • #56
                        Od mojeg gledanja trke po svemu sudeci nema nista s obzirom da sam zaglavila cijelu noc sa djecom koja nece da spavaju. Novi level pakla, ne pitajte me nista.


                        Sve u svemu, kad se probudim najprije gledam rezultate trke, pa ako budu pozitivni po Ferari, gledam snimak trke i ostavljam svoj strucni komentar ovdje.

                        Ako rezultat trke bude nepovoljan, ne cekajte me.

                        Forza Ferrari!

                        Comment


                        • #57
                          Hahahha pa jbm ti Ferari nesposobni, uspeli su i Kimijev bolid da pokvare, ne mogu da verujem....
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #58
                            Ferari se raspao...., na RTL-u svima osmesi do ušesa
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • #59
                              Hamilton se zahvalio Maxu za sve što je uradio u sezoni za njega, stvarno lepo od njega
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • #60
                                Ma nema on sta da mu se zahvaljuje dokle god je fettel iza isto mu je da li je 1 ili 5 vozi bezs ikakvog rizika moze mu se... STrasno,nisam ispratio nista ovaj vikend,konacno reko barem trku al odma katastrofa! Laganu pobedu Kimiju danas ode,najveci baksuz neverovatno

                                Comment

                                Working...
                                X