Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX (Singapore)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još je i kraljevske krvi, ko sem njih se zove Charles

    Comment


    • When asked who was to blame for the crash, Verstappen said: “I think mainly Sebastian, he started squeezing me. Maybe he didn’t see Kimi on the left.

      "But that’s not an excuse. I think if you are fighting for the world championship, you shouldn’t take those risks and really like squeeze someone that much.

      "You can see what happens, Lewis is leading the race and the three of us are out. I tried to back out of it because I could see it coming but the rear tyres are wider than the front so I couldn’t back out of it.

      U prevodu on se bori za titulu treba da me propusti jer mene bas briga da li cu da se zabijem u njega ili ne...
      Ajd videcemo njega ako bude u prilici da se borio za titulu i pobedu kako ce da vozi. Ne moze to da bude slucajnost ovoliko trka svaki put on u incidentu u prvim krivinama.
      Btw svaki put kad je incident ove sezone ferari uvek nastrada, Botas se ne libi da se zabije u njih evo sad i ovaj i ponovo nema nikakvih kazni niti upozorenja sve trkacki do trkackog.
      Last edited by mikisavic89; 18-09-17, 08:08.

      Comment


      • https://www.youtube.com/watch?v=MsUE_93xf6k#t=14m35s

        ...

        Comment


        • Originally posted by aquaria View Post
          Decko sa mog avatara
          Još nije ni stigao u f1 Tako da ima još dosta posla Ako RB se primakne vodećima verovatno će u tom slučaju dosta mojih simpatija pokupiti Rikardo

          Comment


          • Fetel je kriv.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              Fetel je kriv.
              Hahaahh pa naravno da ćeš ti to kazati

              Comment


              • Neoprezno od Fetela. On se bori za titulu, zna da su iza njega Max i Kimi koji se ne bore, i koji voze do daske. Ne bi smeo da se upusta u takve rizike. Cini mi se da su sva trojica vrlo nervozna u prva 2 kruga vec duze vreme, ta tri auta imaju oko deset kontakata medjusobno zadnje 2 sezone. Trka je duga nista se ne resava u prva 2/3 kruga. Treba imati i strpljenja i malo smanjiti rizik, posebno ako se boris za titulu.

                Comment


                • Kakve veze ima koliko puta su pre toga imali incidenata , ako se komentariše samo ova situacija?
                  Ustvari zanimljivo je da Hamilton nema "takvih" problema to je baš zanimljivo da ima toliko sreće.
                  Kiša je prvenstveno kriva , a možda i ovi koji su trebali doneti drugačije odluke iz bezbednosti što je bilo u nekim drugim situacijama kad Vettel nije imao pol poziciju.
                  Edit: ako bi sudili tako onda bi rekli e Max je izazvao 5 incidenata pre ovog znači i bez analize on je opet kriv
                  Last edited by NEMANJA97; 19-09-17, 14:53.

                  Comment


                  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                    Hahaahh pa naravno da ćeš ti to kazati
                    Kazu i Ferarijevci.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      Kazu i Ferarijevci.
                      Onaj ko realno sagleda tu situaciju ne može misliti tako. Nije bitno za koga navija.

                      Comment


                      • Malom medi iz Holandije treba zabraniti da više sjeda za volan F1.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                          Onaj ko realno sagleda tu situaciju ne može misliti tako. Nije bitno za koga navija.
                          Realno je da su ga Seb i Kimi stisli i Max nije imo gde i doslo je do sudara. Zasto je Fetel rizikovao sa Maxom kad se bori za titulu? Glup potez. A vec je slicno napravio u Belgiji prosle godine. Kad ce nauciti?
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Malom medi iz Holandije treba zabraniti da više sjeda za volan F1.
                            Neku ozbiljnu kaznu je Max morao dobiti Jer ovu sezonu može komotno da precrta, daleko je od onoga što je pokazivao prošle godine.

                            Comment


                            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              Realno je da su ga Seb i Kimi stisli i Max nije imo gde i doslo je do sudara. Zasto je Fetel rizikovao sa Maxom kad se bori za titulu? Glup potez. A vec je slicno napravio u Belgiji prosle godine. Kad ce nauciti?
                              Kimi je bio ispred njega i tačka. Ne može kriviti nekoga ko je imao bolji start.

                              Comment


                              • Nisam ja nista sudio Nemanja, rekao sam da Fetel zbog njega samog je trebalo vise da pazi jer na ovu dvojicu nije mogao da racuna da ce to uraditi. Nisam ni rekao da ima veze sa ovim incidentom, ali da uopsteno ima veze, naravno da ima. Sam si rekao Hamilton nema te kontakte. Nije to sreca. Sreca ili nesreca moze da bude jednom eventualno 2 puta. Ovo je ocigledno da sva trojica previse zele u prvim krugovima. Sada Kimija i Maxa bas briga, ali Fetel za njegovo dobro uborbi za titulu mora da bude strpljiviji, a ne da rizikuje kontakt u tesnim situacijama. Ovo mu/im se desava vec nekoliko puta u zadnje 2 godine (svoj trojici) ali sada ima mnogo vecu znacajnost za Fetela, jer je titula u igri.

                                Comment

                                Working...
                                X