Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjajna utakmica u New Orleansu, ali moram polako za Stambol..

    Comment


    • Originally posted by salelesa View Post
      Sjajna utakmica u New Orleansu, ali moram polako za Stambol..
      Isti sam, još ću se tri minute držati red zone

      Comment


      • Odlično otvaranje Bronksa. Simijan-Sanders odlično funkcioniše na početku.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Prekinuše tekmu zbog kiše. Smor...sad ću morati nešto da pojedem dok čekam da ponovo počne...

          Jbte, Anderson kao mali tenk kad se zaleti. 5 ljudi se odbilo od njega.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Odoše konjušari u blowout.
            sigpic

            Comment


            • Ni najgorem neprijatelju ne bih pozeleo da gleda ovu tekmu veceras. No ja cu to uraditi jer imam problem sa kockanjem i igracu Ramse i under 40.5.
              sigpic

              Comment


              • Ja cu gledati, jer su 49ers-i moj tim a i Hyde ni je starter E sto cu vjerovatno zaspati na poluvremenu, to je druga stvar Rano je tekma da cu mozda i biti pjan prije poluvremena

                Comment


                • Al sto su im mecevi za TNF,prosle nedelje muceni Sinci,sad ove dve krsotine

                  Comment


                  • Ajde vise... fala k*rcu! iz cetvrtog puta uzima Hyde 1yds za TD Ma neka gube, samo Hyde neka sipa poene

                    Comment


                    • Al hocel Ramsi napraviti od gotovog veresiju?
                      Potpuna ludaja.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Rondo9 View Post
                        Ni najgorem neprijatelju ne bih pozeleo da gleda ovu tekmu veceras. No ja cu to uraditi jer imam problem sa kockanjem i igracu Ramse i under 40.5.
                        Kad ono k*rcina Ja ne pamtim goru utakmicu sa ovakvim rezultatom.

                        Ubio Hyde na fantasy

                        Comment


                        • Ovo ti je bila klasicna ona tekma,ko fudbal u MLS ,sipaju se golovi jurcaju na sve strane al sve to uglavnom iz gresaka al ne iz kvaliteta...Najbolja vrv za one sto igraju fantazi,i imaju recimo Gurleya...

                          Comment


                          • Ja neke timove ne mogu da gledam. Gb, Pitsburg, NE,Nyg, Dallas, Denver, Sijetil, najbolji, i Kazas i slično, kad igraju može da se gleda. Ali ovakve utakmice ne mogu da svarim. Nema šanse. Volim i Minesotu da gledam i Filadelfiju, ma većinu timova, ali ovo... Ne mogu da gledam ovoliki broj poena.

                            Comment


                            • Uf, zamalo. Ne znam uopste ni sto sam dirao poene kad nikad ne igram na njih niti obracam paznju na granice. Logika mi je bila da cetvrtkom vecinom dolazi under pa mora i ovo, how yes no. Bar je tekma bila dobra, i jedni i druge pokazali srce u junaka ali ne i preterano puno pameti.
                              sigpic

                              Comment


                              • Hoće li biti prijenos Baltimorea i Jaguarsa na YAHOO-u za dž? Bez da moraš biti pretplaćen na njihove gluposti?

                                Comment

                                Working...
                                X