Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S obzirom koliko je lose prvo poluvreme bilo, nastavak i nije bio toliko los. Definitivno opravdan epitet slagera veceri. Ostale tekme ni blizu necemu zanimljivom.
    sigpic

    Comment


    • Sad najveći problem izdržati ne zaspati ovih 45 minuta do sledeće tekme. Hteo sam da gledam neku seriju, ali bojim se da bi me to tek uspavalo.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Uvek zanimljivi dueli između Deza i Jenkinsa. Sve pršti kad su oni na terenu.

        Po meni greška da bar jednom nisu probali da idu trčanjem kod ovih pokušaja za TD malopre Kauboji. Sva 3 pokušaja bacanja za Deza.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ja razumem da nema OBJ-a, ali ovaj napad Dzajantsa je strašan u prvom poluvremenu. Ništa ne funkcioniše. Nema trčanja, nema hvatanja, Mening loš. Mislim da im je svaki napad bio 3&out. Mora mnogo bolje u drugom poluvremenu, ili će da bude klasično čišćenje.

          Sa druge strane Eliot klasika, kao navijen. Preskot solidan. Witten je zver. Ima 35 godina, ali mu ne mogu ništa.
          Zanimljivo da je Jenkins opet zaustavio Deza, bar za sad.

          I da, koje je uživanje gledati ofanzivnu liniju Dalasa. Momci rade strašan posao.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Manning je zreo za penziju, to je odavno jasno. Jeste da nema Bekama, jeste da je OL Giantsa krš krševa, ali on sam je toliko nesiguran. U nekoliko navrata promašuje otvorene risivere, na terenu prilikom passing down-a deluje preplašeno i izgubljeno ko pile u tri hektara kukuruza, samo gleda okolo da preživi do penzije.
            Jeste da ima podjednako loših i lošijih QB-ova u ligi, ali niko od njih ne prima top lovu. Iskreno verujem da Geno Smith ne bi bio lošiji ( ako ništa mobilniji je, što je od izuzetnog značaja sa ovakvom OL ), ali Giantsi su se ukopali davanjem ovog poslednjeg, velikog ugovora Meningu pre par sezona. Sad su vezani za lošeg QB-a kojem daju veliku lovu, umesto da podjednako lošeg QB-a plaćaju kikirikijem a tonu novca potroše negde drugde.

            Odbrani Giantsa treba skinuti kapu. Šta su oni sinoć izdržali i zadržali Dalas na 19 poena. U jednom momentu su bili na putu da odigraju 100+ snepova za utakmicu. Obratiti pažnju na MLB B.J. Goodsona. Dečko je pokidao sinoć. Biće opasna zver.

            Comment




            • Вилсон генерално има добре бројке с обзиром каква му је ОЛ.

              Comment


              • Sad tek pročitah za Johnsona, pa strašno... Nije uopšte tako izgledalo, ali trebaće mu operacija i out je 8 do 12 nedelja. Toliko o Cardinalsima ove sezone, jer je drugo poluvrijeme bez Johnsona protiv Lionsa bilo kriminalno.

                Comment


                • Sinoc prva cetvrtina samo da ti zgadi americki fudbal, koliko su bili losi u napadu i jedni i drugi ono je bilo nerealno, punteri vise vremena provodili na terenu od Daltona i Votsona. Ofanzivna linija Sinsinatija je gora i od Sijetla, u jednom napadu su za milisekund vec sekovali Daltona, ne mozes verovati da onakve mrcine zaobilaze ko cunjeve

                  Comment


                  • Skoro nisam odgledao slabiji/losiju NFL mec,ne zna se ko je gori mada vrv Sinsi sto rezultat govori,ljudi treniraju,igraju ok gubis,al ne mozes 1 tacdaun da napravis vec 2 meca ...ne znam jedino sto je dosao poklon under 38,5 u kl ...neko mozda pomisli da su jake odbrane kad vidi rezultat,ne ono su ocajni napadi 2 ekipe

                    Comment


                    • Sinsinati je u ofsezoni ostao bez dva proBowl linijaša. LT-Whithworth-a i RG Zeitler-a, to je otprilike kao kad bi OL Dalasa u ofsezoni ostala bez Tyrona Smitha i Zack Martina. Baš ozbiljan i teško nadoknadiv gubitak. Pogotovo u godini kada je ponuda OL na draftu bila više nego bedna.

                      Naravno, i pored svega toga, onako bedna igra je nedopustiva.

                      edit: @61563 Hjuston ima moćnu odbranu. TOP 5 u ligi definitivno.
                      Last edited by Wladyslaw Raginis; 15-09-17, 11:29.

                      Comment


                      • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                        Sinsinati je u ofsezoni ostao bez dva proBowl linijaša. LT-Whithworth-a i RG Zeitler-a, to je otprilike kao kad bi OL Dalasa u ofsezoni ostala bez Tyrona Smitha i Zack Martina. Baš ozbiljan i teško nadoknadiv gubitak. Pogotovo u godini kada je ponuda OL na draftu bila više nego bedna.

                        Naravno, i pored svega toga, onako bedna igra je nedopustiva.

                        edit: @61563 Hjuston ima moćnu odbranu. TOP 5 u ligi definitivno.
                        Moguce na pratim ja NFL ko fudbal,gledam meceve koje prenose i Pitsburg,pa cenim ono sto vidim asezona tek pocela,ne znam kako ih je onda Dzeksonvil proslo kolo natrpao,jel su oni jaki,stvarno ne znam...i ono pre meca bas favoriti po kladionama bio Sinsi meni bilo cudno,ja sam igrao minus i HND 2 na Hjuston na -6,5

                        Kazi neki zicer sa dobro kvotom za ovo kolo
                        Last edited by 61563; 15-09-17, 11:36.

                        Comment


                        • Prošlo kolo su Jagsi imali defanzivni TD + nekoliko takeovera koja ostavljaju short field. Jako teško je to braniti. Hjuston je TOP TIER odbrana kada posmatraš samo igrače i učinak odbrane, ali problem predstavlja indirektni učinak jako lošeg napada. Izgubljene lopte za short field protivnika + nemoć da se održe drajvovi što dovodi do gubitka u time of possesion battle, što iscrpljuje odbranu jer igra veliki broj snepova.

                          ( Izvinjavam se zbog korištenja stranih reči i izraza ali NFL pratim isključivo preko GP pa sam navikao na te izraze i neobično mi prevoditi ih na srpski )

                          edit: I ja sam imao H2 na Hjuston povezano sa H2 na SLoveniju ( znači moglo je i bez H )

                          Šta znam...meni deluje da bi Giantsi mogli u minus. Slična priča kao sa Hjustonom, vrhunska odbrana i napad koji ne može da se sastavi već deset utakmica.
                          Last edited by Wladyslaw Raginis; 15-09-17, 11:48.

                          Comment


                          • Kakav touchdown Gronka, lagano gleda onog lika kako proleće kraj njega.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Brady mačka, 3TD u prvoj četvrtini

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Brady mačka, 3TD u prvoj četvrtini
                                Koji je to user sad u drugoj ima da se raspadne

                                Comment

                                Working...
                                X