Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steeleris otpustili Jamesa Harrisona, kao da gledam kroz para dana će se objaviti da ga je Bill pokupio

    Comment


    • Steta bas. Najbolje bi mu bilo u penziju. Mozda i najvece cudoviste koje sam vidio u NFL-u. Strasan igrac.

      Comment


      • Gleda li neko Rejvense i Koltse? Ispade zanimljiva tekma na kraju.

        Izblokiran pant i Koltsi imaju napad na 2 min do kraja za izjednačenje. Od gotove tekme do drame jbte.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • GB na svom terenu porazen sa nulom. Sto pre oterati Handlija, naci novog rezervnog QB

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by BogdanB View Post
            GB na svom terenu porazen sa nulom. Sto pre oterati Handlija, naci novog rezervnog QB

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
            Zanimljivo mi je da tako razmišljaš, ja njega vidim kao solidnog QB2, ako si pod utiskom poraza nemoj zaboraviti da se igralo na -13 i da su se ispustile mnoge lopte noćas, pa samo je Green Bay ispustio 2-3 u endzoni koliko se sjećam.

            Mene zanima šta će Vikingsi da urade u off-sezoni, kakvi su ugovori Bradfordu, Keenumu i Teddyu? Ima hrpa drugih timova koji trebaju QB-a a sva trojica su starteri (ok Teddy treba još da radi ali on je potencijalni starter, kladim se da bi se našlo timova koji bi se kockali s njim).

            I šta Srđan sinoć laprda o Mayfieldu kao prvom piku?
            Last edited by Bastia33; 24-12-17, 09:41.

            Comment


            • Kinam u Stilerse umesto Bena a Bredford u Bronkose haha. Ali ne bi me čudilo da Denver pokupi nekoga. Pod rezervom da ne znam da li su uopšre u mogućnosti da kupe

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Kinam u Stilerse umesto Bena a Bredford u Bronkose haha. Ali ne bi me čudilo da Denver pokupi nekoga. Pod rezervom da ne znam da li su uopšre u mogućnosti da kupe
                Ne gledam NCAA toliko ali vidim po mockovima da je ovo uveliko bogata generacija QB-ovima, četiri su projektovana u prvoj rundi, a ima šest timova koji trebaju QBa u prvih 15 pickova.
                Evo jutros vidim tek da projektuju Mayfielda u Denver sa devetim pikom...

                Comment


                • NO i Falkonsi bi mogao da bude spektakl od tekme.

                  Baš sam se nešto naoštrio za njih večeras.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ne mogu se otmem utisku da istinski navijam za NO Saintse. Baš sam ih zgotivio. 4. tim. GB i Detroit zbog QB a Pitsburg i NO sada totalna gotiva.

                    Ako ovako nastavim navijaću za pola lige

                    Comment


                    • Da li su normalni ovi Falkonsi?

                      Nestvarna nedisciplina. Ne mogu napad da odrade bez kazne, strašne stvari...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ako ćemo realno Atlanta nije napravila ništa vau ove sezone, pored Titansa meni trenutno najprecjenjeniji tim.

                        Comment


                        • Met Rajan je tu najslabija karika

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Da li su normalni ovi Falkonsi?

                            Nestvarna nedisciplina. Ne mogu napad da odrade bez kazne, strašne stvari...
                            Pa prozivas za spektakl danas za sad dobre odbrane,sto mi i odgovara imam 1,i minus

                            Nemoj spominjati Dalas Sijetl veceras,posto ce biti smor tekma,jel tako...
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakav potez

                              Comment


                              • Originally posted by Jack View Post
                                Pa prozivas za spektakl danas za sad dobre odbrane,sto mi i odgovara imam 1,i minus

                                Nemoj spominjati Dalas Sijetl veceras,posto ce biti smor tekma,jel tako...
                                Ćutim, ništa više ne govorim.

                                Ja ne verujem da mu je lopta pala na dupe i da su tako preuzeli napad. Ne pamtim kad sam video ovako nešto...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X