Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Ima li slučajno kakav radio prenos Stilersa i NE, gde je Romo?
    Haha

    Ja sebi TV prištekao na računar i zalegao u miru i sviđa mi se ovaj tempo, samo neka ovako nastave.

    Comment


    • Deluje da će biti vrh tekma, ali tek je početak.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Odlican tempo u Pitsburgu,a i u Sijetlu ,tj,Remsi zadaju,Grli nastavlja da melje,moj adut za titulu za fantazi mislim
        sigpic

        Comment


        • Pa jel mora uvek neka povreda u pm...

          Deluje da se neće vratiti AB...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ne pamtim ovako pol,Sijetla,rece i ovaj na RED zone,Tod Grli za skoro 60y TD, 34 0 !
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Jack View Post
              Ne pamtim ovako pol,Sijetla,rece i ovaj na RED zone,Tod Grli za skoro 60y TD, 34 0 !
              Tri TD-a životinje za poluvreme. Koji debakl Sijetla...

              Kakvo hvatanje Brajanta jednom rukom. Svaka čast. Drže se Stilersi i bez AB. Kako bih voleo da se vrati u drugom poluvremenu.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ništa milije nego kada vidim da se Seahawksi raspadaju, pa makar to bilo i od divizijskog rivala.

                Comment


                • Neće se više vraćati AB večeras...

                  Prebačen u bolnicu. Nadam se da nije ništa ozbiljno u pm...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Koliko mi krivu majku mu.
                    Ponadam se u drugoj cetvrtini da je GB digao odbranu, da nisu suplji ali posle sam video da nije tako, da je i dalje isto. Steta za brata Rodzersa, nije se moglo vise iz povrede, radio je neke stvari koje nisu tipicne za njega ali nista cudno, prva utakmica posle koliko nedelja ali napad je bio opasniji. Sa Handlijem, ne bi ni poen postigli protiv ovakve Karoline. Opasno sam se nalozio kada je GB krenuo u napad na 2min do kraja, koji bi show bio da su izjednacili i ponovo u produzetku da pobede ali desi se nesrecni fambl

                    Sudije su zesce smrdine, ako je ono TD Karoline, onda sam ja Sasa Matic.

                    Comment


                    • Koliko sam se ja smorio posle onog fambla. Ne ide da se onako uzme onsajd kik, da bi na 20 jardi od protivničkog gola bio fambl..baš smor...

                      Dobro se drže Stilersi bez AB.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pozdrav za brata fiksnog. Gleda li moj brat naš Pitsburg

                        Comment


                        • Miriše da će Brejdi da preokrene...

                          Ne verujem da nije ovo uhvatio...

                          Mogao je da završi tekmu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • E Srdjane smaraču jedan bre!!!!!!! Čovek smarač!!!! Navija za Markeza i NE i pobednike uvek, Stonera, ceo život me smara. Potcenjuje Fernanda Alonsa i sad potajno navija protiv Stilersa. Budi neutralan jednom jebem mu život.

                            Valentino Rossi najveća legenda 21. veka, jbg dečko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • Bajao bajao i izbajao Srdjan. Inače retardi iz Pitsburga. Jebe ih jedan igrač. Jako debilno.

                              Comment


                              • I treba ovako kad nije uhvatio malopre loptu. Čista lopta na polovini NE, tekma gotova, ali ne hvataju Stilersi čistu loptu...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X