Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda ne moze odbrana da zasere koliko Ben, Brown i Bell mogu da raznesu protivnicku. Steel curtain my ass.

    Comment


    • Kakav show sledece nedelje.
      Na SK3 u 19h GB- Panteri, valjda ce se Rodzers magija vratiti. Posle toga, Stilersi - Patriote. Na SK HD u 22:05h ide Ramsi protiv Sijetla

      Comment


      • Originally posted by BogdanB View Post
        Kakav show sledece nedelje.
        Na SK3 u 19h GB- Panteri, valjda ce se Rodzers magija vratiti. Posle toga, Stilersi - Patriote. Na SK HD u 22:05h ide Ramsi protiv Sijetla
        Na sve to, videh da će biti utakmica i u subotu. Dva divizijska duela. U pola 11 Lajonsi i Bersi, a u pola 3 Čifsi i Čardzersi.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Nije mi zanimljivo, ali mogao bi Detroit da iZgubi

          Da li idete na docek Nove godine ili gledate utakmice?

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Ako odem kuci u Svilajnac onda cu 200% gledati. Zadnje 2 godine gledao NBA, mogao bi sada NFL.
            sigpic

            Comment


            • Ja ću biti kući 90%, tako da ću verovatno ispratiti tekme. Naravno, ako budu neki dobri dueli.

              Jel NG hvata poslednje kolo regularnog dela?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Da...Veče 31.12

                Comment


                • Devojka neka i Državni posao i NFL. Ne volim Novu godinu, ne volim gužvu generalno nigde. Ni na Zvezdi. Jedino gde bih izdržao gužvu je da gledam NFL... Tu mi nekako lagana atmosfera, bez tenzija.

                  Ne znam da li postoji fobija od masa i gužve ali ako postoji sigurno je imam


                  Sledeći vikend sa ovakom odbranom Ptisburg će šutati na kraju za 3 poena ali da smanji na manje od dva TD razlike. Mora odbrana da se uigra i utegne.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Devojka neka i Državni posao i NFL. Ne volim Novu godinu, ne volim gužvu generalno nigde. Ni na Zvezdi. Jedino gde bih izdržao gužvu je da gledam NFL... Tu mi nekako lagana atmosfera, bez tenzija.

                    Ne znam da li postoji fobija od masa i gužve ali ako postoji sigurno je imam


                    Sledeći vikend sa ovakom odbranom Ptisburg će šutati na kraju za 3 poena ali da smanji na manje od dva TD razlike. Mora odbrana da se uigra i utegne.
                    Nije fobija i ja sam takav,kad su utakmice u pitanju ,strast i koncetrcija na ono sto najvise volis a da te niko ne ometa,licno najvise volim da gledam bitne i a i sve druge tekme ,ali pogotvo bitne sam,a sto se tice praznika NG i sl,odavno me ne zanimaju

                    Remse nisam voleo,jednostavno tim gde se pita nesto Kronke,ne mogu da volim,a posle onog juce zelim sve najgore,steta za Venca,ali sam je kriv vrv buduci No1 QB,ako ga povrede ne sprece,bice bolji od Gofa.
                    Ako zaplese najveci AR i dobaci GB do PO evo ,ja kao navijac Stilersa voleo bih da GB uzme
                    Last edited by 61563; 11-12-17, 15:04.

                    Comment


                    • Nema sanse GB da uzme, sa onakvom odbranom, naucna fantastika

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Ma znam da nema ,nego sam rekao koliko bi mi bilo drago,jer koliko volim PIT ,u najmanju ruku toliko volim AR,i krivo mi je ,sto ne igra za neki tim za jacom odbranom,ili makar da je GB popravi

                        A titulu nadam se i verujem uzima BB+AB+LB+CB sa Tomlinom na celu,samo da se ne sapletu na Belcika..
                        Last edited by 61563; 11-12-17, 15:23.

                        Comment


                        • Zvanicno, Venc doživeo ACL. Gotova sezona za njega. Stvarno steta

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by BogdanB View Post
                            Zvanicno, Venc doživeo ACL. Gotova sezona za njega. Stvarno steta

                            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                            Neiskustvo ga je koštalo PO-a. Videlo se iz aviona da nije trebao da se zaleti u dva igrača. Ipak je želja bila prevelika...

                            Bedak...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Jeste dobar Venc ali mislim da ćemo videti sad koliko je ustvari i Filadelfija jaka.

                              Gof je mladji oko god dana, jbg nmg Venca gotivitivne svidja mi se lik, ali pravi je lider, imaće status boga kod ostalih igrača posle povrede, baš jer se tako povredio a igra qb.

                              Comment


                              • Ajmo Delfini samo jako,prvo u pod ,pa onda intersepsn idemo po TD

                                Comment

                                Working...
                                X