Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krenulo u N.O. sa TD..po ukusu mog tiketa,isto i za Remse 2
    sigpic

    Comment


    • Vidi Stjuarta što skače za TD, kao ja u bazen kad se zaletim.

      Deluje da će biti dobra tekma.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ovde ce za cetvrtinu da postignu koliko Falconsi i Vikingsi za ceo mec.

        Comment


        • Šta se jebeno desilo Gabbertu za sedam dana?

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post
            Šta se jebeno desilo Gabbertu za sedam dana?
            Nista cudno, vratio se u normalu

            Comment


            • Ponavljam se kao pokvarena ploča, ali kakve RB-ove ima NO...

              Prošle sedmice Kamara istrči u jednom napadu 70+ jardi, sad Ingram.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Niko?? Ništa ??


                Comment


                • Rezervni QB NO u specijalnom timu, juri kickera po terenu? wtf?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Šta Arizona izvlači iz ove pokretne bolnice staračkog doma...

                    Comment


                    • Haha, jel me zezaš da ovo nisu svirali jbte? Uđe lik za metar u neutralnu zonu, i nijedan sudija ne svira? Nije mi jasno ovo.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ne vredi, ne mogu ništa Kamari i Ingramu. Odlične blokove dobijaju tokom cele tekme. Mora se pohvaliti i OL Svetaca. Rade odličan posao.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Jbt...ono kad omiljeni tim igra u ponedeljak
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Spomenuo Srki da Rodzers se mozda vrati za dve nedelje, ali Pakersi onda moraju da prezive Klivlend i Pantere.
                            Sa Klivlendom ne bi trebalo da bude bas tolikih problema, mislim, bice ih sigurno, ali pobeda ne bi smela da se dovede u pitanje. Protiv Pantera, ne znam sta da mislim, iako sam navijac Pakersa, uopste nisam optimistican. Koliko skupo kosta poraz protiv Stilersa prosle nedelje

                            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by BogdanB View Post
                              Spomenuo Srki da Rodzers se mozda vrati za dve nedelje, ali Pakersi onda moraju da prezive Klivlend i Pantere.
                              Sa Klivlendom ne bi trebalo da bude bas tolikih problema, mislim, bice ih sigurno, ali pobeda ne bi smela da se dovede u pitanje. Protiv Pantera, ne znam sta da mislim, iako sam navijac Pakersa, uopste nisam optimistican. Koliko skupo kosta poraz protiv Stilersa prosle nedelje

                              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                              Mali ispravak, Rodgers se može vratit protiv Caroline. Tako da, "samo" trebaju da prežive Brownse i ćaća se vraća

                              Comment


                              • Da, da, više puta su juče pomenuli da je Rodzers već počeo da trenira. Lepo bi bilo da ga vidimo na terenu pre kraja regularnog dela.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X