Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako cemo tako da gledamo skoro sve su fransize luzerske sem NE a i oni su bili do 2015. GB ima SB pre sest godina i dosta ima timova sa po 1 SB sto dovoljno govori u tome koliko je liga izjednacena.NE je jedina ekipa koja je u kratkom razmaku uspela da spoji dve i vise titula, Pitzburg je imao razmak 3 godine, dok recimo Dzajantsi 4. Druge fransize trenutno imaju mnogo duze postove.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Ako cemo tako da gledamo skoro sve su fransize luzerske sem NE a i oni su bili do 2015. GB ima SB pre sest godina i dosta ima timova sa po 1 SB sto dovoljno govori u tome koliko je liga izjednacena.NE je jedina ekipa koja je u kratkom razmaku uspela da spoji dve i vise titula, Pitzburg je imao razmak 3 godine, dok recimo Dzajantsi 4. Druge fransize trenutno imaju mnogo duze postove.
      Ovo oko luzerskim ,ne znam zavisi kako se gleda ,meni je recimo luzerski tim bila Filadelfija ranih 2000 za vreme kad su bili mozda i najjaci,anisu nista uradili,po meni to je bilo zbog trenera (Andy Rid),za koga mislim da je dobar ali luzer po pitanj da uzme trofej,zato ja Kanzasu ne dajem sanse (on je meni Poketino NFL)

      A sto se tice kontinuiteta nisu bas u pravu da su Patriote luzeri do 2015,ako pogledas malo od dolaska Brejdija i otkad ja pratim NFL (2002) imaju oni poprilicno uspeha i karakternih pobeda da tako kazem i pre 2015

      Comment


      • Koga vidite u SB,,? ,tj NE vs.... ? ,Vec malo odmakla sezona,aj pocetak ,i prva 2,3,4 kola nije se znako ko pije ko placa,cak i Kaznas su tu stavaljali, I dalje su mozda u prici al daleko ipak po meni...Tipujem na Patriote i Brisa i kompaniju,,Fila ce kiksnuti negde osecam,previse im dobro ide
        sigpic

        Comment


        • Nije sto navijam za Stilerse ali stvarno mislim da osvajaju u finalu AFC sa NE,moze biti svega nikad ne otpisujem Patriote,a ko uzme AFC po menu uzima i SB

          A tamo licno vidim Atlantu koliko god to cudno izgledalo

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Nije sto navijam za Stilerse ali stvarno mislim da osvajaju u finalu AFC sa NE,moze biti svega nikad ne otpisujem Patriote,a ko uzme AFC po menu uzima i SB

            A tamo licno vidim Atlantu koliko god to cudno izgledalo
            Previse cudno onda mozes da vidis i Karolinu
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Jack View Post
              Previse cudno onda mozes da vidis i Karolinu
              Ne mogu ,mislim mogu,zato ste je NFC prilcno izjednacen, al da uzmu SB ne, i to samo zato sto ih predvodi za mene QB sa najboljim predizpocijama(fizickim)al da budem blag ne svidja mi se kako razmiljsa Kem Njuton

              Comment


              • Najbitnija utakmica na AFC-ju nas ocekuje u 15. nedelji kada se sastaju Pitsburg i Nju Ingland u Pitsburgu. S obzirom da obe ekipe trenutno imaju isti skor, kao i da je sasvim realno da ce dobiti sve preostale utakmice osim ove do kraja sezona, dolazimo do zakljucka da je ovo mec za prvo mesto u konferenciji, a samim tim i domaci teren u finalu AFC-ja u kojem ce se po svemu sudeci ponovo sastati upravo Pitsburg i Nju Ingland. A kao bonus na sve to, ovu utakmicu ce Romo prenositi.

                Sa druge strane, na NFC-ju je situacija malo slozenija jer imamo mnogo vise konkurentnih timova koji ce se medjusobno sastajati u narednim nedeljama. Tako vec ove nedelje imamo Remse i Nju Orleans, sledece nedelje Atlantu i Minesotu, Nju Orleans i Karolinu i Sijetl i Filadelfiju, one tamo nedelje Atlantu i Nju Orleans, Karolinu i Minesotu, Remse i Filadelfiju itd itd itd. Prosto da se covek usere od srece.
                sigpic

                Comment


                • Čardžersi su hot & kicking u AFC. Posle 4 startna poraza došli su na domak PO slike, a raspored do kraja je takav da se pare komotno mogu staviti na njih da ulaze u PO. A forma koju pokazuju je takva da deluje kao da svakog mogu pobediti tu jednu utakmicu u PO.

                  Comment


                  • Vraga je Kansas kobkurent za bilo šta

                    Comment


                    • Konačno i ovaj Hulio da postigne neki TD.

                      Bastia, neki link od Kansaza?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Срамна је АФЦ, срамна. Само 2 конкурентне екипе. Џексонвил с Бортлсом је ту у врху, нема даље. Додуше им је јака одбрана, али Бортлс.

                        Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post
                          Vraga je Kansas kobkurent za bilo šta
                          Cilj im je TD u toku ovog dela sezone,toliko o njima
                          A ja drzim Smita vec uveliko u postavi,dobro te drzim ovo prvo mesto
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Срамна је АФЦ, срамна. Само 2 конкурентне екипе. Џексонвил с Бортлсом је ту у врху, нема даље. Додуше им је јака одбрана, али Бортлс.
                            Sta fali Baltimoru?

                            Ouklend je podbacio, a i KC je pao u poslednjih nekoliko nedelja. Pre pocetka sezone to je trebalo da bude 5 konkurentnih ekipa+sampion NFC S.

                            Btw, SD je odlican u poslednjih nekoliko nedelja i mogli bi da osvoje diviziju. Nije uopste NFC mnogo jaci.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Sta fali Baltimoru?

                              Ouklend je podbacio, a i KC je pao u poslednjih nekoliko nedelja. Pre pocetka sezone to je trebalo da bude 5 konkurentnih ekipa+sampion NFC S.

                              Btw, SD je odlican u poslednjih nekoliko nedelja i mogli bi da osvoje diviziju. Nije uopste NFC mnogo jaci.
                              Упореди НФЦ где ће бити нових 5 екипа у плеј-офу за разлику од прошле сезоне и АФЦ где ће Питсбург, Канзас и Њу Ингланд опет бити три најјаче екипе и вероватно ће опет бити исто финале конференције. Да се није појавио Денвер, и претрпошле сезоне би гледали исто финале конфренеције.

                              Ево упореди Иглсима дивизију и Патриотама. Иглси с Даласом и Вашингтоном, две добре екипе и Њу Ингланд који и када игра слабо побеђује своје дивизијске ривале.

                              Comment


                              • Sacekajmo kraj sezone, bice verovatno cetiri nove ekipe+Sijetl i Atlanta. Minesota i Karolina su igrali PO pre dve sezone i nije im falilo puno prosle sezone za PO. Sejntsi i Iglsi jesu iznenadjenje u odnosu na ono sto im se predvidjalo. Profitirale su pojedine ekipe od povrede Rodzersa. Iskustvo govori da nikad ne treba potceniti Baltimor ma kako god igrali u regularnoj sezoni, trebalo bi sa rasporedom do kraja sezone da obezbede PO. Za njih su regularna sezona i PO dva razlicita pojma. Konferencija jeste izjednacenija, ali ne vidim da su recimo KC, SD i Baltimor za klasu slabiji od PO ekipa sa NFCa. Btw Dzeksonvil je ove sezone pocistio AFC N.

                                NE i Pitzburg spadaju u dve od tri najjace ekipe u ligi. Veliki izazov za druge timove da ih dostignu. SD po onome sto je pokazao definitivno kvalitetom spada u PO ekipe, mogli su da imaju barem malo bolji skor i da vec sada budu u prici za WC.

                                Comment

                                Working...
                                X