Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko bi reko da je ovako tesko pogoditi FG

    Comment


    • Koliko je kicker ustvari značajan.

      Comment


      • Ovde se bas vidi koliko je znacajan. Ja kad sam poceo pratiti bio sam u fazonu koji ce im i kicker i punter, moze jedan da obavlja posao, al gle ovog nesretnika.

        Comment


        • Ja sam potcenjivao i RB i mislio da su WR najvažniji, a najbitnija je dobra ofanzivna linija i RB, i dobra odbrana. Sa tim može da se prodje do kraja ako imaš solidnog Qb i solidne hvatače.

          Moram samo reći da sam pod utiskom da je Rasel Vilson potcenjen i da je po meni možda i u top5. Njegova OL je smešna.

          Comment


          • NFL je i dalje 100% QB liga. Baci pogled nekad na koledz fudbal... tamo se dosta oslanjaju na trcanje. Ima jedan RB, Barkley cini mi se iz Pen State. Taj ima pedigre za dobru karijeru u NFl-u... mada to se nikad ne zna.

            Sta znam, mozda ima i boljih od njega, ali meni je on zapao za oko. Ja sam uvijek cijenio dobre RB.

            Meni licno, omiljenja pozicija je LB. Koliko dobar LB znaci za ekipu. Pa eto kaku su moji Ninersi onako konkurentni bili i ako su imali prosjek QB-a i osrednje opcije u napadu. Ali su imali liniju u odbrani Aldon Smith, Patrick Willis, NaVorro Bowman i Ahmad Brooks.. i ispred njih cudo prirode Justin Smith. Kakva ekipa... pa i ako nisi 49er, moras priznati da je to bila jedna od najubitacnijih kombinacija u odbrani. Jeli su protivnike. Da su 49ers-i onda imali bolje opcije u napadu, mogli su uzeti titulu.

            Bas bezveze kako se sve to raspalo u godinu dana jbt...
            Last edited by powerslave; 24-11-17, 08:03.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ja sam potcenjivao i RB i mislio da su WR najvažniji, a najbitnija je dobra ofanzivna linija i RB, i dobra odbrana. Sa tim može da se prodje do kraja ako imaš solidnog Qb i solidne hvatače.

              Moram samo reći da sam pod utiskom da je Rasel Vilson potcenjen i da je po meni možda i u top5. Njegova OL je smešna.
              Наравно да јесте, има једну од најгорих ОЛ годинама, а погледај му бројке, одличне су. Притом Сијетл скоро да нема игру трчањем, па Вилсон трчи, баца и све то без ОЛ

              Comment


              • Mojih top5 za ovu sezonu su: Brejdi, Kazins, Steford, Vilson i Bris.

                Venc nije daleko od njih.

                Comment


                • Ne znam bgm, Wetnz pruza vrlo dobre partije i ima stastistiku iza sebe uprkos limitiranim opcijama u napadu. Sa druge strane, ima stvarno jaku protekciju pa i ima vrmena iz dzepa da baca, dok bi drugi QB za to vjrijeme vec bio pregazen.

                  Brady def i dalje tata za sve njih cak i u ovim godinama.

                  Comment


                  • Aaron je tata po meni. Sad gledati šta bi bilo kad bi bilo, i da li je Brejdi imao sreće što je u NE, svakako jeste, ali da bi bio podjednako dobar bio bi, možda titula-dve manje.

                    Inače Sejntsi su ozbiljna ekipa. I u jačim utamicama, ne postoji razlika koju ne mogu stići napadom.

                    Najveći luzeri ove sezone su svakako Falkonsi i njihov ofanzivni koordinator. Povredio se Frimen još...

                    Inače oni imaju prejake opcije u napadu.

                    Comment


                    • Da je Eron zdrav, upao bi umesto Steforda u top5.

                      Ima Venc mnogo bolji napad nego prosle godine, ali ima i vise nego dobru O-liniju.

                      Nije njima veliki problem sto su ostali bez Frimena, opcija manje u napadu ali moze njega dobro da odmeni Koleman. RB su potrosna roba, ne treba ti tu vrhunski igrac ako O-linija radi svoj posao. Dobacice Atlanta do PO, a sada koliko mogu videcemo mada ne verujem da mogu dalje od WC.

                      Comment


                      • Koliko ja volim da vidim QB-a koji ume da trči, ne mogu to da opišem.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • A ja volim qb koji je siguran u sebe. I koji ima pobednički mentalitet. To sam video kod Brejdija i Rodžersa, Brisa neki dan, ali i Vilsona. Znao sam kakav je Vilson qb, ali opet kad vidim tu neku smirenost i posle greške...

                          Met Rajan je kiksnuo prošlu pri kraju, nije sa na vreme oslobodio i sekovan. Sad je glupo uvek pričati znao sam šta će biti ali on je za mene luzer qb, suprotnost od Vilsona.

                          Staford ili Steford kako god, najviše me podseća ma Erona. Ima nekih drajvova kad stvarno ne mogu da se sastave, a nekako su im i slične ekipe, slabi RB, sve je na njima, i onda nerviranje.

                          Comment


                          • Na stranu Bejdi... elitni QB se mogu uporedjivati tek na kraju karijiere. Po meni, sozbzirom da je Brady pri kraju, zdravi Aaron Rodgers je najbolji QB u NFL-u. Ne volim kako ga pojedini novinari idizu i sav taj hajp oko njega, ali kad je taj li zdrav i kad ima solidnu ekipu ispred sebe, on se pita... on je glavno mudo lige i tu nema diskusije. Rodgers je najbolji... zali boze sto se pati sa povredama i sto vuce luzerski tim od kako je dosao u ligu.

                            Sto se mene tice, to su Brady,, Rodgers, Brees pa Big Ben
                            Last edited by powerslave; 24-11-17, 13:58.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Na stranu Bejdi... elitni QB se mogu uporedjivati tek na kraju karijiere. Po meni, sozbzirom da je Brady pri kraju, zdravi Aaron Rodgers je najbolji QB u NFL-u. Ne volim kako ga pojedini novinari idizu i sav taj hajp oko njega, ali kad je taj li zdrav i kad ima solidnu ekipu ispred sebe, on se pita... on je glavno mudo lige i tu nema diskusije. Rodgers je najbolji... zali boze sto se pati sa povredama i sto vuce luzerski tim od kako je dosao u ligu.

                              Sto se mene tice, to su Brady,, Rodgers, Brees pa Big Ben
                              Sta reci sve je lepo napisao Power,sve isto mislim jedino sto ja ne volim Breesa ali ok ne volim Durenta pa ne mogu da kazem da nije jedan od najboljih igraca u NBA ligi

                              Comment


                              • Slažem se za Aarona. Baš luzerski tim. Da ima Beličeka bar.

                                Comment

                                Working...
                                X