Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stilersi će dići formu i zgaziti plejof i uzeti ove godine ja verujem u to. Samo ne treba otpisati ni Sejntse, NE, u Filadelfiju ne verujem nešto preterano.

    Comment


    • Iskreno samo se plasim NE

      Comment


      • I treba da ih se plasis. Ko zna sta je Beličić spremio za ovaj PO

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          I treba da ih se plasis. Ko zna sta je Beličić spremio za ovaj PO
          Kunem ti se ,znaci ne daj Boze, ali ne bi me cudilo da se BB i Braun povrede u eventualnom duelu u PO

          Al postujem ja njih i mislim da je vrhunski trener,,ali imam utisak,to sam ti na NHL pisao,da mislim da i Brejdi ne igra, da bi opet nesto smislio,ne mislim na lopte i slicno
          Last edited by 61563; 21-11-17, 02:32.

          Comment


          • Rekao sam kad je bilo 14-0 da Sijetl uzima. Ajde da budem u pravu to me raduje. Vilson tata.

            Comment


            • Ja njih ne mrzim, ali uvijek navijam protiv njih Ne volim ih iz prostog razloga sto su previse uspjesni u poslednjih 15 godina.

              Svaka cast Beličiću kakav je sistem stvorio ali uvijek ima neke kontroverze oko njihovog tima i stalno se nesto mutno provlaci kroz medije. Neka me neko ispravi ako grijesim, ali nijedan drugi uspjesan tim iz cetiri lige u Sjevernoj Americi ne okruzuje toliko "prljavstine" kao Pats-e. Kad si na vrhu dugo vremena, normalno je da se pojave hejteri... ali dje ima dima, ima i vatre.

              Ne volim Rams-e i Seahawks-e iz sportskih razloga. Patriots i Cowboys mi smetaju zbog njihovih navijaca.. pun ih je k*rac ovamo u Upstate NY.

              Comment


              • Ovo je uzas kako ATL pokriva kick-off return.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Rekao sam kad je bilo 14-0 da Sijetl uzima. Ajde da budem u pravu to me raduje. Vilson tata.
                  Jesi rekao al nece,tesko ce po meni i do PO

                  Power..Cudi me da nisi opleo malo po Stilersima,ja licno nemam bas nekog da ne volim mozda Filu al to mi je ostalo jos iz vremena Andy Rida,iako sam voleo Mekneba,al ortak mi je probio glavu sa Filadelfijom,sad mi nesto ne smetaju,cak mi se svidja ovaj mali QB

                  Navijam za Pitz,ali licno omiljeni QB za mene je Rogers,tako da su mi GB uvek simpaticni

                  Comment


                  • Ma ne metaju meni Steelers-i. Cak sta vise, bas su simpaticna ekipa.

                    Meni je ovo tek sesta sezona, tako da se uopste i ne sjekiram mnogo od kako se ne kladim Samo me interesuje uspjeh mojih fantasy timova posto se Niners-i raspadaju i ove sezone

                    Tako da mogu da pogledam bilo koju utakmicu bez sjekiracije

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Ma ne metaju meni Steelers-i. Cak sta vise, bas su simpaticna ekipa.

                      Meni je ovo tek sesta sezona, tako da se uopste i ne sjekiram mnogo od kako se ne kladim Samo me interesuje uspjeh mojih fantasy timova posto se Niners-i raspadaju i ove sezone

                      Tako da mogu da pogledam bilo koju utakmicu bez sjekiracije
                      Ti se ne kladis na NFL ili uopste ,ovo mi je veci sok nego sve one tablete koje si pobrojao i probao

                      Comment


                      • Batalio sam kladionicu potpuno. Morao sam nesto da ostavim, a ipak mi je droga malo milija od kocke

                        Comment


                        • Cekaj ladno su bacili celendz,inteligentan ovaj Boldvin,ne ume da kaze, a vala i Kerol ...

                          Neka i treba dovrsite ih sad Falkonsi

                          Comment


                          • Ko je gluplji, Kerol, S linija Sijetla ili ofanzivni koordinator Falkonsa? Ja mislim da je ofanzvni Falkonsa. Imaš Rajana Sanua i zver Hulia i ti trčiš i izmišljaš toplu vodu.

                            Comment


                            • Pa brate sta treba da im se desi proslogodisnji SB ,trose vreme,a najbolje je trcanjem, sa FG resavaju mec

                              A moze i ovako TD,ipak nije al dovoljan ce biti FG
                              Last edited by 61563; 21-11-17, 04:19.

                              Comment


                              • Ne mislim konkretno sada, mislim na čitav meč. Falkonsi su za klasu bolji sa ovakvom odbranom Sijetla, svaki napad su mogli izgurati TD. Po meni.

                                Jer kad su se odlučili za pas tokom utakmice, bilo je brutalno za Sijetl. Malopre dve tos akcije, slaba trčanja ali fali im i Frimen.

                                Inače Fiks kako si se regovao 2010 jbt

                                I je l brat power gleda trezan ili?
                                Last edited by Cassius Clay; 21-11-17, 04:21.

                                Comment

                                Working...
                                X