Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo ovnici sta je ovaj hjuston za vas!!!!!

    Comment


    • Ali cemu takva zurba, sad su im minut i po ostavili.
      sigpic

      Comment


      • Sta baci Gof
        sigpic

        Comment


        • Atlanta lici na onu ekipu iz prosle godine.
          sigpic

          Comment


          • Ovo je smešno sa sekovima više.

            Comment


            • Dalasu ne igra Tajron Smit, startni All-pro LT i to se vidi. A u odbrani im se povredio Son Li, i to se takodje vidi.
              sigpic

              Comment


              • Sve znam nego konstatujem, baš me nervira da gledam kada kasape bilo kog qb bilo koja ekipa.

                Comment


                • Konacno Atlanta da krene!! Nema se vise prava na kiks. Dobro je sto su ostala oba duela sa Saintsima , a i kod kuce protiv Panthersa. Naravno i njihov medjusobni duel je ostao. Clayburn fenomenalan, trcanje proradilo posle uzasnog pocetka, Ryan i Jones kao sto smo i navikli.


                  Edit: Kako se raspadaju Giantsi, na prosloj utakmici prime 50+, na pretprosloj sakupe 7 poena, a sada gube lagano od 49ersa
                  Last edited by colchonero; 13-11-17, 00:13.

                  Comment


                  • Originally posted by Rondo9 View Post
                    Dalasu ne igra Tajron Smit, startni All-pro LT i to se vidi. A u odbrani im se povredio Son Li, i to se takodje vidi.
                    A Garrett faca nastupio ko da Smith igra, nikakva promena u Game Plan-u. Ništa da pomogne ovom jadniku kog je Klajborn silovao celu noć, nego jedan na jedan pa udri. Zato su i izgubili ovako glatko.

                    Comment


                    • Posto nisam bio tu, samo da kazem da mi je drago sto su Gilmor i Dvejn Alen konacno razbili maler protiv Denvera.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vecerasnja utakmica ce vecinom biti prenosena putem sky kamere. To znaci da glavni kadar nece biti sa strane, nego iza ledja tima koji napada, kao u Maddenu. Ovo ima i svojih prednosti i mana. Najbolje je to sto vidimo ono sto i QB vidi, kao i to sto se bolje vide dueli izmedju ofanzivne i defanzivne linije. Lose strane, a ujedno i razlozi zasto mi se vise svidja standardni ugao, je to sto nema osecaja za dubinu na akcijama za trcanje (tesko se vidi da li je igrac srusen posle tri ili sest jardi), kao i to sto su WR, koji su pri obicnoj kameri na dnu ili vrhu ekrana, u ovom slucaju odseceni iz kadra na liniji skrimidza.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobre tekme večeras.

                          Da se počne ovaj maraton sa Vikingzima i Remsima.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Polako se navikavam da New Orleans postize TD trcanjem Bice zanimljivo u Minesoti..makar meni imam 2 strtna RB tu..i evo ga sad Marej TD
                            sigpic

                            Comment


                            • Jay Cutler je opasno loš večeras, čak i za njegove standarde.

                              Comment


                              • Odlične odbrane večeras u Minesoti. Očekivano tvrda tekma.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X