Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve mogu da razumem, ali da na prva tri kanala u nedelju ne ide Atlanta - Dalas ne mogu da razumem nikako....

    Da li je moguće da umesto toga na SK3 ide Remsi i Hjuston...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Sve mogu da razumem, ali da na prva tri kanala u nedelju ne ide Atlanta - Dalas ne mogu da razumem nikako....

      Da li je moguće da umesto toga na SK3 ide Remsi i Hjuston...
      Moguce da su pravili/birali prenose pre povrede Votsona,ovako je stvarno cudno,mada kad pogledam izbor meceva nedeljom u 19 ove godine mi se uopste ne svidja

      Comment


      • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
        Ma ja to stavih u znakove navodnike naravno. Jedino "beyond any reasonable doubt tankovanje" je bilo ono Coltsa za LUCK-a pre 5-6 godina. Ovde se više radi o percepciji javnosti koja poteže te priče, mislim recimo na Jetse i Billse. Što se tiče Giantsa, oni su važili pre početka sezone kao Dark Horse u trci za SB. Nikakvog tu planskog tankovanja nema, ovo što se sad dešava je rukovodstvo ekipe ( Treneri, pomoćnici i menadžer ) koji je izgubilo poštovanje igrača i igrače jednostavno zabole da se bore. Mislim evidentno je na onom 3&33 niko nije ni pokušao da obori Woods-a, a takvih je situacija bilo bar jedno desetak sinoć.
        Da, secam se da su im mnogi predvidjali da ce uzeti NFC East. I zaista imaju dosta popunjen tim, setimo se samo sta je odbrana radila u zavrsnici prosle sezone. Ove godine se ocekivalo da ce napad ispuniti svoj potencijal, jer stvarno je nedopustivo da se tim sa onakvim risiverima, a sada i novim TE, muci da postigne 20 poena svaku utakmicu. I tu dolazimo do kljucnog problema, a to su Mening, koji je sada otprilike ono sto je Venger u fudbalu; i trener Mekadu, koji je, ako se ne varam, bio dobar kao ofanzivni koordinator, ali se ispostavio kao nedorastao za poziciju glavnog trenera.

        Originally posted by z0La View Post
        Sve mogu da razumem, ali da na prva tri kanala u nedelju ne ide Atlanta - Dalas ne mogu da razumem nikako....

        Da li je moguće da umesto toga na SK3 ide Remsi i Hjuston...
        Sigurno je da je taj prenos ugovoren pre Votsonove povrede. Da je on zdrav, i ja bih tu utakmicu izabrao pre ove druge. A jos jednu stvar treba da imate u vidu, a to je da je vrlo moguce da SK ne bira koje ce utakmice prenositi.

        Nista se ne brini Zola, licno cu ti dostaviti strimove za Atlanta - Dalas
        sigpic

        Comment


        • Sigurno da je bilo pre njegove povrede, jer bi to bila druga dimenzija utakmica. Ovako stvarno ne vredi "prime" prenosa što se tiče Evrope. Po meni je ovaj termin glavni što se tiče našeg područja. Ali opet, mislio sam da mogu da menjaju po potrebi.

          Nisam uzeo u obzir da SK ne bira svoje prenose. Nekako se i dalje nadam da će to premestiti do nedelje na neki od prva 3 SK-a.

          Ako ništa, bar će biti strimova.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • U nedelju Najnersi dočekuju Ilajeve mučenike - meč za sladokusce i one sa jakim stomakom.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
              U nedelju Najnersi dočekuju Ilajeve mučenike - meč za sladokusce i one sa jakim stomakom.
              Još ako malo krene nevreme sa Pacifika možemo očekivati ovako neku utakmicu

              Comment


              • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                Još ako malo krene nevreme sa Pacifika možemo očekivati ovako neku utakmicu


                ...it's about to get shitty, little cherry on top.
                sigpic

                Comment


                • Biće ovo tvrdo do kraja, Seattle ništa posebno nije pokazao u prvoj. Samo što se opasno udara...

                  Comment


                  • Ako ova utakmica ne posluzi kao okidac za ukidanje TNF-a, nista nece.
                    sigpic

                    Comment


                    • meni se ta citava prica oko zika eliota smucila, pa nije on ni piterson ni frank gore. on je klinac u tek drugoj sezoni, i mislim da on jos uvek nije svestan gde se nalazi. Gledao sam njegove neke nerazumne poteze na nekim utakmicama prosle a i ove sezone, gde je klinac isao glavom kroz zid rizikujuci povredu. Sve dok ga ne roknu da bude odsutan van nfla par meseci ili citavu sezonu necu da imam neki sud o njemu. Retki su oni velikani koji su se posle teze povrede vracali sa istom zeljom, motivacijom (dobro motivise ih novac) i ucinkom kao pre povrede, bez straha od nove (strah je sigurno postojao, ali se nije video na terenu), igrali na starom nivou. Mnogo je tih klinaca bilo u poslednjih 20 godina, od kada pratim nfl, koji posle neke teze povrede nisu licili na izdanja pre te povrede, i koji su se izgubili da vise nikada nismo ni culi za njih. Tako da ziki kad te jednom budu roknuli videcemo sta i kako...
                      Last edited by Maksimilijan Topalovic; 11-11-17, 11:29.

                      Comment


                      • moja oda tim velikanima... imate sve to na barem 5,6 sajtova, ali nije da se hvalim, na mom je najpreglednije a trudim se da azuriram na vreme promene... mozda nekom bude interesantno... https://nflbrojke.wordpress.com/

                        Comment


                        • Sta se gleda ? Ja krecem standardno sa Red zonom pa cu videti u zavisnosti od rezultata, a u pola 11 naravno Atlanta - Dalas.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bilsi sa B13, da vidim kako to izgleda..

                            Sto mrzim da vidim obaranje hvatajuci trkaca malo iznad skocnog zgloba.. pa kad ga obori, jos ne pusta nogu..

                            Comment


                            • Da, to je verovatno najbolja utakmica od ovih u 7, samo tu nemam nikakav finansijski podsticaj pa zato gledam Red zonu
                              sigpic

                              Comment


                              • Ingram kida. Bilsi mnogo maše obaranja.

                                Comment

                                Working...
                                X