Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blount životinja.

    Ovo će biti njegov TD, ko god da poentira(ako poentira).
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Žao mi Cooka

      Comment


      • Kakav monstrum od QB Ej Manuel. Svi odlični pasovi kao i psolednja tri nekompletirama sva tri su u ruke išla.

        Comment


        • Jad i bijeda od Giants-a. Slabo sam i obracao paznju na utakmicu... Ne znam zasto, ali isto mi je nesto milo sto su 0-4. Mozda samo zbog one telece glave od QB.

          Comment


          • Meni se ovaj EJ Mannuel svidja. Samo da nauči akcije i da se uigra, mislim da bi mogao da igra pristojno.

            Comment


            • E jesu ovi 49ersi neka nesretna ekipa.

              Comment


              • Šta se desilo sa Indijanapolisom u drugom poluvremenu???

                Comment


                • Prosecna odbrana te zaustavi na 7 poena.

                  Bas su sramotni Vikinzi bili sinoc tacnije napad, posto je odbrana odradila svoj deo posla.

                  Comment


                  • Osnovni utisak nakon četiri kola je da nikad nije bilo više krš ekipa nego sada.

                    Comment


                    • Ova sezona sve više i više me oduševljava. Jetsi imaju isti omjer ko Patriotsi, Houston je nekome dao 57 poena, Ramsi dobivaju utakmice napadom, Giantsi imaju 0-4, Denver ima solidan napad, obrana Packersa (statistički) u top 10 u ligi... Jedan od razloga zašto je NFL najuzbudljivija liga na svijetu

                      Comment


                      • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                        Osnovni utisak nakon četiri kola je da nikad nije bilo više krš ekipa nego sada.
                        Ja sam takav utisak imao za proslu sezonu, sada to mogu samo da kazem za Cikago, Indijanapolis, SF i Klivlend.Izmedju ostalih je to tanka granica izmedju ekipa koje su u prici za PO, WC ili koji su po skoru blizu najgorim ekipama.Ne mogu to da kazem za Dzajantse koji su u poslednje dve nedelje nesrecno izgubili i bolja su ekipa nego sto skor pokazuje.Isto mogu da kazem i za SD.Timovi su sada izjednaceniji i za sada niko preterano ne odskace.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Šta se desilo sa Indijanapolisom u drugom poluvremenu???
                          Konačno su skapirali da su truba i shodno tome su se ponašali do kraja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pozdrav svima, nov sam na forumu i čitao sam vaše postove na ovoj temi pa reših da se priključim. NFL pratim još od prvog pojavljivanja ove igre na SK kanalima pre nekih 10-tak godina, a gledao sam i neke utakmice na trećem kanalu. Kasnije je prenose preuzela Arena pa sam slabije pratio (nemam Arenu), sem nekih PO utakmica i naravno SB-a. Naravno zadnje tri sezone redovno pratim mečeve i ostala dešavanja. Inače, navijač sam Pittsburgh Steelers-a!

                            Comment


                            • #Steelers Nation

                              Dobro došao. Ovde su Pitsburgovi navijači uvek dobrodošli, ali i ostali

                              Nemoj da te zavara moja slika i ja navijam za crno žute. Samo komentariši i uživaj.

                              Comment


                              • Nikada ne treba otpisati NE, ali deluju zaista slabo. U odbrani.

                                Comment

                                Working...
                                X