Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu su negde otprilike...ova Giantsa je malo manje loša u pass protekciji, ova Sijetla je u tome toliko loša da bi Vilsonu dosad pet puta držali četrdesetodnevni parastos da nije onako agilan. Sijetlova je opet nešto bolja u run game-u, ova OL Giantsa ne bi mogla DL sastavljenu od četiri balerine da pomeri i napravi prolaz za RB....Sve u svemu, očaj živi i jedna i druga OL.

    Comment


    • Jeste al Sijetl je bolja ekipa od Džajantsa.

      I vizuelno njihova oprema mi je najlepša u ligi. Oni i Pitsburg.

      Comment


      • To je budući QB broj jedan lige. Ovaj NFL je tolika zaraza da kad imam vremena pogledam 70% utakmica jednog kola. Zaraza od sporta, ni fudbal niti bilo šta ne može da se poredi sa ovim.


        Comment


        • Prati li neko college football, ima li nekih već naznaka za dobrog QB-a koji sledeće godine ide na draft, nešto u rangu Watsona i Wenza?

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post
            Prati li neko college football, ima li nekih već naznaka za dobrog QB-a koji sledeće godine ide na draft, nešto u rangu Watsona i Wenza?
            Ja ne pratim, ali koliko znam Sam Darnold sa USC-a je buduci prvi pik.
            sigpic

            Comment


            • Sramotni Glenon i sramotni Čikago. Stvarno nije jasno kako su pobedili Pitsburg. Potpisali su ovog Glenona na 3 godine čovek pojma nema.

              Čikago i Klivelend su ekipe koje ne podnosim, sinonim za slabe ekipe. Pratim od 14te pa sam verovatno uhvatio loš period.

              Comment


              • Gledaj kako siba vjetar kukala ti majka Fino ce se provesti ovi ljudi na stadionu... kako ce svi po upalu pluca sjutra

                Comment


                • Kako Green Bay nema sreće sa povredama. Mada ovaj rookie RB Jones čini mi se, imam neki dobar osećaj da će nastaviti korektno da trči.

                  Comment


                  • GB pokretna bolnica.
                    Treci RB sasvim korektno odigrao utakmicu za rukija

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Trevethan mora da dobije nekoliko tekmi suspenzije za onaj pokušaj ubistva. Odavno onako nešto nisam video.

                      Comment


                      • Puklo je brate, u Srbiji se čulo koliko je puklo

                        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Montgomeri ima polomljeno rebro
                          http://sportklub.rs/Americki-fudbal/...e-povrede.html


                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ionako mi nije simpatičan Montgomeri. Sviđa mi se RB Minesote Dalvin Cook čini mi se. Biće dobra borba između njega i Kareem Hunt-a

                            Comment


                            • Dobar je Cook. Odličan, ali u ovom momentu je Hunt druga galaksija za bilo kog RB u ligi. U ovom momentu samo pet NFL ekipa ima ukupno više jardi trčanjem od Hunt-a samog.

                              Comment


                              • Uopsteno je KC jako ozbiljna ekipa. Steta to imaju Smitha kao QBa. Da je recimo Stafford ili npr. Wilson u takvoj ekipi, glat borba za titulu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X