Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo je hvatanje imao Leri Fitzdžerald... Šteta što je Palmer loš. Fitz zaslužuje bolje. Meni je on posle Antonia Brauna najbolji hvatač lige, pa tek onda Hulio i Bekam i ekipa.

    Slažem se za ofanzivnu liniju Dalasa, ali Preskot je mlad, možda bude imao jači karakter nego neki drugi QB sličnih sposobnosti.

    Arizona treba da proba mladog QB posle ove sezone, ako ne i ove, ili da probaju da uhvate Tonija Roma, imaju jako solidan tim i mogli bi u PO sa svakim kad se to zategne.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Kakvo je hvatanje imao Leri Fitzdžerald... Šteta što je Palmer loš. Fitz zaslužuje bolje. Meni je on posle Antonia Brauna najbolji hvatač lige, pa tek onda Hulio i Bekam i ekipa.

      Slažem se za ofanzivnu liniju Dalasa, ali Preskot je mlad, možda bude imao jači karakter nego neki drugi QB sličnih sposobnosti.

      Arizona treba da proba mladog QB posle ove sezone, ako ne i ove, ili da probaju da uhvate Tonija Roma, imaju jako solidan tim i mogli bi u PO sa svakim kad se to zategne.
      Prescott me najvise podseca na Alexa Smitha. Juce imao svega 18 bacanja. Bas mizerno.

      EDIT: Zar nije Romo batalio karijeru?
      Last edited by colke995; 26-09-17, 12:50.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Kakvo je hvatanje imao Leri Fitzdžerald... Šteta što je Palmer loš. Fitz zaslužuje bolje. Meni je on posle Antonia Brauna najbolji hvatač lige, pa tek onda Hulio i Bekam i ekipa.

        Slažem se za ofanzivnu liniju Dalasa, ali Preskot je mlad, možda bude imao jači karakter nego neki drugi QB sličnih sposobnosti.

        Arizona treba da proba mladog QB posle ove sezone, ako ne i ove, ili da probaju da uhvate Tonija Roma, imaju jako solidan tim i mogli bi u PO sa svakim kad se to zategne.
        Ono je bolesno kako covek hvata,al nista od Arizone drzali se prvu zato sto je Preskot bacao bez ijedene greske i bilo samo 7-0,cim je malo stao kraj,ostalo ih je vadio Leri jer hvatao ,nenormalno...a Dalas uopste mi se ne svidjaju kao ekipa i kazem uci ce u PO samo zato sto ce uzeti svoju diviziju,od Preskota ne ocekujem mnogo,ok solidan al ne vrhunski...kod njih sve zavisi bukvalno od Eliota,koji je top,al ekipe koje njega zaustave bar malo, dovesce momentalno Dalas u probleme

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Prescott me najvise podseca na Alexa Smitha. Juce imao svega 18 bacanja. Bas mizerno.

          EDIT: Zar nije Romo batalio karijeru?
          Ne znam nešto čitam on se pominje, i Maršon je bataljivao pa ništa.

          Uzeće Dalas u narednih 5 godina jednom, ipak su oni najveći tim u NFL.

          Ja čekam Stilerse da se poklope kockice, Bel da udje u formu... Ben je odličan qb, Antionio najbolji WR, Bel jedan od najboljih RB, ima tu materijala.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Kakvo je hvatanje imao Leri Fitzdžerald... Šteta što je Palmer loš. Fitz zaslužuje bolje. Meni je on posle Antonia Brauna najbolji hvatač lige, pa tek onda Hulio i Bekam i ekipa.

            Slažem se za ofanzivnu liniju Dalasa, ali Preskot je mlad, možda bude imao jači karakter nego neki drugi QB sličnih sposobnosti.

            Arizona treba da proba mladog QB posle ove sezone, ako ne i ove, ili da probaju da uhvate Tonija Roma, imaju jako solidan tim i mogli bi u PO sa svakim kad se to zategne.
            Fic mozda kada pogledas celu karijeru mozda je i bolji igrac, ali u poslednjih nekoliko godina ne, a pritom je Palmer belezio bolje brojke od Elija.Izlazi iz prajma, i svoje najbolje partije je belezio do 2011, doduse i u prethodne dve godine je bio blizu najboljih WR.Bekam, Braun i Dzons sigurno ispred njega.Tu je negde u istoj ravni sa Evansom, Nelsonom, Kuperom i Hiltonom.Jedna stvar je sigurna, Fic ce da bude HOF i od vecine ovih igraca nabrojanih ce da bude bolji igrac.Jbga, nije isto igrati na ovakvom nivou u 35-oj godini nego da si nekoliko godina mladji.

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Prescott me najvise podseca na Alexa Smitha. Juce imao svega 18 bacanja. Bas mizerno.

              EDIT: Zar nije Romo batalio karijeru?
              Romo je postao komentator za CBS i pokidao je koliko je dobar. Fanovi i kritičari su oduševljeni kako radi. Treba odgledati neku tekmu koju je komentarisao više se nauči nego za sezonu gledanja A.fudbala sa komentarima nekih drugih likova. Dosad je radio u prvom kolu Ouklend-Tenesi u drugom Pats vs. Saints, i mislim da je u trećem radio GB vs. Bengals ( za ovo nisam siguran ). Neki odlomci se mogu naći na YT, isplati se pogledati.

              Comment


              • Mene Dak Preskot malo vise podseca na Kema Njutona, mada to je slican tip QB kao i Aleks Smit.

                Comment


                • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                  Romo je postao komentator za CBS i pokidao je koliko je dobar. Fanovi i kritičari su oduševljeni kako radi. Treba odgledati neku tekmu koju je komentarisao više se nauči nego za sezonu gledanja A.fudbala sa komentarima nekih drugih likova. Dosad je radio u prvom kolu Ouklend-Tenesi u drugom Pats vs. Saints, i mislim da je u trećem radio GB vs. Bengals ( za ovo nisam siguran ). Neki odlomci se mogu naći na YT, isplati se pogledati.
                  Romo je takvo osvezenje nakon godina mucenja sa Phil Simmsom, verujem i da se Jim Nantz oseca kao da je ponovo zavoleo fudbal. Romo je jos uvek zelen i ima jos dosta toga da uci o novom poslu - kada da prica i koliko, kada da zacuti itd. ali to su stvari koje ce nesumnjivo doci sa iskustvo. Medjutim, nacin na koji on vidi igru i na koji moze da predvidi desavanja na terenu ja jos uvek nisam video, cak ni kod Collinswortha koga obozavam. Evo i odsecak sa podcasta Bill Simmonsa u kojem mu njegov prijatelj prepricava kako Romo igra Madden.

                  https://www.theringer.com/nfl/2017/9...dden-broadcast

                  U pravu si za Green Bay - Cincinnati. Ove nedelje znam da je ponovo zaduzen za Packerse, i to za TNF protiv Bearsa.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma samo da se Johnson nije povredio, ne bi Cardinalsi bili tako loši. Na oko je vidljiv napredak iz nedelje u nedelju, kako je Palmer bacao u prvom polvremenu protiv Detroita, a kako je bacao sinoć, da različita igrača. Samo što sada nemaju baš nikakvo trčanje, a bili su spremni da se još jednu sezonu pouzdaju samo u to preko Davida.

                    Arizona ima možda i najviše underrated postavu WR-ova, jer Lerry, Brown i Nelson su opasni ljudi kada im se baci lopta 1na1. O odbrani da ne pričam, opet imaš jednog tihog cornera koji je možda i najbolji u svom poslu, samo što niko ne gleda Cardinalse pored Vikingsa ili Redskinsa... Jones, onaj pass rusher, čini mi se da je na sve tri utakmice imao po sack, nerijetko ga duplaju, baš zvijerka. Matheiu se prvi put nakon godinu i po vratio na staru poziciju safetya na 10-ak jardi od scrimmagea, tek treba da dođe na svoje i počne igrati kako igra. Baš se dobra odbrana igra, neki mali propusti ju zašuškaju. Npr sinoć Matheiu pročitao akciju Dallasa, promašio tackle na Elliottu koji bi ga vratio još par jardi nazad, i ovaj TD, Bethel zakasni korak, stigne Butlera i ima ruku na lopti, ali ovaj ju nekako provuče, ili ono sa Dezom kada unese tri lika u endzonu bez koraka.

                    Ne bi ovaj tim bio loš sa Johnsonom sada, ali ovako nema šanse za PO. Rebuilding i šta bude, ovako ne vrijedi.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Fic mozda kada pogledas celu karijeru mozda je i bolji igrac, ali u poslednjih nekoliko godina ne, a pritom je Palmer belezio bolje brojke od Elija.Izlazi iz prajma, i svoje najbolje partije je belezio do 2011, doduse i u prethodne dve godine je bio blizu najboljih WR.Bekam, Braun i Dzons sigurno ispred njega.Tu je negde u istoj ravni sa Evansom, Nelsonom, Kuperom i Hiltonom.Jedna stvar je sigurna, Fic ce da bude HOF i od vecine ovih igraca nabrojanih ce da bude bolji igrac.Jbga, nije isto igrati na ovakvom nivou u 35-oj godini nego da si nekoliko godina mladji.
                      Naravno. Slažem se za Fica. Gledao sam overal, meni je Antonio najbolji bez konkurencije. Videćemo Hulija ove sezone, odlično čita igru ali po mom mišljenju bolji je Antonio. Odel ima neka sjajna hvatanja ali... Videćemo. Leri ima baaaaš sigurne ruke i izvući će još 2-3 dobre sezone.

                      Mark Mariota je 93 godište? Ako sam dobro video, baš mlad. Kakav je on prospekt nisam ga gledao možda jednom? On baš ima vremena za napredak, šta mu predvidjate?

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Naravno. Slažem se za Fica. Gledao sam overal, meni je Antonio najbolji bez konkurencije. Videćemo Hulija ove sezone, odlično čita igru ali po mom mišljenju bolji je Antonio. Odel ima neka sjajna hvatanja ali... Videćemo. Leri ima baaaaš sigurne ruke i izvući će još 2-3 dobre sezone.

                        Mark Mariota je 93 godište? Ako sam dobro video, baš mlad. Kakav je on prospekt nisam ga gledao možda jednom? On baš ima vremena za napredak, šta mu predvidjate?
                        Dobar je Mariota, ali meni nije nesto previse gotivan, isto iz razloga sto ne baca puno. Zna on dosta i da trci, a ja ne volim takve QBove. Imace lepu priliku da ugura ekipu u PO, posto su sasvim fino skockani, a mozda ce im najveca pretnja biti Jagsi koje bih pre voleo da vidim u PO nego njih. Houston i PO mi bas nikako ne idu ove godine, a Coltsi ako do povratka Lucka izvuku neki solidan skor, Brissettu spomenik da dignu, jer bi se tad borili za doigravanje, ali mislim da nece dobro proci dok se ovaj ne vrati.

                        Pojam za mladog QBa mi je Derek Carr. Njega bas gotivim.
                        sigpic

                        Comment


                        • Moraće Kar da se ove ili sledeće sezone pokaže u PO.
                          I meni je jako gotivan.

                          A kad već komentarišemo, ni Vilson nije mator. Meni je Sijetl opaka ekipa samo im fali koja opcija više u napadu.

                          Comment


                          • Zasto ljudi potcenjuju Hjuston?

                            Mozda su i nasli pravo resenje na poziciji QB dok su na ostalim pozicijama odlicno popunjeni, bice oni u igri za PO do kraja.Realno mogu sada da povezu tri pobede.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              A kad već komentarišemo, ni Vilson nije mator. Meni je Sijetl opaka ekipa samo im fali koja opcija više u napadu.
                              Sijetlu fali ofanzivna linija, verovatno je najgora u ligi. Bez dobre OL nema napada pa taman da probereš najboljeg QB u ligi, najbolje risivere, TE-ove i RB-ove i spojiš ih. Sijetl će verovatno ući u PO i to samo zato što im je divizija blagi užas, a onda čak imaju i jednu domaću utakmicu. Tako su i prošle godine došli do divisional round.

                              Comment


                              • Ne, ne... najgori OL u ligi NYG Plus prosjecni Eli na celu napada... kakvo smece od ekipe.

                                Comment

                                Working...
                                X