Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DeMarkoc Marej iz bek.

    Comment


    • Au kako lep timski TD. 3 ili 4 bloka su prethodila ovom TD-u.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kakvo samaranje sunce ti poljubim...

        Navijam za Pitz...al trenutno mi najbolje deluju Ouklend i Atlanta,mada je jos sve jako rano

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          A ima jos kao opcije Adamsa i Cobba koji ne igra na ovoj utakmici. Njima nisu problem WRi nego cinjenica da nemaju RBa. A odbrana je prica za sebe.
          Po meni ni Kob ni Nelson nisu konstantni, i nisu medju top 10 verovatno. Ali veći je problem što nema dobrog RB. Da ste videli kako se odbrana Detroita plaši Frimena, koliko to otvara prostor WR i TE... Jednostavno iako QB radi fejk uručenje Frimenu, oni su ostavili više prostora u polju da bi zaustavili eventualno probijanje Frimena. A probijao je kao nožem kroz tortu onu bez kore mekanu.


          Evo ga brat Fiksni i on za Pitsburg. Ja za Pit, pa GB, ali Detroit ću pratiti ove sezone takodje i Ouklend.
          Last edited by Cassius Clay; 24-09-17, 23:41.

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Mogao bi Montgomery da bude taj drugi, ali mislim da im bas fali taj No. 1 RB. Da se malo i Rodgers rastereti.

            Ne znam da li ovde ima navijaca Seahawksa, ali definitivno su mi najomrazenija ekipa. Sto zbog odvratnog Carrolla i Shermana, sto zbog njihove krs ofanzivne linije i napada.
            Ja Sam simpatizer da se tako izrazim Najvise zbog Rasela ,dok sam radio u USA pratio Sam ga dok je igrao na koledzu pa posle I do osvajanja SB itd,Al stoji da imaju par dobrih smaraca
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Po meni ni Kob ni Nelson nisu konstantni, i nisu medju top 10 verovatno. Ali veći je problem što nema dobrog RB. Da ste videli kako se odbrana Detroita plaši Frimena, koliko to otvara prostor WR i TE... Jednostavno iako QB radi fejk uručenje Frimenu, oni su ostavili više prostora u polju da bi zaustavili eventualno probijanje Frimena. A probijao je kao nožem kroz tortu onu bez kore mekanu.


              Evo ga brat Fiksni i on za Pitsburg. Ja za Pit, pa GB, ali Detroit ću pratiti ove sezone takodje i Ouklend.
              Ja za Pitz u svim USA sportovima steta sto nemaju basket,tj.imaju Filu iz Pens,al za njih ne mogu,ne svidjaju mi se,a i volim kad ih treskaju Malkin i Krozbi u NHL-u

              I da,GB mi je simpa uvek bio i meni licno omiljen QB je AR,al kao sto kazes nemaju oni ekipu za titulu

              A Detroit sam gledao prosle nedelje i lepo su odigrali,al igrali su protiv ovih nesretnika iz NY,steta sto OBJ trosi vreme tamo,nece videti ni PO ove sezone
              Last edited by 61563; 24-09-17, 23:52.

              Comment


              • Sreća pa je Dalton devojčica.

                Comment


                • Hvatači ne rade svoj posao, i to je to.


                  Kako pleše Aaron... Najbolji. Nelson najpouzdaniji, još se sećam Arizone pre 2 god.
                  Last edited by Cassius Clay; 25-09-17, 00:18.

                  Comment


                  • Auuuu, izvuče ovo GB. Odličan pas Arona i osuper hvatanje Nelsona.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Auuuu, izvuče ovo GB. Odličan pas Arona i osuper hvatanje Nelsona.
                      Uh kako mi je drago a zna se zbog čega

                      Comment


                      • Genije Aaron Rodžers.

                        Comment


                        • Rodzers onako kako on zna,a Daltone Daltone kilavo na kraju kad je trebalo
                          sigpic

                          Comment


                          • I ako. Dalton zbog onog sramong prvog kola zasluzuje glat 0-16 skor do kraja.
                            sigpic

                            Comment


                            • Greota je velika što Dalton ima ovakvu ekipu, sad se vraća i Burfict...

                              Comment


                              • Inace, fantasticno kolo. Bas puno dobrih utakmica. Verujem da i sledeca moze da bude top.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X