Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • West Coast i fudbal.
    sigpic

    Comment


    • Ja kako sam razumeo, biće za dž.

      Comment


      • Al' tankuju Jaguari.
        sigpic

        Comment


        • NFL je mrtav.

          Politika i sport ne idu jedno s drugim. Tuzno.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Steelersi ko da svake sezone moraju da imaju po jednu ovakvu brainfart utakmicu. Igraju u gostima, favoriti su za nekih 6-7 poena a muce se da sklope napad celu tekmu, naprave oko tri turnovera, a nekad se i Ben povredi na 4-6 nedelja.
            sigpic

            Comment


            • I ja sto draftujem OBJa. Kako covek da hvata loptu kad je Manning preocajan. Ocekujem relativno laganu pobedu Phile.
              sigpic

              Comment


              • Isplati se Iglsima ovaj dugi napad. Mislim da je bio oko 10 minuta. Blount odličan. Baš raspoložen za igru. Par odličnih trčanja. Kao mećava je kad se zaleti.

                Napad Dzajantsa i dalje očajan. Trčanje nikako ne ide, a ni Bekam za sad nije raspoložen.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Atlanta sjajno kontroliše vreme i lako trčanjem uzimaju prve. Mislim da odbrana Lionsa će još više popustiti ukoliko Staford ne uradi nešto u drugom.

                  Comment


                  • Konacno nesto od Gillmorea.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jacoby Brissett Bravo momce.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mening je bas u kanalu...Dal Stileersi da see upisu
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne gledam moj Pitsburg imao sam loš osećaj. Uvek kad očekujem laganu pobedu... Inače Atlantin napad je brutalan. Pitsburg i Atlanta po meni imaju najbolje napade tj najviše opcija.

                          Comment


                          • Originally posted by Rondo9 View Post
                            Jacoby Brissett Bravo momce.
                            Biće on dobar za Coltse dok se Luck na vrati, gledam ga prošlu nedelju, momak je skroz ok za nekog ko prvi put starta. Ima jaku ruku i još jače telo

                            Comment


                            • Šta se dešava sa Huliom? Nijedan još TD nije postigao u ovoj sezoni...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ne gledam moj Pitsburg imao sam loš osećaj. Uvek kad očekujem laganu pobedu... Inače Atlantin napad je brutalan. Pitsburg i Atlanta po meni imaju najbolje napade tj najviše opcija.
                                Što je najjače Lionsi imaju jako pristojnu odbranu, ali ubi ih Freeman.

                                Comment

                                Working...
                                X