Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Broj promašenih polaganja: 4?

    Comment


    • Sale čuva Guduru kao iznenadjenje u nokaut fazi
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Vidi bre ovog Macvana, pa sta radi bre on???
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Šta mi igramo...

          Đorđević izgubljen u vremenu i prostoru
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Mnogo neozbiljno

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sreca pa i ovi ne znaju puno, pa jos uvek vodimo.

              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

              Comment


              • Šta se desilo sa ovim Kuzmićem, kao da mu je neko uzeo talenat, i taj što je imao. [emoji4]

                E kad vi i Bogdana pljujete, mislim, šta reći...

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Bogdanovic je u fetalnoj poziciji trenutno. Bez komentara za postavku igre protiv tima koji pod kosem ima Erdena i nista vise.
                  Nemoj tako ima dva srebra,i može da radi šta hoće kazu mnogi.
                  Meni su smešne ove selektorove rotacije i prilagođavanje Turcima.
                  Ne bi Bobija ni videli ceo meč da ovaj ne ubaci Erdena.
                  sigpic
                  ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                  Comment




                  • tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Gudura i Branko greju klupu
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Uigravanje za narednu Eurocup sezonu, seems legit
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ma daaaaj breeee!

                          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                          Comment


                          • Bobane pa može li gluplje????
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Igracku inteligenciju smo ostavili u svlacionici.

                              Comment


                              • Ide napad, Boban izlazi na blok (ne znam kome), odjednom tri nasa igraca oko jednog lika na vrhu reketa. Boze pomozi.

                                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                                Comment

                                Working...
                                X