Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva glupost od petorke idi bjezi, kakav Doncic i to na 4

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ni jednog igrača neću da kudim, Lučić je bio najbolji naš igrač, ALI Đorđević je krivac za ovaj poraz.
      Slazem se. Nije Bobi danas igrao dobro, ali nije ni Kuzmic. Sa Stimcem je dosao preokret kad se Doncic povredio i kada je masina zvana Dragic stala, ali... ako se vec uvodi centar na kraju, onda je to morao da bude barem delimicno Marjanovic. Steta za poraz jer mogli smo ih prelomiti sa slobodnim bacanjima Kuzmica. Bogdanovicu ne zameram nista. Ko drugi je trebao da sutira na kraju?

      Comment


      • Zasluzena pobeda Slovenaca svaka cast igrali su najbolje celo prvenstvo i tu nema zbora.
        Nasim momcima kapa dole od prvog do poslednjeg nema prigovora oni su najvise zeleli tu titulu i dali sve od sebe.
        Ovo je moj zadnji upis uopste na ovu temu reprezentacije.
        Mislim i stojim iza toga da je utakmicu izgubio Sale ocajnim izmenama u zadnjoj cetvrtini gde drzi Bobija na klupi
        i ladno zrtvuje Bogdana da resava utakmicu a decko je bio na izmaku snage, pokusao je preuzeo odgovornost i na tome
        Bogdanu kapa dole.
        Sale selektor je izgubio ovu utakmicu za mene i tu nema pogovora.
        Ali dobro ponavljam momcima nemam jednu jedinu zamerku.
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Evo bar nesto pametno...izvizdati politicare...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Čestitke Sloveniji na zasluženoj pobjedi i fantastičnom turniru.

            O Dragiću nema šta pričati, sve je on davno rekao.

            A Srbija, odličan, odličan rezultat.

            Osvojiti srebro na evropskom prvenstvu bez igrača kao što su Teodosić, Jokić, Raduljica, Bjelica i ostali samo jedan duboki naklon.
            И БЕЗ ТРЕНЕРА !

            Да нам је неко понудио пре почетка првенства, да будемо ИСПРЕД Шпаније, пишкили би од среће!
            Боби је морао да игра последње минуте!

            Comment


            • Originally posted by Weltschmerz View Post
              Ne mogu da se porede Španci sa generacijom Divac, Dražen, Danilović, Kukoč, Đorđević, Rađa.... Njih je prekinuo rat inače bi gospodarili jednu deceniju sigurno.
              Mogu da se slozim da nije bilo rata ali jbg nismo videli sta su oni mogli, ovi su igrali 16 godina zajedno.

              Comment


              • Ako sam razocaran sto smo izgubili ovu utakmicu, to se apsolutno ne odnosi na celo prvenstvo i na generalni utisak o ovim momcima. Veceras smo ih imali i moglo je bolje. Ali svaka cast za turnir. Srebrna medalja - bombona.
                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ma nije on izgorio u zelji, on je takav igrac, od maca zivi od maca umire. On ili je heroj ili te unisti potpuno, kod njega nema izmedju.
                  Kao lider preuzeo je odgovornost i uprskao u završnici. Nešto što mu se ponavlja i postaje praksa. Volim tog dečka ali on nije kalibar jednog Bodiroge, Saleta i da ne nabrajam u prošlost.
                  Last edited by pecaros; 17-09-17, 21:44.
                  sigpic

                  Comment


                  • Slovenija nas nije nadigrala. Slovenci su zasluzeno uzeli titulu ali videlo se da apsolutno u jednom trenutku ne vladaju situacijom. DA je samo kalina bio uzeli bi ovo. Jos jednom svaka cast ekipi.

                    Comment


                    • Slovenija prvak evrope u kosarci. Bozegospodeimajkobozija.
                      Bravomomci. Bravo Sale majstor si da dosjes do finala. A za nesto vise ... Ma sta ce nam vise bitno je finale.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • joj Boze kakva dodela medalja
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Carcosa View Post
                          Ako sam razocaran sto smo izgubili ovu utakmicu, to se apsolutno ne odnosi na celo prvenstvo i na generalni utisak o ovim momcima. Veceras smo ih imali i moglo je bolje. Ali svaka cast za turnir. Srebrna medalja - bombona.
                          Znas kako se govori srebro se gubi bronza osvaja, mozda samo zbog toga, inace zaista sa ovim sastavom sjajan rezultat i tu nema zbora.

                          Comment


                          • Originally posted by Carcosa View Post
                            Ako sam razocaran sto smo izgubili ovu utakmicu, to se apsolutno ne odnosi na celo prvenstvo i na generalni utisak o ovim momcima. Veceras smo ih imali i moglo je bolje. Ali svaka cast za turnir. Srebrna medalja - bombona.
                            Jaka Blazic, kakva trofejna karijera za sad.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Znas kako se govori srebro se gubi bronza osvaja, mozda samo zbog toga, inace zaista sa ovim sastavom sjajan rezultat i tu nema zbora.
                              Misliš zlato se gubi ,bronza osvaja?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                Zasluzena pobeda Slovenaca svaka cast igrali su najbolje celo prvenstvo i tu nema zbora.
                                Nasim momcima kapa dole od prvog do poslednjeg nema prigovora oni su najvise zeleli tu titulu i dali sve od sebe.
                                Ovo je moj zadnji upis uopste na ovu temu reprezentacije.
                                Mislim i stojim iza toga da je utakmicu izgubio Sale ocajnim izmenama u zadnjoj cetvrtini gde drzi Bobija na klupi
                                i ladno zrtvuje Bogdana da resava utakmicu a decko je bio na izmaku snage, pokusao je preuzeo odgovornost i na tome
                                Bogdanu kapa dole.
                                Sale selektor je izgubio ovu utakmicu za mene i tu nema pogovora.
                                Ali dobro ponavljam momcima nemam jednu jedinu zamerku.
                                Dabo druže, veoma cenim tebe i tvoju posvećenost košarci, ali mi nismo imali čime da odgovorimo i da su drugačije rotacije bile. Oni su toliko jaki da su nas na kraju bez Dončića dobili. Slažem se da treba pružiti podršku našim igračima, ali i da izvedu neke pouke posle ovog turnira i ne davati im ulogu koju ne mogu da iznesu. Kao što rekoh, trebali bi da budemo maksimalno zadovoljni učinjenim, lep uspeh smo ostvarili.
                                Last edited by dekkard; 17-09-17, 21:52.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X